Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

araştırmak için yapıyolar ondan hiç şüphem yok zatende sıvı görünmüyo yok dediler ama bi tüpte şekil değişmesi gibi biişey var dendi 2 filmde ama önceki tedavilerimde herşeyin iyi olmasına ragmen neden 3 gün emriyosu yapmışlar diye kararsız kaldılar semra hnm 5 gün emriyosuyla iyi kaliteyle deneyelim olmazsa kesin lap bakıcaz demiş nur hnm öle dedi hayırlı artık inş bebişime kavuşacagım bi tedavi olur

canım alttan muayene etti. üstten bakmadılar.
Rabbim sana da nasip etsin inşallaaah :)

sağol canımmm :) darısı isteyen herkesin başına.

Çok güzel yaa, tüm duygularımızın tercümanı olmuş
daha anne olamadım ama olursam ve bu şekilde anne olan herkes özel anne
canım ya şidi senin hormonlar etkiliyodur
bugun eşime anlattım arkadaş keseyı görmüş diye
o ne diyo? kıyamam adam ne bılsım anlattım eşinin halını fılan cok hoşuna gıttı
kız mı erkek mı dıye soruyoo dedım o daha bellı olmaz

neden olmasın canm kabakçiceğiyle ooofff aynı gun opu olup aynı gun transferleri oldu olur mu olur

ananas çok yedim ben 3. Tedavıde nar suyu hıç içmedim senın ne zaman olacak gecmısı okuyamadım

cananım benim normalde yarın tedaviye başlamam gerekiyordu ama hala adet olamadım şimdilik belli değil yani canım bende transfer olmadan nar suyunu ve ananası aksatmadan kullanıyım diyorum belki faydası olur

Ne güzel haberler var bugün.tebrik ediyorum ve dualarım hepimiz için. Dünkü opu'dan çıkan 11 yumurtamın 8i dollenmis :)

cananım benim normalde yarın tedaviye başlamam gerekiyordu ama hala adet olamadım şimdilik belli değil yani canım bende transfer olmadan nar suyunu ve ananası aksatmadan kullanıyım diyorum belki faydası olur

hayırlısı olsun canım stres yapma daha cok gecıkıyor inş bu tedavınde alırsın kucağına bebeklerini

Âmin mummucum. Buradaki dayanışma o kadar hoşuma gidiyorki birisi pozitif aldığında kendim almış gibi seviniyorum. Hepimizin kucakları dolacak insallah

sağol canım teşekkür ederim Allah herkese yaşatsın inşallah bu arada kabakçiçeği tebrikler keseyi görmüşsün
incii canım ben duamı tamamladım 30 meryem bitti listeye yazabilirsin

canım benim duymuşsun pıtpıtları...tebrik ederim..benimki de 11 nisanda kısmetse...ama çok korkuyorum ya duyamazsam ya gelişmediyse..iki hafta beklicez bakalım...

kızdım sana çok kızdım..nasıl bir yazıdır bu,ne kadar içten ve duygu dolu...mahvettin beni zaten hormonlar altüst olmaya müsait..
3 yıldır ne yaşadıysam gözümün önüne geldi,ağladım hüngür hüngür...meğer biz ne kadar kıymetliymişiz...bizim bebeklerimiz ne kadar şanslı bebekler olacak..bu kadar özverili,sabırlı ve duygusal anneleri var...

kıyamam sana ben
öyle ama siz özel annesiniz
tadını çıkartın
darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…