Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

herkese gunaydın uzun zamandır giremiyordum transferi olan arkadaşlar hayırlı olsun hale kalan arkadaşlarda alah kucaklarına almayı nasıp etsin kabak çiçegi gözün aydın canım allah banada nassıp eder inşallah

teldeyim konuşalımmm birazdann

çiçeğim izin verirlerse öğleden sonra gidicem inşallah

teldeyim konuşalımmm birazdann

tamam canım

kızlar frigo bebelerini kullanan arkadaşlar bir açıklayın adetten kaç gün sonra transfer oluyor izin günleri ayarlıcam

hilbur nerelerdesin hocam inşallah herşey yolundadır

mummu kızzz benımde olası adet tarihim 14 nisan
aynı zamanda başlıyomuş opu aynı gün transfer aynı gün pozitif aynı gün doğumda beraber gidermişizz

Ne komik olur ama ayy verdecim keşke o kadar heyecanlanıyorum ki ama kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum ilk tedaviye başlamaan çok umutluydum sonra ihtimallerim düştükçe ben de kötü oldum hayırlısı artık umarım hepimizin dileği en kısa sürede gerçekleşir

happycim ağızına yüreğine sağlık içine mi doğdı acaba :) ben tedaviye Allah kısmet ederse nisan ortası gibi başlayacağım
Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

kabağım çiçeğiğm
çok sevindim Rabbim bebişini sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip etsin

Evettt, çok heyecanlıyım iş yerinde bekliyorum aramalarını , sabahın köründe annemi de kaldırıp getirdim, birlikte bekliyoruz..
çok heyecanlıyım yaa..

arkaşlar biraz önce aradılar 12 gibi orada olmam gerekiyormuş..
1 de mustafa bey yapacak transferimi..
şimdi yola çıkıyorum, dualarınızı eksik etmeyin..

Beylemcim bende sana bolbol dua edeceğim güzel haberlerini bekliyoruz

yok gitmedim obur hafta cumartesi gidecez iyi gidiyor ama hala karnım bel agrım var bende sendede varmı bide doktora önce burda özel doktora gidecez sorun gorurse istanbula gelcez ayın 10 11 gibi

canım benim de oluyor arada. daha hafifledi ama oluyor bazen. daha çok batmalarım var benim. özellikle sağ tarafta.

canım çok teşekkür ederim. inşallah seninkinin haberlerini de alıcaz burdan :)) dua ediyorum.

canım benim sol tarafta bebişim o tarafta anlaşılan soldan giriyon agrım hayırlısı bakalım acaba bende şimdi gitsem doktora benimde kesem görünürmü

canım kesenide kalp atışınıda duymuşsun çok sevindim allah kucağına aldığın gönüde gösrersin
kabağım altdanmı baktı üstenmi

maşşalah onlara yaaa. yerim ben o bebikleri

canım sıkıntı yapma onları çok normal şeyler. bende kahverengı dökuntuler oluyordu toprak gibi. o sonradan geçebiliyorda.
saol sevdam içimi rahatlarttın tşk ler

biz iyiyiz canım sen nasılsın

kızlar transferler genelde hangi saatlerde oluyor?
bir de beni en geç kaça kadar ararlar acaba?
trasferler genelde akşam 5 gibi oluyur canım bu gün yavrularına kavuşucan allah hiç ayırmasın sizi

hastanede her oglen butun doktorlar butun hastalar hakkında konustugundan hepsı bızler hakkında bılgıye sahıpler

kızlar nasılsınız tedavıye başlayan arkadaslarım hayırlı olsun sonu bebişli olsun inş. Bugün opusu olan arkadasımız varmıs Sıkı sıkı tutunsun anneciğini hiç bırakmasın inş. Geçmişi okuyamadım netım yok o yuzden gıremıyorum. Çok şükür biz iyiyiz şimdilik bir sorunumuz yok allaha şükür. Sizden gelen güzel haber oldukça daha da ıyı oluyoruz. İncim canın acıyormuş Ama sonu cok guzel olacak kuzumm bebeklerini aldığında kucağına herşey geçecekk Beyazım ikili testın iyi çıkar inş güzel haberlerını beklıyorum. Mikrom nerelerdesın dakıkam yok arıyamıyorum sızı ve Sizi çok sewiyoruzz

için rahat olsun cnm bişey olmaz dr bile yürüyün diyolar rabbime emanet bebişler

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

Kizlar telden yaziyorum alintilayamiyorum:) kopru trafigindeyiz. Esimle gittim biz kalp atisini beklemiyorduk aynur hanim dinletince sok olduk esim agzi acik bakiyordu ekrana:) Rabbim bu mutlulugu dileyen herkese nasip etsin insallah.

oohh maşallah hem kese hem pıt pıtlar çifte mutluluk rabbim daim etsin cnm bundan daha büyük mutluluk kucagına aladıgın gün olur

kızlar transfer den sonra bulantı ve kusmasi olan oldumu bende var da ne yapsam ki.

dr ara sor cnm genelde kusma olursa arayın diyolar

kız kabak hayırlı olsun canımm.
kızlar bugun acayıp sancım var.kalkamıyorum yerımden cok fenayımmmmm

geçmiş olsun cnm

hayırlısıyla sorunsuz bi şekilde işlemi yaptırıp geliceksin cnm endişelenme dualarımız seninle

arkaşlar biraz önce aradılar 12 gibi orada olmam gerekiyormuş..
1 de mustafa bey yapacak transferimi..
şimdi yola çıkıyorum, dualarınızı eksik etmeyin..

hayırlı olsun cnm inş 9 ay ayrılmamak üzere alırsın bebişini rabbim yardımcın olsun

kimi kastettim acaba orda mimoza olabilir:)))geçmişi okumaktan beynim sulanmış hatlar karışmış:))inşallah sanada yazıcaz az kaldı canım Allah gönlüne göre versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…