Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

saol canım anladım zor bişey değilmiş,ok canım özelden yazışırız..Tuğçe saol canım benim eceyi öp yerime civcivi:)

benim yine bir sorum olacak bende memoriale başladık nur hanıma şimdi prolaktinim yüksek çıktığı için ilaç başladı nur hanım 1-2 aylığına sonra tüp bebek tedavisine başlanacak ama o zaman nur hanım doğum izninde olacak hangi doktora gidebilirim nur hanımıda memorialide burdan yazılanları okudum ve karar verdim bana yardımcı olabilirmisiniz...

Selam bahar ;

Benim de prolaktinim yüksek çıktı. Dostinexe başlayacağım. Haziran ya da temmuz gibi tedavi düşünüyorum. Nur Hanımın hastasıydım ama kendisi doğum izninde olacak. Büyük ihtimalle Mustafa Bey ile devam edeceğim.

İnsanı gerçekten zorla kötü kötü konuşturucaklar Semracım bana kalırsa olucağı bir tek Allah bilir kimsenin senin umudunla oynamasına ğizin verme o kadar biliyorsa şimdi olduruversin bence sen tedavine kendi içinden arzu ediyorsan başla olmazsa o zaman kendini manevi anlamda rahatlatmak istersen hocanın dediklerini yaparsın tabi bu nacizane benim fikrim

Happy canim yeni okudum, nasil gozumden kacti diye hayiflaniyorum.kusuruma bakma.
Hep diledik, oyle dua ettik.tasiyabileceginiz kadar, saglila dunyaya getirebilecegizniz kadar.saglikla senin olsunda varsin tek olsun. Simdi olmasada sonra kardesi olur.kiymetlini kendini sakin uzme

teşekkür ederim evet bende dostinexe başladım...ben ilk kez tüp bebek tedavisi yaptıracağım senin nasıl...Nur hanımda benim iznime kadar bekleme başka doktorla başla tedaviye geçiktirme dedi ama

rabbimden baska kimsenin almayada vermeyede gücü yetmez biliyorum hocada kesin biliyorum demedi ama tıbbı bi sorun görünmüyorsa kesin manevi bişeyler lazım dedi çok kişiye yaptım bunu hepsininde oldu dedi ısrarla gitme olmaz izin vermezler dedi içim bi tuhaf oldu kafam karıştı rabbime sıgındım aldım randevuyu hayırlısı olsun artık

günaydın canlar umarım güzel haberlerin alındığı,kahkahalarla,halaylarla dolu bir gün olur hepimiz için

nisannurcum sanada mutluluk dolu bir ömür versin rabbim oğluşunla sağlık sıhat içinde dualarım seninle

Sümeyyecim en güzel sen anlatmışsın ağızına sağlık bu memleket tv lerde ne hocalar gördü kul ancak ve ancak Allahına sığınmalı gerisi zaten yine Yaradanın çizdiği yol

sabahki mesajını okudum ne kadar düşünceli yöneticilerin var çok şanslısın aslında bu gibi dönemlerde herkesin birbirine anlayışlı olması gerek ama malesef bu devirde biraz zor bir daha kese için muayeneye ne zaman gideceksin en son bildiğim kadarıyla gittiğin doktor 1 kese görmüştü arada yeni bir haber varsa ben gözden kaçırmış olabilirim umarım herşey senin ve bebeklerin için yolunda gider

Incim 25meryem suresini tamamladim.Allah im kabul etsin, tez zamanda kucaklarinizi doldursun.

Merhaba bende tam 5 yıldır bebek için uğraşanlardanım. Bir çok doktor ve merkez gezdim onlarca yanlış teşhisten sonra allaha şülür olsun ki memorial nur hanım ve allahın izniyle hamile kaldım şuan çok yeniyiz 4 haftalığız :) ama bizim durumumuzda olan insanlara tek tavsiyem kulaktan dolma olur olmaz merkezlere gidip kendilerini maddi manevi sömürtmesinler. Memorialda başarılı olamasaydıkta emin olun yorumum aynı olurdu insanlar çok tecrübeli sizi para olarak değil hasta olarak görüyorlar. Bir tavsiye daha tabi yine siz bilirsiniz medicana selman laçinden uzak durun hayatımın acısını yaşattı bana allahta onu bildiği gibi yapsın hala aklıma geldikçe gözletim dolar. Herkese sevgiler:)

arada karıştırıyorum kimin neyi vardı not alıcam artık

beylemcim senin bugün testin varmış herhalde inşallah güzel haberlerle gelirsin

kabakçiçeği adını yazdıkça aklıma hep ayvalık geliyor oraya gittikçe ne çok kabakçiçeği dolması yerdim kayısılar işe yaradımı biraz ?

verde az kaldıı haftaya ctesi - pazar Allah kısmet ederse bizim de koşuşturmamız başlayacak

ketenprensessim senide tebrik ederim bebişin seni 9 ay hiç bırakmasın inşallah

aklıma medical ile begonvil geldi onlar ne durumdalar acaba

unuttuklarım aklıma geldikçe yazıcam lütfen kusuruma bakmayın hepinizi öpüyorumm

semracım kendimden örnek veriyim benim kv benden habersiz bir hocaya gdiyor ve benden ilk saklıyor sonra hocada artık geliinin gelsin dediğinde konuyu açtı bana hoca ona demişki senin gelininde problem var rahimi ters yumurtalıklarında problem var hamile kalamaz ama bana gelirse ben hallederim bende kv ile başedemedim yok gitmem dedikçe neyden şüphen varda gitmiyorsun gibi terbiyesizce davranmaya başlayınca bende sırf utansın diye gittim gitmez olaydım neyse bu bişiler yaptı vede tarih verdi olmazsa yine gel dedi bende o hırsla doktora gittim bir güzel rahim ve yumurtalıklarım için rapor aldım hem eşime hemde ailesine gösterdim tabikide ailesi inanmadı neyse biz tedaviye karar verdik ve asıl sorunun oğlu olduğunu öğrenince sinirden kudurdu hatta bana sen saklıyorsun benim oğlumda problem olamaz dedi ki malesef problemin en büyüğü oğlundaydı ama bunlar bunu anlayacak kadar imanlı değiller o kadar üzülüp allaha dua ettim ki bu hoca tutuklandı hapislere düştü sonra sınır dışı edildi kim bilir benim gibi kaç insanı üzdü evine huzursuzluk verdi randevu alarak çok iyi yapmışsın bizim dua için aracıya ihtiyacımız yok allah ne diyor size şahdamarınızdan daha yakınım bunu bile bile neden o cahillerden medet umalım ki dimi tedaviyide doktorlarımızıda vesile olarak görüp allhtan istiyeceğiz rabbim herşeyi bilendir o hoca o elmayı sağlığı için yesin sadece dua etsin bütün olmayanlar için bu işi parayla yapanın cezası allah katında gerçekten çok büyük rabbim o şer insanlardan korusun hepimizi

teşekkür ederim evet bende dostinexe başladım...ben ilk kez tüp bebek tedavisi yaptıracağım senin nasıl...Nur hanımda benim iznime kadar bekleme başka doktorla başla tedaviye geçiktirme dedi ama

Benim ikinci tedavim olacak canım. İlk tedavimde hamile kaldım ama ama maalesef bebeğimi kaybettim. Bana da aynı şeyi söyledi. Beni bekleme istediğin başka bir doktorla devam et dedi

Incim 25meryem suresini tamamladim.Allah im kabul etsin, tez zamanda kucaklarinizi doldursun.

Allah razı olsun Lotusumm.. Küçük adamın büyük adam oldu ama sen hala bizimlesin.. Hamile kalınca kaçanlara örnek olsun. Kendi tedavilerinde hergün burada olup sonra köşelerine çekilenlere de selam olsun. Amma dolmuşum yaa

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeni ,sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütmeni ,sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah [/QUOTE]

Çokkk teşekkür ederim canım allahım bundan sonra acısını göstermesin:) şimdi topiklerde gezip insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum 5 yılda çok ağladım çok yıpradım hamdolsun allahıma:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…