Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Vajinal bakildi canim.inslh sende duyacaksin kalp atisini kucuk bebisinin.ben okudum normalmis geri olmasi birinin.

Saolasın canım güzel dileklerin için inşallah öyle olur. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun yinede bugünleride gördükya bin şükür :) adet olacakmış gibi sancılarmı dersin, wcye gidip gidip kontrollermi dersin nasıl tedirgin olmuştuk bak ne güzel valla eşim diyoki doktora hocam sanki koşmuşda yorulmuş ne kadar hızlı atıyo bunun kalbi doktorda tabii 140 atıyo onların öyle dedi :) çoooook mutluyum canım Rabbim topikteki herkezin yüzünü güldürsün biz gibi inşallah

allah razı olsun canım duaların içinde çok teşekkür ederiz ben şimdilik stresi bıraktım gibi daha rahatım ilaç iğne olayı olmayınca tedavide değlmiş gibi hissediyorum ve düşünmemeye çalışıyorum tavsiyen içinde çok sağol

mimoza tebrik ederim canım inş kardeşine yetişir miniğin..Allah bebeklerini sana bağışlasın..

Amin çok sağolasın canım inşallah yetişir. Heycanlı bir bekleyiş daha var hamileleliğin her anı çok güzel hep yeni bir haber alıyoruz kese, kalp atışı, cinseyeti Rabbim her defasında güzel ve mutlu haberler almamızı nasip etsin. Rabbim seninde yavrunu sana bağışlasın inşallah :)

canım mutluluğun daim olsun inşallah.
var tabi canım hoş geldin
Herkese günaydınlar.. Transfer sonrası ilk gebelik testi için hastanedeyim ve içimde hissettiklerimin tarifi mümkün değil.ellerim buz gibi.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Sonucumu aldım. 77 çıktı.insallah cumaya katlanmış olur :))

canım hayırlı olsun inşallah katlanarak artsın değerin

kızlar bu jel beni mahvetti çok kaşıntı yaptı.çok özen gösteriyorum hijyen açısından ama böyle oldu

kızlar tahlil sonucumu nasıl nur hanıma mail atabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz.
tarayıcımı lazım bunun için.yada çıkıp bir yerden fax göndersem ulaşırmı eline

kızlar tahlil sonucumu nasıl nur hanıma mail atabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz.
tarayıcımı lazım bunun için.yada çıkıp bir yerden fax göndersem ulaşırmı eline

canım fax gönder ben öyle yaptım üzerinede nur hanımın dikkatine yaz.sonra ara hasta haneyi ulaştımı diye teyit et ne zaman ararlar diye sormayı unutma

maşallah kayınvalidenide tebrik ederim sen bu hızla 3-4 tane daha yaparsın inşallah bu sefer ikizlerin gelr

maşallah kayınvalidenide tebrik ederim sen bu hızla 3-4 tane daha yaparsın inşallah bu sefer ikizlerin gelr

o cok sevıyor cocuk bakmayı hıcte sorun etmedıgı cocugumuzun olmayısını hep destek oldu.olmasın allaha sukur durumumuz var tup bebek yaptırırız derdı hep kı o zaman esımın sorunu yoktu ortada.sonrasındada yıne aynı sekılde yanımızda oldu bana 1 bardak bıle kaldırtmadı hamılelıım boyunca..ınsallah olsun ıkız valla ısterım

allah gönlüne göre versin gerçekten çok iyi bir kv sahipsin tabi herşey karşılıklıdır sen iyi olduğun içinde bu kadar yardımcı oluyordur sana bu kadarda istiyorsanız inşallah ilk tedavide hemen gelir kuzualr

ınsallah canımya arada atıssakta yınede genel olarak ıyıdır yanı mahallede herkes ever herkes cok sanslısın der tedavıdede bızı hıc yalnız bırakmadı cogu zaman geldı bızımle merkeze..
tuğçe unnadoda chıccoda sineklerle alakalı ürünler var bak istersen

benım kızımın chıcco nun bakım urunlerıne karsı alerjısı var.yoksa hepsını chıcco almıstım .dokoruna danısıcm gıttıgımızde bakalım.yınede sagol tatlım

Çooook teşekkür ederim canım darısı sana olsun inşallah. Vajinal jel bende bir rahatsızlık yapmadı ama tabi herkezin vücudu farklı iğneden rahat valla inşallah düzelir sendede normale döner.

bendede var heterozigot ama faktör V olması lazım kan sulandırıcı kullanıyorum ben

happ benım deger homososteın faktor 5 falan fılan tumu normal bıtek bu cıktı ama bana başlanmadı kan sulandırıcı sadece folık asıte devammış bende okudum okudum kafam karıstı açıkcası

Son düzenleme:
happ benım deger homososteın faktor 5 falan fılan tumu normal bıtek bu cıktı ama bana başlanmadı kan sulandırıcı sadece folık asıte devammış bende okudum okudum kafam karıstı açıkcası

canım sonuçlar çıkmış bendede heterozigotla ilhili bişiler çıktı ama ilaç iğne gerek duyulmadı doktorun ne dedi bu sonuçlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…