Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kesenin içinde bebek görünüyormu kızlar

ay ne güzel ben daha gitmedim görmeye.inşlh duruyordur benim bebişimde.sabırla bekliyorum.hergün adet sancım oluyor ama adet olacakmışım gibi geliyo sürekli.

canım dün aynur hanıma sordum kasıklarım agrıyor hatta dün lavobaya gittim sakın kanamam gelmiş gibi..aynur hanım korkma cok normal dedı cunki içerde hala yumurtalarınız var onlar baskı yapıyor dedi :44::44::44:

Canım gözün aydın. Çok sevindim. Nisanın ilk pozitifi. Devamı da gelecek inşallahh.. Ohh bee biraz havamız değişti...

tebrikler cnm darısı başımıza inşallahh.
sağlıkla kucağna almayı nasib etsin Rabbim

Merhaba inci beni sormussun teşekkür ederim. 1nisanda transferim oldu.10unda test tarihim.5.gune gittiler. Sonu hayırlı olur inşallah hepimiz güzel haberleri veririz.iş yerinden girip yazamıyorum ama cep telefonundan sık sık girip haberleri alıyorum.dilerim senin tedavinde gönlünce sonuçlanır

kızlar hayırlı akşamlar...
evde idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm...

kızlarrrr çok sevindim ALLAH tamamına erdiriri inşallah..bizlere de dua etmeyi unutmayım..
beylem sen ayrı bi umutsuzdun yaa çok sevindim bak RABBİM OL dedikten sonra gerisi boşşşşş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…