Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet dün 1 de doguma girmişti kaan paşamız tosuncuk 3350 di galiba maşallah

bende yenı duydum dun gece ruyamda umutege bana tugcee kurtar dıyordu .kımsın dedım umutege dedı gelıyorum dedım orda uyandım...emen nısan annelerı topıgıne gırdım sordum orda ogrendım...allah analı babalı buyutsun

kızlar transfer den sonra bulantı ve kusmasi olan oldumu bende var da ne yapsam ki.
Canim sikayetq devam ediyor mu? Bugun nasilsin?

Ameliyat oncesi psikolojini cok iyi anliyorum, yasamis biri olarak. Daha iyi olacak, netlik kazanacak, sorun kalkacak boyle dusun.tuplerin alinmasibi ihtimal. Belki benim gibi alinmasina gerek kalmaz.insallah. hersey daha guzel olacak, bebegine 1 adim daha yaklasiyorsun ne mutlu

Insallah canim.memorial ve ekibine guven, diger merkezlerden farkini goreceksin..benim de onceki tedavilerim icin ayni yorumu yapmisti semra hnm.5 gun e gidelim demisti, oyle de oldu.hadi insallah moral bozmak yok, umutla, dua ile..

slm arkadaşlar bi şey danışıcam sizler ewde yapılan gebelik testini transferden kaç gün sonra yaptınız?

kızlar ya iki günden beri canım deli gibi şalgam suyu çekiyo ve bardak bardak iiçiyorum...internetten baktım bir zararı yok diyor ama canım durmadan ekşili şeyler çekiyor..aş mı eriyorum yoksa pis boğazlı mıyım 10 gündür hiç tatlı yemiyorum canım istemiyor.nutella kavanozuna saldıran ben şimdi yan gözle bile bakmıyorum...
bulantım yok..ama sabahları canım bişey istemiyor...bir de gün boyu uyuma isteği...yemek yapmak toz almak bile zor geliyor...tembel yaptı hamilelik beni yaaaa....kendimi şımartayım derken abarttım sanırım... benimle aynı dönemde olan arkadaşlar siz de ne var ne yok...
ketenim,çakırım,sümeyyem....sizle aynı dönemdeyiz...

canım ben senle aynı dönem miyim bilmem sonuçta yakınız ama bende öyle tiramusuları çifter çifter götüren ben yiyemiyorum varsa yoksa turşu hemde şalgam turşusu bide çiğköfte etsiz olanı tabi bunları yiyorum abartmadan şimdi ağzım sulandı yazarken :) çocuğum yanık sesli olucak isotla besliyorum:))

canım ben daha çömezim 5. haftadayım...psikolojik sanırım biraz benimki

kalp kalbe karşı derler hissetmişsin rüyana girmiş ne güzel

kızlar siz aşermeye mi basladınız maşallah ne demişler YE TATLIYI DOĞUR HAKKI'YI YE EKŞİYİ DOĞUR AYŞE'Yİ kız bebişler mi gelecek

kızlar adetin basladıgı günümü yoksa yogunlaştıgı günümü 1 gün sayacaz ona göre randevu alacamda kararsız kaldım

Ben pek tatli yiyen deyildim, ancak şimdi canım hiç istemiyor. Diğer her şey aynı sen yazdığın gibi. Tembellik aldı başını gitti yaa, zaten tüp bebe tedavilerinden sonra toparlanamıyordum, şimdi görümcem de yanımda hiç bir işe elimi sürmüyorum. Korktuğumdan deyil de, tembellikten yaa Ekşiyi her zaman severdim, şimdi daha fazla seviyorum. Uyumak benim göbek adımdı, şimdi daha fazla uykucu oldum

Eskilere pek bakamadım, bu aralar hiç zamanım yok. Misafirler var. Umarım her şey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…