Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Semracim 3.deneme olacagi icin en ufak sorunu atlamak istemez semra hnm ve ekibi.ilk denemeler olsa bi deneyelim derlerdi 3.olunca laprs.demislerdir.neticede maddi olarak neyse de manevi yikim zor oluyor. Benimde tuplerden az miktarda sivi akisi vardi.laporoskobi yapinca mudahale geregi duymadilar.diger denemelerde 3.gun tranfer olmustu memorial 5.gun az sivi akisiyla gebe kaldim.seninde olabilir.hepimiz benzer durumlari yasiyoruz hic kendini uzme.kararin neyse ver umutla, heyecanla tedavini tamamla. Rabbim dermani olmayan dert vermesin.. hayirlisi ise oraya yonlendirsin..

araştırmak için yapıyolar ondan hiç şüphem yok zatende sıvı görünmüyo yok dediler ama bi tüpte şekil değişmesi gibi biişey var dendi 2 filmde ama önceki tedavilerimde herşeyin iyi olmasına ragmen neden 3 gün emriyosu yapmışlar diye kararsız kaldılar semra hnm 5 gün emriyosuyla iyi kaliteyle deneyelim olmazsa kesin lap bakıcaz demiş nur hnm öle dedi hayırlı artık inş bebişime kavuşacagım bi tedavi olur:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

canım kesenide kalp atışınıda duymuşsun çok sevindim allah kucağına aldığın gönüde gösrersin
kabağım altdanmı baktı üstenmi

saol sevdam içimi rahatlarttın tşk ler

biz iyiyiz canım sen nasılsın

trasferler genelde akşam 5 gibi oluyur canım bu gün yavrularına kavuşucan allah hiç ayırmasın sizi

canım alttan muayene etti. üstten bakmadılar.
Rabbim sana da nasip etsin inşallaaah :)

için rahat olsun cnm bişey olmaz dr bile yürüyün diyolar rabbime emanet bebişler:nazar:

oohh maşallah hem kese hem pıt pıtlar çifte mutluluk rabbim daim etsin cnm bundan daha büyük mutluluk kucagına aladıgın gün olur:nazar:

dr ara sor cnm genelde kusma olursa arayın diyolar

geçmiş olsun cnm

hayırlısıyla sorunsuz bi şekilde işlemi yaptırıp geliceksin cnm endişelenme dualarımız seninle:nazar:

hayırlı olsun cnm inş 9 ay ayrılmamak üzere alırsın bebişini rabbim yardımcın olsun:nazar::nazar:

sağol canımmm :) darısı isteyen herkesin başına.

Çok güzel yaa, tüm duygularımızın tercümanı olmuş:KK16:
daha anne olamadım ama olursam ve bu şekilde anne olan herkes özel anne
kızlar, herkese tek tek teşekkür ediyorum. Rabbim bu mutluluğu dileyen herkese nasip etsin, hepimiz kucaklarımıza sağlıkla alalım evlatlarımızı inşallah.

aylna canım dün opun olduysa bugün döllenme durumları hakkında bilgi verirler.

beylemcim Rabbim yar ve yardımcın olsun, inşallah bebeklerin sana sımsıkı tutunsunlar. o anın tadını çıkar.

verdecim, zaten duygusalım, yazdığın gözlerimi yaşarttı. Rabbime hep dua ettim, bu evlada can ver, ben anne olmanın her daim kıymetini bilicem, hiç şikayet etmicem diye.. kolay elde etmiyoruz bu bebekleri biz..

denturcum bence bir test yapıver :)
canım ya şidi senin hormonlar etkiliyodur
bugun eşime anlattım arkadaş keseyı görmüş diye
o ne diyo? kıyamam adam ne bılsım anlattım eşinin halını fılan cok hoşuna gıttı
kız mı erkek mı dıye soruyoo dedım o daha bellı olmaz:KK1::KK1:
Ne komik olur ama ayy verdecim keşke o kadar heyecanlanıyorum ki ama kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum ilk tedaviye başlamaan çok umutluydum sonra ihtimallerim düştükçe ben de kötü oldum hayırlısı artık umarım hepimizin dileği en kısa sürede gerçekleşir

happycim ağızına yüreğine sağlık içine mi doğdı acaba :) ben tedaviye Allah kısmet ederse nisan ortası gibi başlayacağım

kabağım çiçeğiğm :KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: çok sevindim Rabbim bebişini sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip etsin

Beylemcim bende sana bolbol dua edeceğim güzel haberlerini bekliyoruz

neden olmasın canm kabakçiceğiyle ooofff aynı gun opu olup aynı gun transferleri oldu olur mu olur:KK52::KK52:

ananas çok yedim ben 3. Tedavıde nar suyu hıç içmedim senın ne zaman olacak gecmısı okuyamadım

cananım benim normalde yarın tedaviye başlamam gerekiyordu ama hala adet olamadım şimdilik belli değil yani canım bende transfer olmadan nar suyunu ve ananası aksatmadan kullanıyım diyorum belki faydası olur

Ne güzel haberler var bugün.tebrik ediyorum ve dualarım hepimiz için. Dünkü opu'dan çıkan 11 yumurtamın 8i dollenmis :)

cananım benim normalde yarın tedaviye başlamam gerekiyordu ama hala adet olamadım şimdilik belli değil yani canım bende transfer olmadan nar suyunu ve ananası aksatmadan kullanıyım diyorum belki faydası olur

hayırlısı olsun canım stres yapma daha cok gecıkıyor inş bu tedavınde alırsın kucağına bebeklerini :KK16:

Âmin mummucum. Buradaki dayanışma o kadar hoşuma gidiyorki birisi pozitif aldığında kendim almış gibi seviniyorum. Hepimizin kucakları dolacak insallah

günaydın canlarrrr nasılsınız

kabakçiceği mimoza tebrik ederim kızlar gözünüz aydın rabbim sağlıkla kucakladoğınız günleride göstersin inşllahh:nazar::nazar::nazar:

kokoci opun varmış inşallah çok sağlıklı yumoşların olur ve sımsıkı tutunurlar sana stres yapma canım kolay bir süreç geçirmiyoruz sonuçta ama güzel şeyler düşün bol bol dua et inşallah hayırlı haberlerini alacağız :KK16:

julıa canım tebrik ederim allah tamamına erdirsinn:nazar:

aysunummm saya saya büyük gün geldi çattı güzel haberlerle gel kuzum sıra bebişte:KK16:

beylemm bugün alıyorsun kuzuları inşallah sımsıkı tutunurlar sana hayırlı haberler almak nasip tesin rabbim:nazar:

denturum canım benim hala gelmemiş seninki acaba bir süpriz olabilirmi işin sonunda inşallah
bugün test yap canım olmazsa druma göre doktorunla irtibata geçersin inşallah kist falan yoktur olursada üzülme herşeyde bir hayır vardır canım:KK16:

incimmm maşallah 4 gün olmuş lucrine başlayalı rabbim emeklerinin karşılığını çifter çifter versin inşallahhh
yanma ve şişlik için hastaneyi bi ara derim canım belki bir öneride bulunurlar :KK16::KK16::KK16:

akasyam nasılsın canım neden lekelenmen oluyor canım doktor ne dedi geçmişe bakamadım da:KK16:

mikro canan hapyy nurme çakır medical nasılsınız kızlar bebişler nasıl :nazar:

sağol canım teşekkür ederim Allah herkese yaşatsın inşallah bu arada kabakçiçeği tebrikler keseyi görmüşsün:nazar:
incii canım ben duamı tamamladım 30 meryem bitti listeye yazabilirsin :KK16:

pozitif olabilmek bir şans bence.. ben biliyorsun pek beceremem :) ama ne oluyor, insan kendini yıpratıyor çünkü herşey olacağına varıyor. o yüzden tedavi süresince de Allah'tan gönül ferahlığı iste bol bol, nazar değmesin :nazar:

canım benim duymuşsun pıtpıtları...tebrik ederim..benimki de 11 nisanda kısmetse...ama çok korkuyorum ya duyamazsam ya gelişmediyse..iki hafta beklicez bakalım...

Her anne evladı için mücadele eder,emek verir ama;
Biz daha onlar dünyaya gelmeden hatta dünyada hiç yokken
Başlar bizm mücadelemiz,emek vermelerimiz,acı çekmeleriz,
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizimde sessiz evlerimiz bir gün onların
Güzel sesiyle yankılanacak anne anne! diye
Bizde onlar için gece uykularımızı feda edicez zevkle
Bizde onları göğsümğümezde uyutucaz o dalana kadar uyanmasın dıye kıpırdamıcaz
Bizimde gece sürekli uyanıp acaba üstü açıldımı diye gece 10 defa yanına gidicez
Öpücez koklucaz onu;(üstü açıkmış bahane sırf özlediğimiz için gidicez yanına)
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Biz en başından beri çektiğimiz bütün acılardan zevk aldık
Yeterki onlar;yavrularımız sağlıkla dünyaya gelsinler diye
Gıkımızı çıkarmadık, iğneler ,ilaçlar,doktorlar maddi manevi herşey
Acı,yorgunluk,bıkkınlık,değil huzur verdi bize
Çünkü sonucunda onlar var!
Onlara kavuşmak var!
Biz onları yeni gelinin askerde olan kocasını bekler gibi bekledik,özledik
Her acımızı onlara birgün kavuşuruz diye dindirdik
Ağladık,secdelere kapanıp dular ettik ettirdik;belki birirnin duası kabul olur diye
Ama umudumuzu asla yitirmedik
Unut olur dediler;nasıl unutulur ki insan umudunu özlemini nasıl unutabilir
Anlamadılar niye bukadar mücadele edilirki diye düşündüler
Hayatın tadını çıkarın dedıler bilmiyorlarmıki;
Hayatın tadıda tuzuda onlar
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizede bir gün hemşire geitirip kucağımıza verecek yavrularımızı
O miss kokusu hadretle özlemle kokluycaz
Yanından ayrılmaya korkucaz
Ağlayınca koynumuza koyucaz ki sakinleşsin
Gazını çıkarmak için evin içinde dolanıp durucaz
Biz hepsini zevkle hasretle yapıcaz
Bizde bir gün kavuşacağız özlemle ,asretle beklediğimiz yavrularımıza
BİZ ÖZEL ANNELERİZ

,

kızdım sana çok kızdım..nasıl bir yazıdır bu,ne kadar içten ve duygu dolu...mahvettin beni zaten hormonlar altüst olmaya müsait..
3 yıldır ne yaşadıysam gözümün önüne geldi,ağladım hüngür hüngür...meğer biz ne kadar kıymetliymişiz...bizim bebeklerimiz ne kadar şanslı bebekler olacak..bu kadar özverili,sabırlı ve duygusal anneleri var...

kızdım sana çok kızdım..nasıl bir yazıdır bu,ne kadar içten ve duygu dolu...mahvettin beni zaten hormonlar altüst olmaya müsait..
3 yıldır ne yaşadıysam gözümün önüne geldi,ağladım hüngür hüngür...meğer biz ne kadar kıymetliymişiz...bizim bebeklerimiz ne kadar şanslı bebekler olacak..bu kadar özverili,sabırlı ve duygusal anneleri var...

kıyamam sana ben
öyle ama siz özel annesiniz
tadını çıkartın
darısı başımıza

X