Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

normalde bugun olmam lazımdı ama agrı kesici içersem geçiyo 1.2 gün mesela sabah olursam o günü saymıyacazmı

tedaviye başlayacağın zaman ağrı kesici içme.nur hanım bana öyle söylemişti yumurta kalitesini bozarmış.ben tedaviye başlamadan önceki son iki adetimde bile içmedim.sabah yoğun kanamam başlarsa 1. gün sayılır.12den sonra başlarsa sayılmaz.hemşireleri arayıpta sorabilirsinde canım onlar söylüyorlar.

kızlar kocam cevap beklıyoooo
şu baskılayıcı iğneyi herkes kullanıyomu

Son düzenleme:
kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

Canım hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin.

Kızlarrrr hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız... Dün mutsuzum,umutsuzum diyince topiğimize aktif giren tüm arkadaşlarım bana moral verici şeyler yazmışsınız... Pozitifliğinize sağlık 😊 sayenizde bugün daha iyi hissediyorum...

normalde bugun olmam lazımdı ama agrı kesici içersem geçiyo 1.2 gün mesela sabah olursam o günü saymıyacazmı

Canım regl olduğun an doktoruna mail at, doktorun Nur hanımsa akşamlarıda maile cevap veriyor, benim mesela perşembe akşam 7de reglim başladı, mail attım sabah gel dedi, cuma akşamı iğnelere başladık...

kızlar siz aşermeye mi basladınız maşallah :nazar: ne demişler YE TATLIYI DOĞUR HAKKI'YI YE EKŞİYİ DOĞUR AYŞE'Yİ kız bebişler mi :KK16:gelecek

eli ayağı düzgün olsun ama derler ya kız olsun çamurdan olsun diye :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama benim aklım pıtpıtlarda ya....:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

X