Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Merhaba canım, facete grup kurduk, o yüzden eskisi kadar sık girmiyorum buraya... Dün transferim oldu... 5.güne embriyoların tamamı gitti ama geriden...1 tanesi 5aa yani süper kalite olmuş, diğerleri blost olmamıştı, bugünde olmazsa çöpe gidecek sanırım...yani dün 1 adet 5AA ve 1 ad 3AA kalitede transferim oldu, inşallah pozitif olur... Kendin için de asla üzülme, 1-2 ay sonra olsunda sonu pozitif olsun canım ...

günaydın julıaacım face alakası yok orasıda çok yoğun değil canım face varsa sende gel sen nasılsın nasıl gidiyor bebişin nasıl
Sagol canım İyiyim cok şükür bebiste iyidir umarım çünkü henüz görmedim ayın 18inde ultrason var denturcum sende tedavi uzuyorr diye üzülme sakın gec olsun ama sonuc pozitif olsun öptüm seni

Canım ovulasyon kitini alınca ne zaman başlayacaksın tedaviye Yani transfer kac gun sonra olacak

sevdacım biraz daha sabret bencede kendine dikket et..eşin de ne yapsın endişe etmekte haklı korkuyo ...yalova süper bu mevsim de hele çok kalabalıkda değil yaa daha da süper..
ben de laparoskopi oldum yaa bu cuma kontrolum var bide siprel takmışlardı onu çıkaracaklarmış bakalım sonra neler olacak cuma belli olacak ..hayırlısı inşallah hepimiz için..öptüm...

Kizlar eskilerden kimler kaldi bakmadim hic kafami bulandirmamak icin forumuda hic takip etmedim.nur hanimla gorustukten sona kendimi beklemeye almistim
Ama malesef artik korkularim geri gelmeye basladi sanki hic anne olamicakmisim gibi geliyor artik..umudumu yitirmeye basladigimi hisediyorum..
Belki olur kwndiliginden diye 6 ay daha bekledim ama rabbim nasip etmedi..
Bu onumusdeki 2 ay icinde nur hanima geri
Donucem...
Anlicaniz bu ara diplerdeyim...

Incimm bu arada simdi gordumm seni....insallah iyisindir kimler kaldi eskiden bilemiorumm tanidik tanimadik...

slm kızlar
27 martta oğlumu sağlıkla kucağıma aldım çok şükür allah herkese nasip etsin
yeni hamileler varsa tebrik ederim nete girmeye fırsatım olmuyor
inci canım seni merak ettim inşallah herşey yolundadır

kızlar ben yarın jel kullanmaya başlıyorum.nasıl olacak zormu bana yardımcı olun. birde jelii aile hekimi yada kadın doğumcu yazıyor mu.? bu gün özel aldık.

kızlar ben yarın jel kullanmaya başlıyorum.nasıl olacak zormu bana yardımcı olun. birde jelii aile hekimi yada kadın doğumcu yazıyor mu.? bu gün özel aldık.

hiç zor değil canım gerekli açıklamalar yazıyor zaten aile hekimi yazıyor yazdırabilirsin

Mevlam yardimcin olsun gönlünü ferah tutmaya calis Rabbime güven

gelelim bana benimde değerim çok şükür %100 artmış çok iyi dedi Aynur hanım az önce görüştük.25 nisana ultrasona git dedi...

Masallah Rabbim daim eylesin

Derdi veren Rabbim mutlaka Dermaninida verir, gönlünü ferah tutmaya calis insallah hepimiz birgün anne oluruz.

Hayirli saglikli ömürlü olsun oglusun, tebrikler canim.

günaydın canım iyi evdekileri iş için ikna edebilmişsin :)

annemi uğurladık, giderken diyor ki, doktoruna mail at sor, çalışmanda ve yolculuk yapmanda bir sakınca var mı filan diye?
şimdi bugün arayıp öğrenmek isteyecektir doktorun cevabını :)
evde vakit geçmiyor ki..aksine daha çok stres oluyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…