Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım ben de 3 yıldır deniyordum...sebepsiz infertiliteydi sorunumuz...ben de taze hamileyim daha... 5+4 haftalık...

Maşallah size:) allah korusun sizi:) benim meleğimden hafta büyüklüğü var :)))) canım ben hala korkarak hareket ediyorum sen nadıl davranıyorsun nelere dikkat ediyorsun

asoncum öncelikle geçmiş olsun Allahım hepimizi kötü niyetli insanlardan korusun bebeğini inşallah sağlıklı olarak kucağına alırsın birşeyi merak ettim sana menepo< teşhisi konduğunda amh ın ın değeri neydi hatırlıyabiliyor musun acaba ?

sağol canım paylaştığın için ,
bende buraya çok güvenerek gidiyorum tabiki önce allahın izniyle olacak ama en azından kafamda merkezle ilgili soru yok o kısımdan rahatım
seninde rabbim tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin canım

Sağol canım benim allahım düşmanına bile bu sıkıntıyı yaşatmasın isteyen herkese tez vakitte nasip etsin inşallahhh. Canım benim amh ıma falan bakmadıki menepoz teşhisini koyarken hatta fsh vs hiç bir hormon testime bile bakmadı. Sadece normal muayene etti ve menepoza giriyosun dedi yaşımda ozaman 30 du.

Yaşadıkarımı kimsenin yaşamasını istemem canım için rahat olsun gönlünü ferah tut ve hep gül tedavin süresince:) malummu oldu bilmem ama ben bebeklerim koyulurkrn bile nur hanımla geyik yapıp kıkır kıkır güldüm hep hatta sonra pişman oldum naptım ben ya dışarı attıysam gülerken diye. Nolur pozitif olun

bu ne be böyle yazık ya gerçekten harcanan paraları boşver kolay kolay kazanılmıyor ama olsun en kötüsü insanın umuduyla oynamak ne diyim canım olan olmuş artık neyseki şimdi bebiş var :) darısı bekleyen hepimizin başına :)

Semracım randevun ne zaman ctesi mi ? bide kime aldın

nur hanıma aldım cnm ön görüşmeyede ona gitmiştim cumartesi 10.30 hayırlısıyla

rabbim böyle vicdansız düşüncesiz kişilerden korusun bizleri yanlış yerkerde umudunu tüketmek çok kötü neyseki melegin seninle rabbim ayırmasın

çok saol cnm inş sizlerin dualarıyla ve rabbimin izniyle bu kez mutlu son olacak

umut selam o uyku hali bendede var ve iştahım açık bu günlerde benimde ultrason iki hafta sonra o güne kadar bekliycem sanırım yarın iyi haberlerle gel inşallah

canım gözün aydın umarım bende görürüm çok heycanlıyım aklım sürekli orada

Evet canım o paralar kolay kazanılmıyor ama inanırmısın herşeyimi alsaydıda bana para için bunları yaşatmasaydı o hastane kapısında yığılıp kaldım şansın yok bitmişsin dedi resmen hazır muayenede reglide oldum hopp hemen tüpe başlattı bizi doç. Ya hemen inandık söyledikletine. Allah bildiği gibi yspsın hiç unutmıycam bunu ve gücüm yettiğince herkese anlayıcam başkalarının kandırılmaması için elimden geleni yapıcam canım. Darısı başınıza canım benim

t
anaaaaaammm mummu gemiş ya vakit ooooooo haftaya bıde erken gelırse çarşamba perşembe inşallah gecikmez ama dedım bugun tatlı krızlerım başladı bnm hayırlısı artık

keten prenses hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah

canım sana çok geçmişler olsun benimde bi komşum o doktora gitti tüple hamile kaldı fakat kalp atışını duyduktan sonra kaybetti doktorun hatası varmıydı bilemem sormadım çünkü ordan duymuştum adını.. o yüzden çok korkuyorum kaybetmeken bebeğimi Allahım diyorum sen kucağıma almayı nasip et çalıştığım için gün içinde yoruluyorum ev işi falan yapmıyorum ama yemek yapıyorum ortalığı topla falan umarım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız ve memorial doktorlarımız bir harika belirtmek istedim

Denturcum kvne kızmamak mümkün değil ama bazen insanlar kendi canları az acısın diye başkalarının canını hiç düşünmeden yakabiliyor ama neyseki sabırlı olabilmişsin en güzelini yapmışsın Rabbim inşallah bunun karşılığını sana en kısa sürede verir şu çok büyük bir gerçek ki öyle anlar oluyor ki bizim en yakınımız bizi anlamıyor o nedenle o ne dedi bu ne demiş en azından bu tedavi sürecinde umursamamak lazım yaşamayana konuşmak kolay

boşvercez tabikide canım biz önemliyiz şu zamanlarda bebekler önemli biz ne kadar huz<urlu rahat olursak onlarda öyle ben bu ara hepsini çıkardım hayatımdan tedavime odaklandım :)) gerçi iğnesiz ilaçsız oluncada tedavide pek sayılmıyor :)) ama kızlar dün bir kez daha anladım ben iyiki memorıale gitmişim ve iyiki dokturumu tanımışım resmen bizi bizden daha iyi düşünen ve çırpınan insanları gördükçe mahçup oluyorum keşke elimden gelse bende onların bir sıkıntısını gidersem allahın vesilesiyle öyle güzel mutluluklar yaşatıyorlar ki allah hepsine sağlık huzur başarı versin dün o kadar ilginin alakanın içinde ezildim içimden hep dua ettim allahım hepsinin sıkıntısını gider diye allah hepsinden razı olsun

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı

Ama ben mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum......
kutlama ekibi hazırsaaaaaaa
HAMİLEYİİİİİİİİİM ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA
değerim 224,3 çıktı

tebrik ederimmmmmmmmmm
kaçıncı günündü bugün ,kaçıncı gün embriyosuydu anlat bakalım
rabbim kucağına almayı nasip etsin canım darısı başımıza

Canım lab. bir hiç zaten o hastanede doktor desen anlattığım gibi herşey allahtan ama biz doğru seçimler yapmalıyız ve birbirimizi insanlık adına uyarmalıyız. Sorma canım bende okadar çok korkuyorum ki nisan 25 e randevu verdiler banada nur hanım doğum iznine çıkıcakmış müstecep beye karar verdik biz nur hanımla ilk gebelik muayenemi allahım kısmet ederse 25 nisanda olucam ama ölüyorum korkudan transferden sonra bukadar yatmamıştım ben zırt pırt dışarlardaydım şindi korkudan ölüyorum çalışmıyorum zaten ev işide yapmıyorum sadece ufak tefek yemek işleri ama nasıl hareket etmeliyim hiç bilmiyorum. Allah kucağımıza almayı nasip etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…