Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

nur hnm 5 mayısta dogum yapıyor canım eylule kadar merkezde olmıycak haberın olsun..

haberımız var canım dıger topıkten ogrendım geldım burda paylastım senı merak ettım uzun sure gelmıyınce gıttım nısan annelerıne.hayırlı olsun allah annalı bablı saglıklı bır sekılde buyutmek nasıp etsın
olsun be canımm.nur hnm meshur sozunu unutma

aynen canım bende ıkız ıstemıstım ama ur hnm dedı kı 1 tane olsun bızım olsun sonra tekrar yaparsın dedı.1 tanede onca sorun yasadım 2 olsaydı ne yapardım...sımdı kardes yapıcam kızıma daha ıyı oldu bence.hakkında hayırlısı

sağol canım allah herkese nasip etsin inşallah
nete girmeye fırsat vermiyo oğlum o yüzden haber veremedim canım:KK19::KK19::KK19:

umutege hoşgeldin nasılsın oğluşun nasıl
sağol canım bende oğlumda iyiyiz çok şükür
fırsat bulmuşken gelip bi bakayım dedim kızlar ne yapıyor diye
inşallah hepiniz iyisinizdir

olsun canım benımkıde dıs cıkarıyor arada gırıyorum sadece

zor bi dönemdesin öyleyse canım sende allah yardımcınız olsun inşallah çabuk çıkar dişi:KK9::KK9::KK9:

sağol canım bende oğlumda iyiyiz çok şükür
fırsat bulmuşken gelip bi bakayım dedim kızlar ne yapıyor diye
inşallah hepiniz iyisinizdir

zor bi dönemdesin öyleyse canım sende allah yardımcınız olsun inşallah çabuk çıkar dişi:KK9::KK9::KK9:

bizlerde iyi olmaya çalışıyoruz ama gelişmeler iyi genelde inşallah daha iyi olucak

ilk başlarda embriyo rahme yerleşmeye çalışırken kanama ya da lekelenmeler olabiliyor.kötü düşüncelerden uzak duralım nasıl düşünürsek öyle olur,Allah korusun sakınsın...

umudumunumudusun,ssinca,dicay, happicim,beylem ,uğurböceğim ,juliam hepinze çok teşekkür ederim merak ettiğiniz için...eve geç geldiğim için haber veremedim..dünkü kanama bir kere oldu devam etmedi...ama ben dayanamadım..acile gittik...düşük yapıyorum diye korktum..çok şükür bebeğim de ben de iyiyiz...kalp atışlarını bile gördük teyzeleri...duyamadık çünkü cihaz bağlı değildi..yarın müstecep beye gidicem zaten orda duyarız kısmetse..doktor hamilelikte hafif kanamalar olabilir dedi..iğne verdi bugün yaptırdım..çok şükür ağrım sancım yok ama gece gece aksiyon yaşattı bize bu yaramaz teyzeleri...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bu jel beni mahvetti çok kaşıntı yaptı.çok özen gösteriyorum hijyen açısından ama böyle oldu:KK50:

suyla yıkama sakın ıyı gelmıyor mantar oluyor ılk tedavımde ben suyla yıkadım nıye kasınıyor dıye ıyıce cogaldı jelı sıktıktan sonra 10 dk yat sonrada gez emılmeyınce orada kalıyor sızlatıyor tahrıs edıyor bende bu son denememde kasıntı deılde tahrıs yanma oldu yatıyodum gezemedım ıyı emılmedı ondan sanırım

umudumunumudusun,ssinca,dicay, happicim,beylem ,uğurböceğim ,juliam hepinze çok teşekkür ederim merak ettiğiniz için...eve geç geldiğim için haber veremedim..dünkü kanama bir kere oldu devam etmedi...ama ben dayanamadım..acile gittik...düşük yapıyorum diye korktum..çok şükür bebeğim de ben de iyiyiz...kalp atışlarını bile gördük teyzeleri...duyamadık çünkü cihaz bağlı değildi..yarın müstecep beye gidicem zaten orda duyarız kısmetse..doktor hamilelikte hafif kanamalar olabilir dedi..iğne verdi bugün yaptırdım..çok şükür ağrım sancım yok ama gece gece aksiyon yaşattı bize bu yaramaz teyzeleri...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

cok sevındım cnm bak bosuna endıse etmıssın Allah korusun bebegını sag salım alırsın ıns kucagına :)

pardon görmüşsün cnm :KK1:
bende pko olduğumu sanıyodum Nur Hn pko yok denecek kadar az sende dedi
eşimdede sıkıntı yok şükür hiperaktifsiniz biraz dedi yani aceleniz ne der gibi :KK1: 1,5 yıllık evliyiz 1yıldır bebek istiyoruz
4 ay klomen kullandım yumurtladım ama gebelik olmadı tüp bebek istiyodum ama herkes erken diyo
cmt gittiğimde hatta kendiliğimden yumurtlamışım değerlendirdiysen eşinle hamile olma ihtimalin var dedi Nur Hn.
bende tüp bebeği kısmetse haziranın 20-22 adetimde düşünüyorum belki süpriz yapar bizimkilerde inş. gerek kalmaz :KK49:
seninde sıvı olayına sevindim inş. bundan sonra bebişin gelir annesine öle yada böle :KK34:

İnşallah hazirana gerek kalmadan gelir bebiş :KK16: :KK16:

Sonucumu aldım. 77 çıktı.insallah cumaya katlanmış olur :))

Tebriklerrrrrr Rabbim daim eylesin

Şimdi geldim hastaneden iki tane kese var ama biri 7 haftalık diğeri 6 haftalık bugün zaten 7+1 deyim ama diğeri 6. haftada kalmış 7haftalık olanın kalp atışını duyduk eşimle çok güzel bir duyguydu ama diğerinin duyulmadı 10 gün sonra yine gel dedi aslında 5 haftalıkken sadece kese görmeye gittiğimde yine biri küçüktü aslında o zamandan bu zamana büyümüş ama 1 hafta geriden geliyo doktor ikiz gebeyim diyebilirsin kese oldukça büyük dedi ama yinede 10 gün sonra netleşir dedi. Hayırlısı ne ise o olsun. Şimdi Nur hocayı arıyacağım onlar daha çok merak ediyorlar benim için çok zor görünüyordu çünkü :KK52::KK52:

Masallah canim cok sevindim diger bebisinde yetisir kardesine insallah, hakkinda hayirlisi olsun.

cok sükür umut rabbim bebisini senden ayirmasin canim

geçmiş olsun canım şükür bebeğinde sende iyisin allah korusun sizi ve herkesi:nazar:

aylna tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun:nazar:

Umut çok geçmiş olsun. Allah sizi korusun inşaallah...

Aylna hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin...

arkadaslar hepinize merhaba uzuuuuuun zamandır gıremedım benım ıkızlerım olucak ınsallah rabbım nasıp ederse 11+5 bugun ara ara lekelenmelerım oluyor onun ıcın sureklı yatmam gerekıyor mus.ızler nasılsınız?

hayırlı olsun canım gözun aydın. çok sevindim :KK16:

umutcum çok geçmiş olsun geçmişi okuyamadım ama faceden gördüğüm kadarıyla bir sorun yokmuş :) Allahım seni de bebeğini de korusun.

Happycim sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor ?

Western canım sen napıyorsun iyi misin ?

Şimdi geldim hastaneden iki tane kese var ama biri 7 haftalık diğeri 6 haftalık bugün zaten 7+1 deyim ama diğeri 6. haftada kalmış 7haftalık olanın kalp atışını duyduk eşimle çok güzel bir duyguydu ama diğerinin duyulmadı 10 gün sonra yine gel dedi aslında 5 haftalıkken sadece kese görmeye gittiğimde yine biri küçüktü aslında o zamandan bu zamana büyümüş ama 1 hafta geriden geliyo doktor ikiz gebeyim diyebilirsin kese oldukça büyük dedi ama yinede 10 gün sonra netleşir dedi. Hayırlısı ne ise o olsun. Şimdi Nur hocayı arıyacağım onlar daha çok merak ediyorlar benim için çok zor görünüyordu çünkü :KK52::KK52:

canım tebrikler senin için hangisi daha hayırlı olucaksa onu yaşarsın umarım tabi hepimizin dileği iki bebeğinin de sağlık sıhat içinde seninle olması seninki de belki dicayın ki gibi olur onunda dünkü kontrolde biri diğerine yetişmiş :)

umutcum çok sevindim sorun yokmuş miniğinde, maalesef bize böyle heyecanlar yaşatıyolar sağlıklı olsunlarda napalım bundan sonra hayatımız eskisi gibi olmayacak zaten ama hepsinede çok şükür..Allah hepimizin yavrusunu bağışlasın ayırmasın inşallah..

mummucum iyiyiz bu aralar çok şükür normale döndüm inş.. :nazar: :nazar: kanamalarım varken çok kötüydüm ama şimdi rahatım herşeyde bir hayır var işte..sen nasılsın nasıl gidiyor canım?

medicim seninki farklı bi durumki sana iğne önermiyor bizimkinde kanımız cabuk pıtlılaşıyor sanırım ondan, doğuma bir gün kalaya kadar kullanıcakmışım, ne mutluki sana kullanmıycaksın

X