Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ohh maşallah maşallah allahım inşallah sana 16 tane taze canlı kanlı :)) kaliteli yumurta nasip eder ve hepside pgtde uygun çıkar :))) sonra ikitaneside göbişine :)))

incim bende kudurmuş durumdaydım şu kit ne zor bulunan bişiymiş bizim burda hiçbir yerde bulamadık istanbulda aramaya başladık küçükçekmecedeki heryer bakırköyü araştırdık yok en son şişlide oda ayazağa tarafında biryermiş orada bulduk rahatladım çok uzak ama ne yapalım gidicez bu haftada istanbula gelmiyim diyordum şu ilaç yüzünden mecbur gelicez :KK55:

canım ben hastanenin karşısındaki perpa ecz. den aldım predictor marka ovulasyon kiti diye geçiyo. başta ecz.deki arkadaş anlamadı ne olduğunu hemşireyi aradım sağolsın o tarif etti. ellerinde yoktu depodan istediler 10dk.ya geldi içinde 7tane var. salı gününü bekliyorum bakalım kullanabilcekmiyim:))

Kızlar face ile ilgisi yok buranın boş kalmasının. Face te olanlar buraya da geliyor ama cepten buraya giremeyenler face e daha rahat giriyor. Bir de biliyorsunuz burası üye olan olmayan herkese açık bir, orası bize özel. Oraya gittik diye burayı boşlamış değiliz :KK34:

gelelim bana benimde değerim çok şükür %100 artmış çok iyi dedi Aynur hanım az önce görüştük.25 nisana ultrasona git dedi...:KK52::KK52::KK52:

Selamlar kızlar :KK16:

Beylem'in değeri 115 çıktı çok şükür :nazar: Tanıştık hastanede :)

Happy ile konuştum şimdi. Bir bebeği 6.haftada kalmış diğeri iyiymiş çok şükür.

Umutcum hayırlı olsun canım :KK16:

kızlar ben geldim :)

inci güzel haberleri vermiş..nur hanım değerimin iyi olduğunu söyledi pazartesi tekrarlıyacağım..

sabah hastanede inciyle tanışma fırsatı bulduk :)

ayak üstü sohbet edebildik ama eşlerin de olmadığı bir günde tekrar görüşrüz inş..

heyecandan gece doğru düzgün uyuyamadım, çok şükür şimdilik herşey yolunda..

İncicim Rabbim sana inş nasip eder, ben canı gönülden inanıyorum..

gönlünün güzelliği yüzüne yansımıştı, eşler de olmasaydı iyiydi :KK1:

inci güzel haberleri vermiş..nur hanım değerimin iyi olduğunu söyledi pazartesi tekrarlıyacağım..

ayak üstü sohbet edebildik ama eşlerin de olmadığı bir günde tekrar görüşrüz inş..

Canım tekrar hayırlı olsun :nazar: Allah tamamına erdirsin inşaallah.
Çok memnun oldum. Tekrarlarız en kısa zamanda nasipse.

ALLAHIM sizi hayat boyu ayırmasın inş.:KK34:

evet uzun zaman oldu kizlar. ben belki 37 yazdigim gibi .biliyorsunuz belki 37 yasindayim ve cok korkuyorum 4 cü denemem olacak 3 negativ sonuc.tüm tahliller vs.hepsi iyi esimde sadece sperm hareketsizligi ve morfoloji 1,5. canim kader arkadaslarim ayin 23 ne randevu alacagim bana yardim edin lütfen.biletimizi ayarladik.ben murat bey ile iltibattayim ama adini burda cok duymadim nur hanim ve o yok ise mustafa bey dedi kizlar simdi nasil bir yol izliyayim.murat bey ile e-mail lesstik.simdi mustafa beyi yada nur hanim orada ise onu istersem ayip olmazmi.birde semra henimida istiyeyimmi randevuda.ilaclari en uygun nereden alabilirim.mikrocugum incim western hilbur yardimci olun bana .cok korkuyorum ayrica.

Belki merhaba. Adim atmis olnana sevindim. Hakkinda hayirlisi olsun. Burada dentur var Murat Bey'in hastasi. Cok memnun. Ama sen baska doktora gitmek istersen ayip olmaz tabi. Nur Hanim 2 hafta sonra izne ayriliyor. Senin geldigin donemde olmayacak maalesef. Mustafa Bey'in hastalari da var. Hamileler de takip icin Mustafa Bey'e gidiyor. Doktor konusunda onemli olan ayni frekansi yakalamak yoksa hepsi isinin uzmani. Randevu alirken Semra Hanim'la ortak randevu istiyorum dersen veriyorlar. Tedaviye baslarken Semra Hanim ilk muayenede oluyor zaten. Ilaclari hastanenin cevresindeki eczanelerden alabilirsin. Gonal f indirimli 240 lira. Allah yolunu acik etsin, guzel haberler yazarsin insaallah...

Son düzenleme:
iyi canım nolsun yaa.. belirtileri yaşamaya başladım :)) mide bulantısı, yanması gibi. uyku sürekli :) ama iyiyim çok şüküür... 3 hafta sonra randevum varr!!
senden naber, ececik napıyor :)
onlar o tatlı belırtıler canımm.napsın ecede yurusem mı emeklesem mı,dıs mı cıkarsam karar veremıyor sımdılık kucakta elı agzında, heee heee dıye dıye dolanıyor sıpacıkk..
Selamlar kızlar :KK16:

Beylem'in değeri 115 çıktı çok şükür :nazar: Tanıştık hastanede :)

Happy ile konuştum şimdi. Bir bebeği 6.haftada kalmış diğeri iyiymiş çok şükür.

Umutcum hayırlı olsun canım :KK16:

nur hanımın bana dedıgı meshur soz 1 tane olsun bızım olsun 2 tane cok zor demıstı.happy ıcın neyse hayırlısı o olsun

ohh maşallah maşallah allahım inşallah sana 16 tane taze canlı kanlı :)) kaliteli yumurta nasip eder ve hepside pgtde uygun çıkar :))) sonra ikitaneside göbişine :)))

incim bende kudurmuş durumdaydım şu kit ne zor bulunan bişiymiş bizim burda hiçbir yerde bulamadık istanbulda aramaya başladık küçükçekmecedeki heryer bakırköyü araştırdık yok en son şişlide oda ayazağa tarafında biryermiş orada bulduk rahatladım çok uzak ama ne yapalım gidicez bu haftada istanbula gelmiyim diyordum şu ilaç yüzünden mecbur gelicez :KK55:

dentur merhaba

sen dondurulmus tedavisi mi görüyorsun?çünk, normal tup bebek tedavisinde zaten yumurtlama ultrasonla gun gun takıp edılıyor. sizin ovulasyon kiti için herhangi bir marka verdiler mi?

incim senin tedavin de çok iyi gidiyor maşallah. inş pozitif sonuc aldığını da görürüz hep birlikte.

beylem hayırlı olsun sonucun. tebrikler...

kokoci senden hiç haber cıkmadı.transferin gerçekleşti mi? embriyolarından haber alınca yazacaktın yazmadın? kaç tanesi 5.gune gitti?

benim malesef bu ayda onumuzdeki ayda tedavim başlamayacak. bugun dr kontrolum vardı gıttım, drum onumuzdekş aya tekrar histeroskopı dusunuyor. cok canım sıkıldı. 2 yıl once yaptırmıstım şlk histeroskopimi bu 2. olacak. aslında yaptırmak ıstemıyorum. bosuna beklıyormusum gıbı gelıyor. baharda tedavi olmak ıstıyordum su an gorunen en erken haziran. ramazana kalmayı hıc ıstemıyorum gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler. 6 yıldır bekliyrum belki doğal yoldan gelir meleğim. gerçi kromoz bozukluğu da var ama pgt topiğinde tuple olmayıp doğal yolla olan nıcelerini okudum. daha nice mucizeleri burada goruruz ıns. sevgiler...

evet uzun zaman oldu kizlar. ben belki 37 yazdigim gibi .biliyorsunuz belki 37 yasindayim ve cok korkuyorum 4 cü denemem olacak 3 negativ sonuc.tüm tahliller vs.hepsi iyi esimde sadece sperm hareketsizligi ve morfoloji 1,5. canim kader arkadaslarim ayin 23 ne randevu alacagim bana yardim edin lütfen.biletimizi ayarladik.ben murat bey ile iltibattayim ama adini burda cok duymadim nur hanim ve o yok ise mustafa bey dedi kizlar simdi nasil bir yol izliyayim.murat bey ile e-mail lesstik.simdi mustafa beyi yada nur hanim orada ise onu istersem ayip olmazmi.birde semra henimida istiyeyimmi randevuda.ilaclari en uygun nereden alabilirim.mikrocugum incim western hilbur yardimci olun bana .cok korkuyorum ayrica.

canım öncelik hiiiç korkma derim ben.hakkında hayırlısı olsun herşey olacağına varıyor.ben hiç boşluğa düşmedim inşşalllah Allahın izni ile olacak dedim hep çünkü sabrın sonu selamettir Allah bir gün bizimde mükâfatımızı verecektir elbet sende gönlünü ferah tut.benim 2. denememde tuttu çok şükür.benim muayenelerimi Aynur hn. ve Nur hn. yaptı. Nur hn.diyeyecek laf yok dünya tatlısı bir insan. Aynur hn. çok yoğun ve biraz acele ediyor muayenede ve de soru sorarsan cevap veriyor ama Allah ikisindende razı olsun ben memnundum.Semra hn. başta ve sonda muayene etti beni.ilaçlara gelince ben(gonal-f 450 lik) idilden aldım en uygun orası civar eczanelere de sordun en uygun idil sende araştır.
NOT:bana pazar günü elimdeki ilaç yetmedi almam gerekti iki nöbetçi eczana ile görüştüm biri 360 dedi biride 300'e zorrrla indi de ondan aldım.
ben idilden 200tl ye aldım..:KK34:

Son düzenleme:
birde hangi ilaclari ve dozajlarini yazarmisiniz bana. buradaki internet fiyatlarina bakmak istiyorum.arti kac gün sürüyor transfere kadar kizlar.unuttumda .ve benim amh 0.4 neler yemeli icmeliyim.sizin yaptiginiz yediginiz birseyler varmiydi yumurta kalitesi icin.tesekkürler

SeLam canım tekrar hosgeldin bu sefer arayı acma İnan tedavide burada olmak sana moral verecektir öncekileri nerde yaptırdın bilmiyorum ama memoriala güven canım ve korkma erkek sorununda bence bir numara merkezimiz amh düşükmussss seninde benimde öyleydi o yüzden doktorun tavsiyesine güven çünkü ben bir önceki ay başlamak icin gitmiştim ve Nur hanim başlatmadı bir aydaha bekleyelim dedi basarili görmedi ben üzülmüştüm ama şimdi iyikide beklemiştim diyorum o yüzden doktorlara güven ve korkma ekip olarak çalıştıkları icin doktor sorun yapma benim dosyam ha bire elden ele geziyordu ben öğleden sonraları gittiğim icin çalıştığımdan dolayı normalde sabah erken kan veriyorsun doktorlar toplanıp değerlendiriyor canım ilaçlara gelirsek kesinlikle İdil derim hem ucuz hemde kalanı açılmamışsa tabi geri alıyor sana basarılar

X