Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeni ,sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah

Çokkk teşekkür ederim canım allahım bundan sonra acısını göstermesin:) şimdi topiklerde gezip insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum 5 yılda çok ağladım çok yıpradım hamdolsun allahıma:)[/QUOTE]

Bu yolda yıpranmayan yoktur sanırım. Hepimiz ayrı ayrı acılar çektik, çekiyoruz. Ama sonunda alacağımız ödül o kadar güzel ki , insan bıkmadan, usanmadan bu yolda mücadele ediyor. Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Benim de 11 Nisan dün gittim başka bi Dr a hatta Dr haftaya yine gel dedi yine gideceğim ve hala 11 Nisan gelmemiş olacak:)

canım senin test tarihin neydi...ay acaba kap atışı duyulur mu ki...şimdiden heyecanlandım..korkuyorum biraz kese görünmezse diye...

canım çok sevindim....bakalım artık ben napıcam...inşallah ben de yarın güzel haberler veririm canım...

Tesekkur ederim cnm. .hadi simdi bide carsambayi bekle:)) cok heyecanliyiimmmm...

Bende çarşambayı bekliyorum kalp atışı için ama beklemekde güzel bence bu hamileliğin her zamanı çok güzel rabbim herkeze nasip etsin bu güzel duyguları inşallah hepimiz bu güzel günleri hep birlikte yaşayalım

Öyle akasyacım hiç uğraşmadan hamile kalıp evladını kucaklayanlar gibi şanslı olamadık biz. Az önce gördüm bebeğini kaybetmişsin sende allahım en kısa sürede tekrarını yaşatsın ama bu kez kucağına al bebeğini inşallahhh

canım senin test tarihin neydi...ay acaba kap atışı duyulur mu ki...şimdiden heyecanlandım..korkuyorum biraz kese görünmezse diye...

Benim test tarihim 18 marttı randevuyu bi ay sonraya verdiler ya nerdeyse:) kalp mevzusu şimdi de içimi yiyo keseyi atlattık sanırım bu dert bitmiyor :)

Canım bence ameller niyete göredir sen niyetini tam yapmazsan hiç bir işde başarılı olamazsın aklında tek bir şüphe bile olmamalı hocaya takılma sen sadece dua et Rabbim ol derse olur ancak hocanın elmaya yazı yazmasıyla değil büyü için Allah bazen fırsat veriyor ama buda kullarını sınamak için işte ben böyle hocaları sevmiyorum gerçek bir hoca bunları yapmaz kesinlikle hemde bilirki Allahtan olur herşey imtihan için verilen fırsatlara aldanıpta meziyetiyle övünmez bilseki bu aslında bir imtihan çok yanlış çok. Sen niyetini tam tut baştada dediğim gibi ameller niyete göredir neye niyet edersen o şekilde olur kalbinle inan evladına kavuşacağın güne ve sadece Allahdan dile....

saol destegin için denturcum valla herşeyden medet umuyoruz umut dünyası işte belki bu vesile olur falan diye benim bahsettigim hoca kuran dersi veriyo benimde kv tesadüfen duymus benim gelinede yaz demiş öle olmuş hani aramadık özel olarak tıbbı bı sorun yoksa size musallat olan bişeyler vardır izin vermiyodur bebek oluşumuna dedi bunu yapalım olur çok kişide işe yaradı dedi ısrarla gitme dedi ama tedaviyi iptal etmeyi göze alamadım randevumu aldım(elmayıda yerim şifa niyetine) rabbim herşeyin iyisini bilir inş bebişlerime kavuşma zamanıdır

canım aramıza hoşgeldin ve tebrik ederim...ben de neredeyse selman beyle başlayacaktım tedaviye bana daha yakın diye... ama internetteki olumsuz eleştirileri görünce vazgeçtim..memorial bana istediğimi verdi...olmasaydı ağustosta ikinciyi yine memorialda yapacaktım...

Amin canım. İnşallah . Allah hepimizin yardımcısı olsun.

şu anda kayınvalidene çok öfkeliyim seni üzdüğü için...boşver canım...önemli olan sen ve eşinin ne düşündüğü...

çok doğru cnm herşey rabbimin elinde inş bu sefer yüzümüzü güldürecek burdaki kardeslerimizinde dualarıyla inş aynı acıyı derdi çekenlerin birbirine duası daha çok kabul olurmuş

Aminnn akasyacım.Umut cum selman laçinle başlayıp kendini kullandırtmamana inanki çok sevindim canım adamın tek derdi para bana saçma sapan teşhisler koydu mahfetti beni.

Bende aynı şei yapıcaktım tatlım memorialle devam edicektim şükür ki memorial ilk denemede 5 yıllık uğraşımı verdi. Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin canım nekadarlık meleğin

ason senin sorun neydi canım ne teşhisi koydularda olmadı anlatırmısın biraz ,bende dışarda iki kere denedim pişman oldum şimdi memoriale başlıyorum

Bende aynı şei yapıcaktım tatlım memorialle devam edicektim şükür ki memorial ilk denemede 5 yıllık uğraşımı verdi. Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin canım nekadarlık meleğin

canım ben de 3 yıldır deniyordum...sebepsiz infertiliteydi sorunumuz...ben de taze hamileyim daha... 5+4 haftalık...

ason senin sorun neydi canım ne teşhisi koydularda olmadı anlatırmısın biraz ,bende dışarda iki kere denedim pişman oldum şimdi memoriale başlıyorum

Canım ilk önce rahimde perde var dendi haklıydı doktorum ameliyat oldum. Ama hamile kalamadım sonra başka doktorlara gittim prof ve doç leri sectim eşimde sperm sorunu o bu birsürü bahane bulundu en son selman efendi 3 dk lık bir muayeneyle menepoz çaren yok hemen tüpe başlaık başladık başlamadık şansın yok dedi hemen eresi gün adetimle başladık tüpe bitik bir piskolojiyle tabiki sonuç sıfır embriyolarım bölünemedi bile bastı bana gonak- f i yumurtalarımı mahfetti . Sonra pişkin pişkin olmayacağı belliydi dedi menepozdum ya ona göre hiç bekleme hemen 2. Ci tüpe başlayalım dedi buldu ya kekliği kaçırmak istemedi hangi doktor hiç beklemeden tüpe arka arkaya devam ederki? Sonra başka doktorlara gittim günlerce ağlayıp süründükten sonra amh testi vs bir sürü test yapıldı menepozla alakam olmadığı kanıtlandı. Sonra birsürü aşılama takip sonuç hep sıfırdı taaki geçen aya kadar talım memoriale güven allah yardımcın olsun

semracım evet herşeyden medet umma zamanındayız çünkü niyetlerimiz temiz kendimiz gibi sanıyoruz herkesi şimdi hoca iyi biri olabilir nefesi kuvvetli olabilir kaldıki bazı insanlara allah birçok meziyetler veriyor bazende içten bir başkası için ettiğimiz dualarımız kabul oluyor o an işte anlıyoruz rabbimize duamız ulaştı diyoruz bunun için hoca olmaya gerek yok hadi oldun bunu para şan şöhret için yapma dimi bak burda ne güzel dualara başladık amaç farklı insanların hiç tanımadığı kardeşlerine duası allah katında bu çok makbul allaha en hoş gelen şeyler :)) sen merak etme allahın izniyle doğru yerdesin emin ellerdesin dualarımızla rabbim izin verirse alıcaksın en kısa zamanda göbişine :))

şu anda kayınvalidene çok öfkeliyim seni üzdüğü için...boşver canım...önemli olan sen ve eşinin ne düşündüğü...

canım çoktan boşverdim onlara en büyük cevabı sabrımla verdim bu işin allahtan başka kimsenin elinde olmadığını kanıtladım bu bana yetti şimdi utanıyor benden bana yaptıklarından çok şükür :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…