Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

fıstıklarım nasılsınız yeni gelişmeler var mı okuyamadım geçmişi inş herkes iyidir. Güzel haberler vermiştir.
İncim hadi bakalım çok az kaldı bebeklerıne kavusmaya ohh miss gibi
Hilburum bebişler nasıl zor oluyor mu ıkı miniğe bakmak nasıl guzel kokuyorlardır sımdııııı
Mikrom gözükmuyorsun özledim seni :)
Happycım ıns diğer bebıs süpriz yapar ama aksi olursada uzulme lutfen diğer bebeğin senınle allah onun canına can katsın sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın
beyazzambak nerelerdesın hersey yolundadır ıns
ketencım ne mutlu sızee keseyı gordunuz kalp atıslarında sıra :)
test yapacak arkadasımız varmıydı varsa eger ıns guzel haber verır
yazamadığım arkadaslar sızlerde bılgı verırsenız sevınırım cok takıp edemıorum netım yok buldukce gırebılıorum

İncim bu arada face acıcam ekleyın benıde alın benıde aranıza :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ewet sıra bende ben bılgı vereyım sıze :KK1: Düngece karın ağrısında uyayamadım sanırım gaz sıkısması oldu ve vaajınal akıntı basıma bela oldu Mustafa beyı arasammı dıye dusunuyorum Birde gece ruyalarım benı mahvedıyor sürekli kabus görüyorum ya bebegımı kaybedıyorum ya silahla vuruluyorum hatta ınanmazsınız Arka sokaklar dızısını bıle gordum ruyamda:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Şimdi diyorsunuz ki .... açıkta kalmıstır oda olabılır:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bizden bu kadar Sizi Çok Sewiyoruz bizzzzzz

Cananım ulaşamadık bugün birbirimize :)
Gel canım :)
Hamileliğin vazgeçilmezi kabuslar sanırım :)

Incim 25meryem suresini tamamladim.Allah im kabul etsin, tez zamanda kucaklarinizi doldursun.

Allah razı olsun, Allah kabul etsin canım...

Merhaba bende tam 5 yıldır bebek için uğraşanlardanım. Bir çok doktor ve merkez gezdim onlarca yanlış teşhisten sonra allaha şülür olsun ki memorial nur hanım ve allahın izniyle hamile kaldım şuan çok yeniyiz 4 haftalığız :) ama bizim durumumuzda olan insanlara tek tavsiyem kulaktan dolma olur olmaz merkezlere gidip kendilerini maddi manevi sömürtmesinler. Memorialda başarılı olamasaydıkta emin olun yorumum aynı olurdu insanlar çok tecrübeli sizi para olarak değil hasta olarak görüyorlar. Bir tavsiye daha tabi yine siz bilirsiniz medicana selman laçinden uzak durun hayatımın acısını yaşattı bana allahta onu bildiği gibi yapsın hala aklıma geldikçe gözletim dolar. Herkese sevgiler:)

Hayırlı olsun. Rabbim daim etsin inşaallah.

semracım kendimden örnek veriyim benim kv benden habersiz bir hocaya gdiyor ve benden ilk saklıyor sonra hocada artık geliinin gelsin dediğinde konuyu açtı bana hoca ona demişki senin gelininde problem var rahimi ters yumurtalıklarında problem var hamile kalamaz ama bana gelirse ben hallederim bende kv ile başedemedim yok gitmem dedikçe neyden şüphen varda gitmiyorsun gibi terbiyesizce davranmaya başlayınca bende sırf utansın diye gittim gitmez olaydım neyse bu bişiler yaptı vede tarih verdi olmazsa yine gel dedi bende o hırsla doktora gittim bir güzel rahim ve yumurtalıklarım için rapor aldım hem eşime hemde ailesine gösterdim tabikide ailesi inanmadı neyse biz tedaviye karar verdik ve asıl sorunun oğlu olduğunu öğrenince sinirden kudurdu hatta bana sen saklıyorsun benim oğlumda problem olamaz dedi ki malesef problemin en büyüğü oğlundaydı ama bunlar bunu anlayacak kadar imanlı değiller o kadar üzülüp allaha dua ettim ki bu hoca tutuklandı hapislere düştü sonra sınır dışı edildi kim bilir benim gibi kaç insanı üzdü evine huzursuzluk verdi randevu alarak çok iyi yapmışsın bizim dua için aracıya ihtiyacımız yok allah ne diyor size şahdamarınızdan daha yakınım bunu bile bile neden o cahillerden medet umalım ki dimi tedaviyide doktorlarımızıda vesile olarak görüp allhtan istiyeceğiz rabbim herşeyi bilendir o hoca o elmayı sağlığı için yesin sadece dua etsin bütün olmayanlar için bu işi parayla yapanın cezası allah katında gerçekten çok büyük rabbim o şer insanlardan korusun hepimizi

Dentur kayınvalidene çok sinirlendim. Allah akıl fikir ihsan eylesin...

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......:KK52:
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa:KK16:
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı:KK9:

Çok şükür... Hayırlı olsun canım. Allah daim etsin inşaallah...

Cananım ulaşamadık bugün birbirimize :)
Gel canım :)
Hamileliğin vazgeçilmezi kabuslar sanırım :)

Allah razı olsun, Allah kabul etsin canım...

Hayırlı olsun. Rabbim daim etsin inşaallah.

Dentur kayınvalidene çok sinirlendim. Allah akıl fikir ihsan eylesin...

Çok şükür... Hayırlı olsun canım. Allah daim etsin inşaallah...

çok mutluyum gerçekten Allah razı olsun.darısı hepinize

Nisan Tayfası :KK16:

beylem - gebelik test tarihi 6 nisan :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
inci :nazar:
kezban :nazar:
kokoci - gebelik test tarihi 15 nisan :nazar:
mummu :nazar:
nisanur :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra58 :nazar:
sezyal :nazar:
verde :nazar:

Hamilelerimiz :KK16:

almina :KK49::nazar:
beyzzmbak :KK49: :nazar:
canocanan :KK49::nazar: - prens ve prensesimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cakır :KK49::nazar:
dicay :KK49::nazar:
esmerim452 :KK49::nazar: - kızımız geliyor :emir_bebek::nazar:
grafiking :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
happy :KK49::KK49::nazar:
Juliaa :KK49::nazar:
kabakciceği :KK49::nazar:
ketenprensess :KK49::nazar:
led_zeppelin :KK49::nazar:
medical :KK49::nazar:
mikro :KK49::KK49::nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013 :KK49::nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
sevda :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
umut27 :KK49::nazar:
western :KK49::nazar:

En kısa zamanda inşaallah hamileliğe terfi edecekler :KK16:

akasya :nazar:
aysunayy :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beylem :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
elifertoygurci :nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
qingdao :nazar:
inci :nazar:
julietta :nazar:
kezban :nazar:
meryem :nazar:
mummu :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sezyal :nazar:
ugurbcegi :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
verde :nazar:

Annelerimiz :KK16:

gelincik238 :nazar: - Elif ve Emir'in annesi :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
hil_bur :nazar: - Derin ve Deniz'in annesi :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
lotus :nazar: - Küçük adamının annesi :emir_bebek::nazar:
mercan2011 :nazar: - İkiz kızlarının annesi :nazar:
tuğçeserdar :nazar: - Ece'nin annesi :emir_bebek::nazar:
umutege :emir_bebek::nazar: - Kaan'ın annesi :emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
kızlar bana musade annemle eşim gözümün içine bakıyor.oturdum kaldım pc başında.
hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah Allahın izni ile mutluluğumuz daim olsun.:KK16:

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 8

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

keten prensess - 20

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 10

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30 (okudu)

keten prensess - 20

lotus33 - 25 (okudu)

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

semra58 - 20

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

25 nisan perşembe gününe kadar

Kızlar tamamlayanlar özel mesaj atsın bana mutlaka, arada kaynamasın.

Son düzenleme:
kızlar hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin nisan ayının ilk gebeleri sizlersiniz ayağınıızı sürün şöyle :) Asoncum banada selman beyi çok methettiler ama benim için hiç ısınmadı hatta memoriale başlamıştım keşke selmana gitseydin o iyiymş falan dediler ama umrumda bile olmadı hiçte pişman değilim,tüp bebek işi çok ciddi bir iş ciddi insanlara gitmeli paragözlere değil..heleki küçük yerlere sakın gitmesin kimse...

lotus canım benim görmemiş olabilirsin hiç alınmam çok normal iyi dileklerin için çok teşekkür ederim herşeyin sahibi Allah verende alanda o,hakkımzda hayırlısı tatlım..

mummu yöneticilerim çok düşünceli gerçekten Allah herkesi vicdana getirsin kadın olmak çok zor çalışan kadın olmak dahada zor heleki vicdansız merhametsiz insanların elinde ..Allah hepimizin yardımcısı olsun canım,bir dahaki muayenem yarın çok heyecanlıyım zaten her randevu heyecanlandırır beni inş güzel haberlerle dönerim.

dentur bende görümcemin ısrarıyla kendime güvenerek gitmiştim gitmez olaydım kadın ben zayıfım diye bana yemek yemiyomusun ondan olmaz demişti.elini atıyo karnımda rahimi bulamıyo ,başkalırında elini atınca geliyodu demekki bana dediki senin rahimin çok yukarda çok küçük ama olur çocuğun ilişkiden sonra ters dur falan:) görümcemede bunun çocuğu geç olur zor olur demiş arkamdan , buda bunu koz olarak kullanıyodu bir keresinde milletin yanında hoca senin için böyle böyle dedi demişti ne ağlamıştım ne üzülmüştüm Allahım sana çok şükür bu günüme ..bence hocaya falan kesinlikle gitmemek lazım derman bulacağm derken rezil oluyosun

Canım gözün aydın. Çok sevindim. Nisanın ilk pozitifi. Devamı da gelecek inşallahh.. Ohh bee biraz havamız değişti... :KK16::KK16:

Kızlar dua listesinde olup da uzun süre uğramayanlar var. Okuyabilen olursa dağıtalım. Arkadaşlardan ses çıkmazsa tamamlanmadan kalmasın. Haber gelirse de fazla okumuş oluruz daha güzel olur.

Kızlar dua listesinde olup da uzun süre uğramayanlar var. Okuyabilen olursa dağıtalım. Arkadaşlardan ses çıkmazsa tamamlanmadan kalmasın. Haber gelirse de fazla okumuş oluruz daha güzel olur.

merhaba incicim

ben de 41 adet yasin almıştım. okumaya devam ediyorum 25 nisana kadar bitireceğim inş. bitirince yine haber veririm.ben hergün siteye girip okuyorum ama şu an bekleme aşamasında olduğumiçin anlatacak pek bir şeyim yok. o yüzden ara sıra yazıyorum böyle. ben bu duaların yüzü suyu hürmetine daha çok pozitif haberler alacağımıza inanıyorum.

ocak şubat mart ayları bu topik çok bereketli geçti. ben de burada okuduklarımla bir gaza geldim hemen martta başlamak istedim ama dr um bir ay daha kontrol etmekistiyorum. bu ay da bekleyelim diyince kaldı benim tedavi. bu topik bana yeniden umut oldu. yoksa çok ümitsiz bir haldeydim. aslında beni pgt topiğinden de hatırlarsınız. benim bir sonraki tedavimde nasipse pgt de yapılacak.tabi embriyolarım o güne kadar dayanırsa. nasip işte dediğim gibi. benim de tedavim başlayınca sizinle yine paylaşırım. umarım hepimiz pozitif sonuçlar alıp sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik geçirip, sağlıklı evlatlarımızı kucaklayıp bir ömür boyu birlikte sağlık mutluluk huzur içinde bir ömür geçirmek nasip olur. AMİN: Hepimiz adına. sonuçta duayı da eksik etmemek lazım dimi?

bu arada pozitif sonuç alan western ve aso arkadaşları ve daha ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşları tebrik ederim.

kokoci canım sen de bugun hastaneyi arayıp embriyolarının durumunu soracaktın. haber aldın mı? ben de merak ettim. yaz gelince olur mu?

yeniden görüşmek üzere.herkese sevgilerimle...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Tebrik ederim. Çok güzel bir haber bu. Rabbim huzurlu bir hamilelik sonucu sağlıklı bebeğini ve ya bebeklerini kucağına almayı nasip eylesin. Topiğe bahar havası geldi yaa. MaşeAllah, BarakAllah. Çok güzel.

:KK52::KK52::KK52::KK52: bende tatlı krizi hep var geçen gün yolda giderken pataneye nasıl baktıysam eşim boynun kopucak dön dön dedi :KK52:
:KK52::KK52:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ketenprenses tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inş..
amin canım tesekkür ederim cok cook..
arada karıştırıyorum kimin neyi vardı not alıcam artık :KK52::KK52::KK52::KK52:

beylemcim senin bugün testin varmış herhalde inşallah güzel haberlerle gelirsin

kabakçiçeği adını yazdıkça aklıma hep ayvalık geliyor oraya gittikçe ne çok kabakçiçeği dolması yerdim kayısılar işe yaradımı biraz ?

verde az kaldıı haftaya ctesi - pazar Allah kısmet ederse bizim de koşuşturmamız başlayacak

ketenprensessim senide tebrik ederim bebişin seni 9 ay hiç bırakmasın inşallah

aklıma medical ile begonvil geldi onlar ne durumdalar acaba

unuttuklarım aklıma geldikçe yazıcam lütfen kusuruma bakmayın hepinizi öpüyorumm
canım cok saol rabbimin izniyle işallah..
Bende çarşambayı bekliyorum :KK1: kalp atışı için ama beklemekde güzel bence bu hamileliğin her zamanı çok güzel rabbim herkeze nasip etsin bu güzel duyguları inşallah hepimiz bu güzel günleri hep birlikte yaşayalım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
ayy sag salım göreyimde hep beklerim beeen :)
canım çok sevindim....bakalım artık ben napıcam...inşallah ben de yarın güzel haberler veririm canım...
vericeksin tabi güzel haberleri bekliyoruz...fasulyeni videoya cek ben öyle yaptımm :))
umut selam o uyku hali bendede var ve iştahım açık bu günlerde benimde ultrason iki hafta sonra o güne kadar bekliycem sanırım yarın iyi haberlerle gel inşallah

canım gözün aydın umarım bende görürüm çok heycanlıyım aklım sürekli orada

:21::21::21: Şükürler olsun Rabbime:KK9::KK9::KK9:Saglıkla kucagına alırsın işallahhh:KK52::KK52::KK52::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

X