Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

tebrik ederimmmmmmmmmm
kaçıncı günündü bugün ,kaçıncı gün embriyosuydu anlat bakalım
rabbim kucağına almayı nasip etsin canım darısı başımıza

teşekkür ederim canım Allah razı olsun darısı başına.
5.gün embriyosu
transferin 10.gün bugün

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı

Çokkk tebrik ederimmmm:)) bende bu haberi alalı henüz 4 gün oldu yerinde duramıyorsundur şimdi pamuklara sarasın vardır kendini:) sağlıkla kucağına al inşşşşş

Kızlar şimdi dikkat ettimde benim 4. Gün emriyosuydu 11. Gün değerim 167 ydi çok mu düşük benimki

Kızlar şimdi dikkat ettimde benim 4. Gün emriyosuydu 11. Gün değerim 167 ydi çok mu düşük benimki

Bence gayet güzel değerin. Kardeşim adet gününde yaptırmıştı 69 çıkmıştı ama onunki tüp değil normal olmuştu. Bizim test günlerimizde muhtemel adet günümüze denk geliyor bence süper önemli olan katlanması değerin eğer öyleyse hiç bir sorun yok.

Son düzenleme:
eşim doktorumla görüşmüştü.oradan iyi bir doktor bulabilirseniz yumurta takibi yapacak telefonda bana bilgi verecek gelmenize gerek yok demiş.
bende araştırmalarım sonucunda devlet hastahanesinde bir doktor buldum.bugün görüşmeye gittim.çok ilgilendi ben istemeden ultroson baktı.reglinin 2. günü gel dedi.ama şunu sormayı unutmusum (( haftasonu olursa nolcak şimdi ?????????????????

Çokkk tebrik ederimmmm:)) bende bu haberi alalı henüz 4 gün oldu yerinde duramıyorsundur şimdi pamuklara sarasın vardır kendini:) sağlıkla kucağına al inşşşşş

Bende Ankarada ikamet ediyorum yumurta takiplerimide Ankarada yaptım haftaiçi devlete gittim haftasonları özel hastaneye gittim ama haftasonu gideceğin hastanede dikkat etmen gereken E2 kan test sonucunu aynı gün vermesi yoksa olmaz.

Benim adet günüm dündü canım testi 10. Gün istediler 73 küsur birşeydi 48 saat sonra tekrar istediler biz dayanamadık ertesi gün skşam yani pzrtsi birdaha yaptırdık ozaman 169 çıkmıştı dünde regli günümdü ama herşeyden korkar durumdayız işte canım

değerim 224,3 çıktı

tebrik ederim rabbim sorunsuz 9 ay geçirmeni nasip etsin bence seninde ikiz değerin yüksek çıkmş

cnm acaba hergün memoriladeki gibi kontrole gitmen şartmı acaba?
eğer öleyse zor olur devlette
ama hergün çağrılmıcaksan h.sonu 2 gün gitmezsin cuma ve pztye getirirsin kontrol
bence ara ve bilgi al drun kendisinden

Sorun yok canım herşey normal değerin katlanmış çok güzel. İçini ferah tut bende başta öyleydim hatta her dakika wcye gidiyordum acaba adet olacakmıyım ama bak bugün adetim 16 gün gecikti ve hala hamileliğim devam ediyor kese için endişelendim sonra keseyi gördüm şimdide kalp atışını bekliyorum sabırsızlıkla bu süreç böyle devam ediyor. Önemli olan kendimizi germeyelim rahat olalım gerçi diyene bak ben halaa endişe içindeyim. Allah yardımcımız olsun.

Ah canım ya nasılda aynıyız tüp anneleri işimiz çokkkk zor ölüyorum korkumdan beni kese için çağırmadı memorial canım 25 nisana gün verdi. Bende hala adet olacakmışım gibi korkumdan bende zırt pırt wc deyim:))))ya kızlar birde saçma sapan msj lar yazarsam kusura bakmayın ipad ya kendi tamamlıyo yada saçmalattırıyor

değerim 224,3 çıktı

oohhhhhhhhhhhh beeee nisanın ilk pozitifi tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr bebişler çift bence inş seri başlangıcı olur sonuna kadar pozitif alır herkes

tebrik ederim rabbim sorunsuz 9 ay geçirmeni nasip etsin bence seninde ikiz değerin yüksek çıkmş

oohhhhhhhhhhhh beeee nisanın ilk pozitifi tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr bebişler çift bence inş seri başlangıcı olur sonuna kadar pozitif alır herkes

canım dr kimdi transferini kim yapmıştı
canım doktorum Nur hanım ve Aynur hanım dı.Taransferi Aynur hanım yaptı.
CANIMMMMMMMMM ÇOK TEBRİK EDERİMMMMMM.....İKİZLER GELİYOR GALİBAAAA

Allah razı olsun kızlar.ikiz olabilirmiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…