Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canim benim faceim yok. Acmam gerekecek isten de giremiyorum zaten. Kimse yazmiyor buraya herkes face te mi aksamlariii

ben de gündüzleri giremiyorum ama orası baya aktif..
sohbet kaynamış,
çok giremediğim için sohbete dahil olamadım pek...

kızlar nasılsınız....ben halsizlik ve uyku dışında iyiyim..ve çabuk yorulmaya başladım..klasik belirtiler işte... 11 nisanda ilk ultrasonum var ama ben cuma günü başka bir yere gidicem hiç olmazsa keseyi görmeye...keten prensesten haber var mı bugün gidecekti kontrole...

Sen mükemmel bir annesin.

Ceydacım yapma Allah aşkına neden istemeyelim. Bugün tedaviye başladım, aklım başımda değil, mesajını okudum ama sonradan unutmuşum kusura bakma. Yoksa istememezlik gibi bir şey olamaz. Orası hepimize açık. Bana özelden hesabını yaz ekleyeyim.

Naber kız gebeşlerın sultanı semıha :)

Canim benim faceim yok. Acmam gerekecek isten de giremiyorum zaten. Kimse yazmiyor buraya herkes face te mi aksamlariii

Bizim için aç :)

Sorduklarını cevaplamaya çalışayım. 1000-2000 lira arası değişiyor ilaç fiyatı. Puregon-gonal f (bunlar yumurta geliştirici iğneler), cetrotide (yumurta baskılayıcı), ovitrelle (çatlata iğnesi)

İğneyle başlıyorsun, her gün yumurta geliştirici iğne oluyorsun. Hemen hemen her gün kontrole gidiyorsun. Yumurtalar yeterli olgunluğa gelince baskılayıcı iğne vuruyorsun. Toplama işleminden 36 saat önce de çatlatma iğnesi.

Benim de 11 Nisan dün gittim başka bi Dr a hatta Dr haftaya yine gel dedi yine gideceğim ve hala 11 Nisan gelmemiş olacak:)

Canimm benim bugun gittik kontrole bebis gayet iyi şükürler olsun Rabbime..keseyi gördük tek bir tane bebisim var..Allah onu bana bagislasin..ne kadar güzel bir duyguymus böyle. 5+6 dedi doktor...Isallah hepiniz bu guzel duyguyu tadarsiniz..umutcum canim sende gitsen gorursun canim...isallah senin bebiste iyidir..

incim ya aynen keşke daha vakit olsaydı ama eşinden çok çekindim ayakta beklemesini istemedim inşallah tedavimizden sonra buluşup uzun uzun sohbet etme

kızlar bende durumlara gelince ilaçsız iğnesiz doğal yoldan gebe kalmaya çalışırmış gibi bir yol izliyoruz ovulasyon kiti kullanarak ilaç kullanmadan yumurtlamayı takip edicez ve ona görede transfer belli olucak eğer kiti doğru düzgün kullanamazsam bu ay transferimiz olmayacak gelecek aya ilaçlarla normal sürece göre transfer edilecekmiş rahatladım hayırlısı neyse o olsun dedim ve şimdi bekliyorum 9 gün sonra kiti kullanmaya başlıyacağım inşallah hepimiz için en hayırlı işler nasip olsun[/QUOTE]

selam,bugün ben de ordaydım:)baya kalabalıktı ben saat 10-10.30a kadar oralardaydım.

Dentur seninle tedavimiz aynı bana da o kitten verdiler 9unda başlicam biraz karışık gibi geldi,iğne işi daha kolaydı sanki:)12sine kadar takip edicem hala negatifse 12sinde hst.ye gidicem. inşallah pozitifi görürüz hepimiz.

Forumu çok sıkı takip edemiyorum ama buraya girip yazılanları okuyunca yalnızlığım azalıyor,benim geçtiğim yollardan geçenleri okurken tekrar yaşıyırum aynı şehleri.bebişini kucağına alanları okuyunca seviniyorum ve hayallere dalıyorum ister istemez.
Hepimiz aynı amaç için uğraşıyoruz,savaşıyoruz.kimimiz bu savaştan galip çıkıyoruz,kimimiz de mağlup. uğruna savaştığımız şey o kadar kutsal ki onun için bu savaştan hiç vazgeçmiyoruz-vazgeçemiyoruz.
varımız yoğumuz herşeyimiz onun için,kycağıma alıp onu hissetmeyi o kadar çok istiyorum ki ama kendimi şartlandırmaktan da korkuyorum. çünkü savaştan mağlup çıkarsam yine bunlara katlanmak çok zor olacak biliyorum.
Allah hepimize bu uğurda savaşma ve sonrasında bizi bekleyen sevinçler-hüzünler için dayanma gücü versin....

happycim üzülme sakın, düşünme de bunları. bende senın gibi çok hayal kurmuştum hep ikizlerim olsun diye geçirdim içimden. bende birini kaybettim ama bak biri bile bizimleyken üzülmeye hiç hakkımız yok. tekse tektir takma kafanı. biliyorum anne yüreği, ikiside senle olsun istiyorsun, ama rabbim ne derse o. sağlıklı olan bebeğin seni hiç bırakmasın inş...

Güzel haberlerini bekliyoruz

Benim kontrol zamanım da 8 nisan, ancak niyese hiç acelem yok. Yani kalp atışı olmadan keseni görmeği istemiyorum. Aslında sayı açısından meraklı olmam gerekirdi, ancak sabrla beklemedeğim.

Rabbim sağlıklı olarak devam etmesini ve sağlıklı bebişini kucağına almanı nasip eylesin. Amin. Hepimizin.

Son düzenleme:
Çok sevindim canım tebrik ederim...
Allah hepimize nasip etsin inşallah...

Amiin canim cook tesekkur ederiimmm..darisi basina..

:) ketencim çooookk sevındım maşşalah Allah buyudugunu görmeyı nasıp etsın sana ıns eşinle havalara ucuyosunuz şimdi eminim Allah daim etsin bu mutlulugunuzu :)

Günaydın kızlar, bugün 3.günüm, 11de arayıp durumlarını sorucam, meraktan çatlıycam,yaşıyorlarmı nasıllar diye...Allahım bizi daha fazla sınamadan evlatlarımıza kavuşturur inşallah...bu sürecin her aşaması ayrı zor...Allah'ım güç versin bizlere...

selam,bugün ben de ordaydım:)baya kalabalıktı ben saat 10-10.30a kadar oralardaydım.

Dentur seninle tedavimiz aynı bana da o kitten verdiler 9unda başlicam biraz karışık gibi geldi,iğne işi daha kolaydı sanki:)12sine kadar takip edicem hala negatifse 12sinde hst.ye gidicem. inşallah pozitifi görürüz hepimiz.

Forumu çok sıkı takip edemiyorum ama buraya girip yazılanları okuyunca yalnızlığım azalıyor,benim geçtiğim yollardan geçenleri okurken tekrar yaşıyırum aynı şehleri.bebişini kucağına alanları okuyunca seviniyorum ve hayallere dalıyorum ister istemez.
Hepimiz aynı amaç için uğraşıyoruz,savaşıyoruz.kimimiz bu savaştan galip çıkıyoruz,kimimiz de mağlup. uğruna savaştığımız şey o kadar kutsal ki onun için bu savaştan hiç vazgeçmiyoruz-vazgeçemiyoruz.
varımız yoğumuz herşeyimiz onun için,kycağıma alıp onu hissetmeyi o kadar çok istiyorum ki ama kendimi şartlandırmaktan da korkuyorum. çünkü savaştan mağlup çıkarsam yine bunlara katlanmak çok zor olacak biliyorum.
Allah hepimize bu uğurda savaşma ve sonrasında bizi bekleyen sevinçler-hüzünler için dayanma gücü versin....[/QUOTE]

haberimiz yoktu canım orda olduğunu bilseydik görüşürdük o kiti ben daha önceden kendi çabalarımla hamile kalmaya çalışırken kullanmıştım sonra sıkılıp kaldırıp attım karışık gözüküyor ama ilaç almaktansa bu iyidir beni 9nda çağırdılar ama sonra ne zaman çağırırlar bilmiyorum inşallah becerebiliriz kullanmayı

Amiin canim cook tesekkur ederiimmm..darisi basina..

hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız ...

Çok sevindim canım, Allahım fasülyenden hiiiiç ayırmasın seni ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…