Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar bişey soracam bu randevu teyit etmek için arıyolarya operatör çıkıyo gelecekseniz 1 basın diyo demi heyecandan yanlısmı duydum acaba 1 bastım ama dogrumuydu bilen varmı 1 mi 2 mi evet demek:44:

sümeyye sen neden vuruluyorsun iğneyi kanaman falan mı var

Yok canım elhamduLillah kanamam falan yok. Daha önce de yazmıştım. Benim tedavi gördüğüm hastane farklı, o yüzden ilaç kullanımı da farklı. Ben opudan bu yana hem jel, hem de iyne kullanıyorum. Doktorum böyle uygun gördü. Bana düşen de ona uymak.

Nisan Tayfası :KK16:

dentur :nazar:
inci :nazar:
kezban :nazar:
kokoci - gebelik test tarihi - 15 nisan pazartesi :nazar:
mummu :nazar:
nisannur :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 :nazar:
sezyal :nazar:
verde :nazar:

senin bugün transferin var değil mi?
..
Ben hastaneye tlfnla ulaşamıyorum
nur hanımı düşünüyorum ama, sehırdısındayım
hem fsh yuksek hem hydrosalpenks var, oncelik sadece 1 tup oludugu ıcın hydorsalpenkte
eger ıstanbula gıder muayneye, ve sonra bana tupu alcaz derlerse, boşuna iş yerınden ızın almıs olcam:KK43:

canım benimkinin gelmesi lazım:KK16:
yaaaaaaaaaa ben yanlış yazmıssım galiba alıntı yapmıştım ben yazmış gibi olmuş :) :) :)benim misafir geldi:) :)yarın merkezdeyim[/QUOTE]

hem fsh yuksek hem hydrosalpenks var, oncelik sadece 1 tup oludugu ıcın hydorsalpenkte
eger ıstanbula gıder muayneye, ve sonra bana tupu alcaz derlerse, boşuna iş yerınden ızın almıs olcam:KK43:

..

212 314 66 66 yı arayıp tüp bebeği bağlatın.

yaaaaaaaaaa ben yanlış yazmıssım galiba alıntı yapmıştım ben yazmış gibi olmuş :) :) :)benim misafir geldi:) :)yarın merkezdeyim

eger ıstanbula gıder muayneye, ve sonra bana tupu alcaz derlerse, boşuna iş yerınden ızın almıs olcam:KK43:[/QUOTE]

Incicigimin verdigi numarayi arayip 3150 yi tuslarsan direk ulasirsin canim.

X