Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın canlar:KK16::KK16::KK16: umarım güzel haberlerin alındığı,kahkahalarla,halaylarla dolu bir gün olur hepimiz içinEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

cnm yazdıklarını okudum gercekten üzüldüm Allah şifa versın ıns sabırlı ol beterın beterı var gene hamdolsun. sen sabırlı oldukca rabbim bu sabrının mukafatı verecek umuyorum. sınav dunyası hepimize hayırlı bır ömur yasamayı nasıp etsın ıns

bu face cok ıyı olduda kımın kım oldugunu daha ezberleyemedım bır kolayı olsa keske :KK70: incim saolsun arada listeyı gecıyor ama . bende resmı facedekıyle aynı yaptım bıraz daha ıyı oldu sankı

kızlar bu jelli ben bırakalı 2 hafta oldu ama ondanmı acaba hala ıyılesmedı sanırım yaptıgı tahrıs sızdede oyle oluyormu acaba ? ya benmı nazlıyım yada anlamadım benım kadar ılaclardan ıgnelerden dert yanan yok kımsenın gıkı cıkmıyor ben napcam bır dahakıne dusunemıyorum zaten hersey zor gelıyor bana ya ne mızmızım ben ya :) bu halımle tup bebek denemeye cıkıyorum hey allahım :KK70:

Günaydın kızlar, bugün 3.günüm, 11de arayıp durumlarını sorucam, meraktan çatlıycam,yaşıyorlarmı nasıllar diye...Allahım bizi daha fazla sınamadan evlatlarımıza kavuşturur inşallah...bu sürecin her aşaması ayrı zor...Allah'ım güç versin bizlere...

hadi bakalım arada öğrenelim hep beraber, bende seni takip ediyorum :)
inşallahhh 6 sıda sapasağlam duruyordur :KK76:

beylem bugün senin günün değilmiydi, umarım pozitifini gecikmeden öğrenir, bize de halay çektirirsin ...

kızlar bu jelli ben bırakalı 2 hafta oldu ama ondanmı acaba hala ıyılesmedı sanırım yaptıgı tahrıs sızdede oyle oluyormu acaba ? ya benmı nazlıyım yada anlamadım benım kadar ılaclardan ıgnelerden dert yanan yok kımsenın gıkı cıkmıyor ben napcam bır dahakıne dusunemıyorum zaten hersey zor gelıyor bana ya ne mızmızım ben ya :) bu halımle tup bebek denemeye cıkıyorum hey allahım :KK70:

18 Mart'tan bu yana hep kullanıyorum hiç bir şikayetim yok sen nazlısın demek ki:) bi tahriş bi pislik filan yapacak olsa beni asla es geçmezdi çünkü :) hassaslıkta zirve demişti Dr um :) ay Uğur iğnelerden iyi değil mi ya topal olmuştuk protestan yüzünden

Son düzenleme:
Ketenprensess çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına aldığın günü görmeyi de nasip etsin...

Aylna senin minikler nasıl?

:) ketencim çooookk sevındım maşşalah Allah buyudugunu görmeyı nasıp etsın sana ıns eşinle havalara ucuyosunuz şimdi eminim Allah daim etsin bu mutlulugunuzu :)
Caniiiim benim Allah razi olsun ..isallah tez zamanda görürsün fasulyeni sende:)) esim dunden sonra adam bi ohhhh cekti..biz aslinda dun öğrendik bence hamileligimi:)))))
Çok sevindim canım, Allahım fasülyenden hiiiiç ayırmasın seni ...
Amiin arkadasimmm...saolasin
Ketenprensess çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına aldığın günü görmeyi de nasip etsin...

Aylna senin minikler nasıl?

Amin incim isallah Rabbim büyük o gunleride gosterir isallahhhh:))))

fıstıklarım nasılsınız yeni gelişmeler var mı okuyamadım geçmişi inş herkes iyidir. Güzel haberler vermiştir.
İncim hadi bakalım çok az kaldı bebeklerıne kavusmaya ohh miss gibi
Hilburum bebişler nasıl zor oluyor mu ıkı miniğe bakmak nasıl guzel kokuyorlardır sımdııııı
Mikrom gözükmuyorsun özledim seni :)
Happycım ıns diğer bebıs süpriz yapar ama aksi olursada uzulme lutfen diğer bebeğin senınle allah onun canına can katsın sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın
beyazzambak nerelerdesın hersey yolundadır ıns
ketencım ne mutlu sızee keseyı gordunuz kalp atıslarında sıra :)
test yapacak arkadasımız varmıydı varsa eger ıns guzel haber verır
yazamadığım arkadaslar sızlerde bılgı verırsenız sevınırım cok takıp edemıorum netım yok buldukce gırebılıorum

İncim bu arada face acıcam ekleyın benıde alın benıde aranıza :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ewet sıra bende ben bılgı vereyım sıze :KK1: Düngece karın ağrısında uyayamadım sanırım gaz sıkısması oldu ve vaajınal akıntı basıma bela oldu Mustafa beyı arasammı dıye dusunuyorum Birde gece ruyalarım benı mahvedıyor sürekli kabus görüyorum ya bebegımı kaybedıyorum ya silahla vuruluyorum hatta ınanmazsınız Arka sokaklar dızısını bıle gordum ruyamda:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Şimdi diyorsunuz ki .... açıkta kalmıstır oda olabılır:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bizden bu kadar Sizi Çok Sewiyoruz bizzzzzz

kızlar kırmızılar geldi şükür ama bişey oldu bugun ve kafam çok karıştı bizim burda maneviyatı güçlü bi hoca var o çocuk isteyenlere elmaya bi ayeti kerime yazıyo ve ziyaretlere götürüp dua ediyo bugun elmaları almaya gittim ist gidecem dedim burda olamam ist ziyaretlere gitsem olurmıu dedim ne için dedi tüp için diyince gitme bu dediklerimi yap sonra olmazsa gidersin dedi senin sorunun tıbbı deil dedi ısrarla gitme gitsende tutmaz tutsada düşer dedi kafam çok karışık napsam tedaviyemi başlasam yoksa hocanın dediginimi yapsam kızlar bi fikir verin

fıstıklarım nasılsınız yeni gelişmeler var mı okuyamadım geçmişi inş herkes iyidir. Güzel haberler vermiştir.
İncim hadi bakalım çok az kaldı bebeklerıne kavusmaya ohh miss gibi
Hilburum bebişler nasıl zor oluyor mu ıkı miniğe bakmak nasıl guzel kokuyorlardır sımdııııı
Mikrom gözükmuyorsun özledim seni :)
Happycım ıns diğer bebıs süpriz yapar ama aksi olursada uzulme lutfen diğer bebeğin senınle allah onun canına can katsın sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın
beyazzambak nerelerdesın hersey yolundadır ıns
ketencım ne mutlu sızee keseyı gordunuz kalp atıslarında sıra :)
test yapacak arkadasımız varmıydı varsa eger ıns guzel haber verır
yazamadığım arkadaslar sızlerde bılgı verırsenız sevınırım cok takıp edemıorum netım yok buldukce gırebılıorum

İncim bu arada face acıcam ekleyın benıde alın benıde aranıza :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ewet sıra bende ben bılgı vereyım sıze :KK1: Düngece karın ağrısında uyayamadım sanırım gaz sıkısması oldu ve vaajınal akıntı basıma bela oldu Mustafa beyı arasammı dıye dusunuyorum Birde gece ruyalarım benı mahvedıyor sürekli kabus görüyorum ya bebegımı kaybedıyorum ya silahla vuruluyorum hatta ınanmazsınız Arka sokaklar dızısını bıle gordum ruyamda:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Şimdi diyorsunuz ki .... açıkta kalmıstır oda olabılır:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bizden bu kadar Sizi Çok Sewiyoruz bizzzzzz

canım amin seninde inş..tecrübelerine ihtiyacımız var bizi daha sık ziyaret et..ikili testi kaçıncı hafta yaptırdın tam 12 mi?kaç günde bir muayeneye gidiyorsun?bide nasıl yapılıyo bu test normal muayene gibi mi?

Son düzenleme:
kızlar kırmızılar geldi şükür ama bişey oldu bugun ve kafam çok karıştı bizim burda maneviyatı güçlü bi hoca var o çocuk isteyenlere elmaya bi ayeti kerime yazıyo ve ziyaretlere götürüp dua ediyo bugun elmaları almaya gittim ist gidecem dedim burda olamam ist ziyaretlere gitsem olurmıu dedim ne için dedi tüp için diyince gitme bu dediklerimi yap sonra olmazsa gidersin dedi senin sorunun tıbbı deil dedi ısrarla gitme gitsende tutmaz tutsada düşer dedi kafam çok karışık napsam tedaviyemi başlasam yoksa hocanın dediginimi yapsam kızlar bi fikir verin

Canım kayıbi Allahtan başka kimse bilemez, birde onun bildirdikleri bilir ancaki buda vahiy gelen peygamberlerdir. Ben derimki sen niyet etmişsin tedavine başla acizane fikrim, ben hocaların geleceğe dair konuşmalarını hiç sindiremem aynı şekilde falcıların, medyumların madem o kadar herşeyi biliyorlar bizim günlük yaşantımızda neler gelecek 1 senelik yazsınlar bir kağıda ona göre yaşayalım yok böyle birşey Rabbimden başka kimse bilmez. Benim fikrim bu tabiki karar senin.

canım amin seninde inş..tecrübelerine ihtiyacımız var bizi daha sık ziyaret et..ikili testi kaçıncı hafta yaptırdın tam 12 mi?kaç günde bir muayeneye gidiyorsun?bide nasıl yapılıyo bu test normal muayene gibi mi?

ben cevaplıyım happym..ben hem 12 hemde 16 haftlarda gonderdı nur hanım benı cıhangır beye ıkılı test ıcın buyuk bır ekran var karsında.doktor yıne herzamankı gıbı ultrasona bakıyor.ama herseyı daha detaylı goruyoru

Qaybı Allah Subhenehu Teale dışında kimse bilemez. O nasıl maneviyyatı güçlü bir hocaymış ki, Allahın kitabına muhalefet ederek qaybı bildiğini idda ediyor. Kuranı açıp ta arada bir okuyun. Defalarca qaybı yalnız Allah bilir lafızları geçiyor. Sen böyle hocalara inanırsan dediği de başına gelir haberin olsun.

(De ki: Gaybı bilmek Allah’a mahsustur.) [Yunus 20]

(Göklerin ve yerin gaybı Allah’a aittir.) [Hud 123, Nahl 77]

(De ki: Göklerde ve yerde gaybı Allah’tan başka bilen yoktur.)[Neml 65, Hücurat 18]

Gaybı Peygamberler de bilmez. Bu konudaki birkaç âyet-i kerime meali şöyledir:

(Ben gaybı da bilmem.) [Enam 50, Hud 31]

(Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır.) [Enam 59]

(De ki: Eğer ben gaybı bilseydim elbette daha çok hayır yapmak isterdim.) [Araf 188]

Gaybı cinler de bilmez. Bir âyet meali:
(Cinler gaybı bilselerdi, zelil edici azap içinde kalmazlardı.) [Sebe 14]

Falanca hoca, filanca falcı gaybı biliyor demek küfür olur. Bir hadis-i şerifte buyuruluyor ki:
(Falcının, büyücünün veya başka birinin gaybdan verdiği haberlere inanan, Kur’an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani]

Allaha yemin ederim ki, eğer ben elmayla cocuk sahibi olucağımı bilsem, çocuk hasretiyle ölürüm yine de hocaya gitmem.

Son düzenleme:

happyim 12 haftada gittim ikiz gebeliklerde karından bakılıyor ölçüm o şekilde yapılıyor tek bebekte kan veriyorsun o şekilde test sonucunu alıyorsun. 3 -4 haftada bir gidiyorum ben. Net sorununu halledeyım hep yanınızdayım istersen telf numaramı vereyım aklına bısey takılırsa sorabılırsın canım

X