Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Her anne evladı için mücadele eder,emek verir ama;
Biz daha onlar dünyaya gelmeden hatta dünyada hiç yokken
Başlar bizm mücadelemiz,emek vermelerimiz,acı çekmeleriz,
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizimde sessiz evlerimiz bir gün onların
Güzel sesiyle yankılanacak anne anne! diye
Bizde onlar için gece uykularımızı feda edicez zevkle
Bizde onları göğsümğümezde uyutucaz o dalana kadar uyanmasın dıye kıpırdamıcaz
Bizimde gece sürekli uyanıp acaba üstü açıldımı diye gece 10 defa yanına gidicez
Öpücez koklucaz onu;(üstü açıkmış bahane sırf özlediğimiz için gidicez yanına)
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Biz en başından beri çektiğimiz bütün acılardan zevk aldık
Yeterki onlar;yavrularımız sağlıkla dünyaya gelsinler diye
Gıkımızı çıkarmadık, iğneler ,ilaçlar,doktorlar maddi manevi herşey
Acı,yorgunluk,bıkkınlık,değil huzur verdi bize
Çünkü sonucunda onlar var!
Onlara kavuşmak var!
Biz onları yeni gelinin askerde olan kocasını bekler gibi bekledik,özledik
Her acımızı onlara birgün kavuşuruz diye dindirdik
Ağladık,secdelere kapanıp dular ettik ettirdik;belki birirnin duası kabul olur diye
Ama umudumuzu asla yitirmedik
Unut olur dediler;nasıl unutulur ki insan umudunu özlemini nasıl unutabilir
Anlamadılar niye bukadar mücadele edilirki diye düşündüler
Hayatın tadını çıkarın dedıler bilmiyorlarmıki;
Hayatın tadıda tuzuda onlar
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizede bir gün hemşire geitirip kucağımıza verecek yavrularımızı
O miss kokusu hadretle özlemle kokluycaz
Yanından ayrılmaya korkucaz
Ağlayınca koynumuza koyucaz ki sakinleşsin
Gazını çıkarmak için evin içinde dolanıp durucaz
Biz hepsini zevkle hasretle yapıcaz
Bizde bir gün kavuşacağız özlemle ,asretle beklediğimiz yavrularımıza
BİZ ÖZEL ANNELERİZ

,

günaydın kızlar..

bugüne tuhaf uyandım daha doğrusu rüyalarıma girdi ameliyat..
iki tüpümde gitmişti ağlıyordum:KK14:

çok korkuyorum bugün..
dualarını eksik etmeyin ne olur:26:

beylem içimde artık kelebek yok fil var:KK1: oturdu içime nefesim kesiliyo ara ara:KK50:
bebişlerini al gel cnm..:KK48:

canım kendini bu kadar korkutma,
senin ki tek operasyon, zaten uyuyacaksın hiçbir şey duymayacaksın,
uyandığında da ağrın olursa hemen ağrı kesici yapıyorlar zaten..
korkutma kendini tama mı?
benimkiler henüz file dönüşmedi ama saatler yaklaştıkça büyük ihtimal dönüşecek:KK1:

günaydın kızlar..

çok korkuyorum bugün..

beylem içimde artık kelebek yok fil var:KK1: oturdu içime nefesim kesiliyo ara ara:KK50:

günaydın canım
hayır olsun rüyalar tersine çıkarmış allahın izniyle lap.sonrası güzel haberler alıcaz aysunum korkma:KK16::KK16::KK16:

Günaydın arkadaslar. Telden yazıyorum gecmisi okuyamadim eminim güzel haberler vardır.dun benim opum vardı sizce bugün embriyolar hakkında bilgi alabilir miyim? Yoksa daha erken mı?

bugün arayıp döllenme ile ilgli bilgi verecekler canım?
yarın yani 2. gün bilgi vermiyorlar..
diğer günler onlar aramazsa sen arayıp bilgi alıyorsun..
sana verilen kağıtta laboratuara nasıl ulaşacağın yazıyor..

Son düzenleme:
Her anne evladı için mücadele eder,emek verir ama;
Biz daha onlar dünyaya gelmeden hatta dünyada hiç yokken
Başlar bizm mücadelemiz,emek vermelerimiz,acı çekmeleriz,
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizimde sessiz evlerimiz bir gün onların
Güzel sesiyle yankılanacak anne anne! diye
Bizde onlar için gece uykularımızı feda edicez zevkle
Bizde onları göğsümğümezde uyutucaz o dalana kadar uyanmasın dıye kıpırdamıcaz
Bizimde gece sürekli uyanıp acaba üstü açıldımı diye gece 10 defa yanına gidicez
Öpücez koklucaz onu;(üstü açıkmış bahane sırf özlediğimiz için gidicez yanına)
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Biz en başından beri çektiğimiz bütün acılardan zevk aldık
Yeterki onlar;yavrularımız sağlıkla dünyaya gelsinler diye
Gıkımızı çıkarmadık, iğneler ,ilaçlar,doktorlar maddi manevi herşey
Acı,yorgunluk,bıkkınlık,değil huzur verdi bize
Çünkü sonucunda onlar var!
Onlara kavuşmak var!
Biz onları yeni gelinin askerde olan kocasını bekler gibi bekledik,özledik
Her acımızı onlara birgün kavuşuruz diye dindirdik
Ağladık,secdelere kapanıp dular ettik ettirdik;belki birirnin duası kabul olur diye
Ama umudumuzu asla yitirmedik
Unut olur dediler;nasıl unutulur ki insan umudunu özlemini nasıl unutabilir
Anlamadılar niye bukadar mücadele edilirki diye düşündüler
Hayatın tadını çıkarın dedıler bilmiyorlarmıki;
Hayatın tadıda tuzuda onlar
BİZ ÖZEL ANNELERİZ
Bizede bir gün hemşire geitirip kucağımıza verecek yavrularımızı
O miss kokusu hadretle özlemle kokluycaz
Yanından ayrılmaya korkucaz
Ağlayınca koynumuza koyucaz ki sakinleşsin
Gazını çıkarmak için evin içinde dolanıp durucaz
Biz hepsini zevkle hasretle yapıcaz
Bizde bir gün kavuşacağız özlemle ,asretle beklediğimiz yavrularımıza
BİZ ÖZEL ANNELERİZ

,

Çok güzel yaa, tüm duygularımızın tercümanı olmuş:KK16:

günaydın canlarrrr nasılsınız

beylemm bugün alıyorsun kuzuları inşallah sımsıkı tutunurlar sana hayırlı haberler almak nasip tesin rabbim:nazar:

:

günaydın beyazzmbak,

Amin güzel dileklerin için..heyecan çeneme vurdu, vakit dolduruyorum topikte..

Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?

kızlar transferler genelde hangi saatlerde oluyor?
bir de beni en geç kaça kadar ararlar acaba?

canım kendini bu kadar korkutma,
senin ki tek operasyon, zaten uyuyacaksın hiçbir şey duymayacaksın,
uyandığında da ağrın olursa hemen ağrı kesici yapıyorlar zaten..
korkutma kendini tama mı?
benimkiler henüz file dönüşmedi ama saatler yaklaştıkça büyük ihtimal dönüşecek:KK1:
acıdan ağrıdan korkmuyorum beylemcim
tüplerim giidecek korkusu oluştu bende yaa..
sanki orada durunca işime yarıyormuş gibi..
psikolojik bişey işte.

günaydın canım
hayır olsun rüyalar tersine çıkarmış allahın izniyle lap.sonrası güzel haberler alıcaz aysunum korkma:KK16::KK16::KK16:

inşallah zambak inşallah bitanem:26:

İncimm kuzumm çok yakıyor demek :KK5: Oyyy Oyyy Yalan dünyanın vasfiye teyzesi gibi söyleyeceğim.. " Ne çektik bizz beee" :KK1: Allah'ım inşallah bu çekilenleri sağlıklı iki evlat ile ödüllendirecek.. Aminnnnn :KK16:

Off offff . Ben de hiç hesaplamadım ama 15 bini geçmiştir. 20'ye yakındır. :KK25: Bebişler gelsin de insanın gözünde olmuyor.

Beylemciğim heyecan olmaz mı :KK52: Çok güzel bir heyecan bu. Bebişlerini al gel. Yakında da güzel haberlerini alacağız inşallah :KK49:

Denturum canım Rabbimin mucizesi neden olmasın. :KK16::emir_bebek:Test yaptır bakalım. İnşallah kii öyledir :KK16: Değilse de kist yoktur inşallah canım. Benim de kahverengi lekelenmelerim devam ediyor :KK5:

akasya nasıl iyi gelir böyle bir haber ama sanmıyorum ya koca 2 sene olmadı diyorum sonra sana zor gelen rabbine çok kolay diyorum ve böyle kendimi yemektense gidip yaptırıp rahatlıyım dimi ayy akasyam ya neden geçmiyor acaba ilaçlar bitti mi canım ya rabbim inşallah şu çektiklerimizi günahlarımızın kefareti olarak sayar

günaydın kızlar..

çok korkuyorum bugün..

canım dualarımız seninle merak etme ama bu kadar üzme kendini rüyalara kalsaydık ohhh benim 10. çocuğu kucağıma almış olmam lazımdı :KK1: allahın izniyle tüplere hiç bişi olmayacak ve sen hiç sıkıntı yaşamadan uyanıcaksın :)))

kabakçiceği mimoza tebrik ederim kızlar gözünüz aydın rabbim sağlıkla kucakladoğınız günleride göstersin inşllahh:nazar::nazar::nazar:

kokoci opun varmış inşallah çok sağlıklı yumoşların olur ve sımsıkı tutunurlar sana stres yapma canım kolay bir süreç geçirmiyoruz sonuçta ama güzel şeyler düşün bol bol dua et inşallah hayırlı haberlerini alacağız :KK16:

julıa canım tebrik ederim allah tamamına erdirsinn:nazar:

aysunummm saya saya büyük gün geldi çattı güzel haberlerle gel kuzum sıra bebişte:KK16:

beylemm bugün alıyorsun kuzuları inşallah sımsıkı tutunurlar sana hayırlı haberler almak nasip tesin rabbim:nazar:

denturum canım benim hala gelmemiş seninki acaba bir süpriz olabilirmi işin sonunda inşallah
bugün test yap canım olmazsa druma göre doktorunla irtibata geçersin inşallah kist falan yoktur olursada üzülme herşeyde bir hayır vardır canım:KK16:

incimmm maşallah 4 gün olmuş lucrine başlayalı rabbim emeklerinin karşılığını çifter çifter versin inşallahhh
yanma ve şişlik için hastaneyi bi ara derim canım belki bir öneride bulunurlar :KK16::KK16::KK16:

akasyam nasılsın canım neden lekelenmen oluyor canım doktor ne dedi geçmişe bakamadım da:KK16:

mikro canan hapyy nurme çakır medical nasılsınız kızlar bebişler nasıl :nazar:

zambağım nereerdesin sen canım :)) özledik seni yaptırıcam beklemeye gerek yok bekledikçe kendimi dahada yemeye başladım en azından sonuca göre önüme bakarım dimi ama :)) sen nasılsın kuzun nasıl cnm

günaydın beyazzmbak,

Amin güzel dileklerin için..heyecan çeneme vurdu, vakit dolduruyorum topikte..

Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?

heycanını tahmin ediyorum vakit geçmez:)
ben iyiyim çok şükür iyi gidiyor canım arada mide yanmalarım falan oluyor zaman geçiyor
bugünlerimize şükür inşallah sırda sizlerin güzel haberlerini alıcağız
kızlar transferler genelde hangi saatlerde oluyor?
bir de beni en geç kaça kadar ararlar acaba?
değişiyor canım benim öğleden sonra olmuştu yanılmıyorsam 4te falan
2 saat önceden arıyorlar beylemcim
GÜNAYDIN arkadaşlar
günaydın canımmm
psikolojik bişey işte.

merak etme canım dulardasın :KK16:
akasya nasıl iyi gelir böyle bir haber ama sanmıyorum ya koca 2 sene olmadı diyorum sonra sana zor gelen rabbine çok kolay diyorum ve böyle kendimi yemektense gidip yaptırıp rahatlıyım dimi ayy akasyam ya neden geçmiyor acaba ilaçlar bitti mi canım ya rabbim inşallah şu çektiklerimizi günahlarımızın kefareti olarak sayar

zambağım nereerdesin sen canım :)) özledik seni yaptırıcam beklemeye gerek yok bekledikçe kendimi dahada yemeye başladım en azından sonuca göre önüme bakarım dimi ama :)) sen nasılsın kuzun nasıl cnm

canımmm benim bende çok özledimmm sizii bu arlar işler yoğun okuyorum ama yazmak için fırsatım olmuyor takiptesiniz ona göre:KK1:
çok şükür ikimizde iyiyiyiz ikili testimizi yaptırdık cumartesi sonuçlarımzı alıp doktora gidicez inşalalh güzel haberler alırız dularınızı eksik etmeyin bizdenn
aynen biran önce yap testini önüne bak benimde geçikirdi aynı leke leke test yaparım sonuç negatif aynı günün akşamı başlardı regl
psikolojik olarak rahatlıyınca geliyor bakarsın seninde aynı olur yada :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kabakçiçeği ve mimoza keseleri görmüşsünüz tebrik ederim Allah tamamına erdirsin herkese yaşatsn bu güzel duyguyu..ben eylülden beri burayı takip ediyorum bu kadar pozitif haber ve kese görmeler falan olduğunu hatırlamıyorum inci daha iyi biilr bu kadar bereket varmıydı inci benmi yanlış hatırlıyorum Allah bozmasın nazarlardan korusun inş..hergün güzel haber alıyoruz daim olsun inş..:nazar: :nazar: :nazar:

saolasın canım Rabbim herkeze nasip etsin inşallah hepimiz kucağımızda görürüz bebişlerimizi :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9:

beylemcim hiç stres yapma canım tedavinin en güzel yanı her anını yaşa valla uyanık olmak ve görmek dahada bir muhteşem inşallah herşey güzel olucak

mimoza canım gözün aydın maşallah allahım nazarlardan korusun inşallah:nazar::nazar::nazar:

saol canım çok tşk ederim. Seni takip ediyorum testi yaptığında hbr verirsen sevinirim merak ettim bende burda valla. Allah hayırlısı ne ise onu nasip etsin inşallah :KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlarrr umarım hepiniz iyisinizdirrr.bir kaç gündür uğrayamıyorum ama hepiniz için dua ediyorumm .rabbimm inş.. burdaki hayatımızda tanıdığımız kimler varsa evladı olmayan herkese nasip etsinn kimselere aratmasın rabbimm.çok eskilere gidip okuyamadım ama haberleri alıyorum incimden .
bizde iyiyiz şükür yarın yine kontrolumuz var.bu heyecanı rabbim hepinize yaşatsın inş..
yeni pozitif alan arkadaşlarımızı da tebrikk ediyorummm.
incim gibi tedaviye başlayanlarrr bu sefer olumsuzluk yok allahın izniyle pozitif alıcaz..
tedaviye başlamak için gün sayanlarr dentur,akasya,aysunayy ve daha nicelerii gezebildiğiniz kadar gezin sonra zor olabilirrr...
bebek bekleyen arkadaşlarr rabbimize nekadar şükretsek azdırr şimdi arkadaşlarımız için dua zamanı ve sağlıkla bebeklerimizi dünyaya getirmek içinn

psikolojik bişey işte.

Canım benim , çok az kaldı, aklına kötü şeyler getirme, sen de güzel haberlerle geleceksin inş..
Tedaviye adım adım yaklaştığını düşün, kelebekleri de filleri de kışkışla:KK1:

arkaşlar biraz önce aradılar 12 gibi orada olmam gerekiyormuş..
1 de mustafa bey yapacak transferimi..
şimdi yola çıkıyorum, dualarınızı eksik etmeyin..

kabakçiceği mimoza tebrik ederim kızlar gözünüz aydın rabbim sağlıkla kucakladoğınız günleride göstersin inşllahh:nazar::nazar::nazar:

kokoci opun varmış inşallah çok sağlıklı yumoşların olur ve sımsıkı tutunurlar sana stres yapma canım kolay bir süreç geçirmiyoruz sonuçta ama güzel şeyler düşün bol bol dua et inşallah hayırlı haberlerini alacağız :KK16:

aysunummm saya saya büyük gün geldi çattı güzel haberlerle gel kuzum sıra bebişte:KK16:

denturum canım benim hala gelmemiş seninki acaba bir süpriz olabilirmi işin sonunda inşallah
bugün test yap canım olmazsa druma göre doktorunla irtibata geçersin inşallah kist falan yoktur olursada üzülme herşeyde bir hayır vardır canım:KK16:

incimmm maşallah 4 gün olmuş lucrine başlayalı rabbim emeklerinin karşılığını çifter çifter versin inşallahhh
yanma ve şişlik için hastaneyi bi ara derim canım belki bir öneride bulunurlar :KK16::KK16::KK16:

akasyam nasılsın canım neden lekelenmen oluyor canım doktor ne dedi geçmişe bakamadım da:KK16:

saolasın canımm Rabbim hepimizin hakkında hayırlısı versinn

heycanını tahmin ediyorum vakit geçmez:)
ben iyiyim çok şükür iyi gidiyor canım arada mide yanmalarım falan oluyor zaman geçiyor
bugünlerimize şükür inşallah sırda sizlerin güzel haberlerini alıcağız

değişiyor canım benim öğleden sonra olmuştu yanılmıyorsam 4te falan
2 saat önceden arıyorlar beylemcim

günaydın canımmm

merak etme canım dulardasın :KK16:

canımmm benim bende çok özledimmm sizii bu arlar işler yoğun okuyorum ama yazmak için fırsatım olmuyor takiptesiniz ona göre:KK1:
çok şükür ikimizde iyiyiyiz ikili testimizi yaptırdık cumartesi sonuçlarımzı alıp doktora gidicez inşalalh güzel haberler alırız dularınızı eksik etmeyin bizdenn
aynen biran önce yap testini önüne bak benimde geçikirdi aynı leke leke test yaparım sonuç negatif aynı günün akşamı başlardı regl
psikolojik olarak rahatlıyınca geliyor bakarsın seninde aynı olur yada :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

haklısın en iyisi yaptırmak bakalım izin vericekler mi acaba işten maşallah rabbim senide kuzunuda korusun canım dualarımız sizlerle hiç merak etme cumarteside güzel haberler gelicek eminim

saol canım çok tşk ederim. Seni takip ediyorum testi yaptığında hbr verirsen sevinirim merak ettim bende burda valla. Allah hayırlısı ne ise onu nasip etsin inşallah :KK9::KK9::KK9:

rica ederim canım haber veririm tabikide ama öncelikle izin koparabilecekmiyim bilmiyorum amin canım amin

merhaba kızlarrr umarım hepiniz iyisinizdirrr.bir kaç gündür uğrayamıyorum ama hepiniz için dua ediyorumm .rabbimm inş.. burdaki hayatımızda tanıdığımız kimler varsa evladı olmayan herkese nasip etsinn kimselere aratmasın rabbimm.çok eskilere gidip okuyamadım ama haberleri alıyorum incimden .
bizde iyiyiz şükür yarın yine kontrolumuz var.bu heyecanı rabbim hepinize yaşatsın inş..
yeni pozitif alan arkadaşlarımızı da tebrikk ediyorummm.
incim gibi tedaviye başlayanlarrr bu sefer olumsuzluk yok allahın izniyle pozitif alıcaz..
tedaviye başlamak için gün sayanlarr dentur,akasya,aysunayy ve daha nicelerii gezebildiğiniz kadar gezin sonra zor olabilirrr...
bebek bekleyen arkadaşlarr rabbimize nekadar şükretsek azdırr şimdi arkadaşlarımız için dua zamanı ve sağlıkla bebeklerimizi dünyaya getirmek içinn

mikro çok özletiyorsun kendini dinleniyorsundur diye aramakta istemiyorum ama iyi olduğuna sevindim canım maşallah :nazar::nazar::nazar:
allahım nazarlardan saklasın bütün güzel anneleri ve bbeklerini mikrom daha gelmedi benim kırmızılar bugün izin verirlerse test yaptırıcam dua et arkadaşım bebek yoksa hemen gelsin kırmızılar :KK43:

canım merak etme saat birde bütün dualarımız seninle güle güle git hiç merak etme arkanda yanında bu kadar dua inşallah sonuçlarda çok güzel olucak tatlım

kabakçiçeği ve mimoza keseleri görmüşsünüz tebrik ederim Allah tamamına erdirsin herkese yaşatsn bu güzel duyguyu..ben eylülden beri burayı takip ediyorum bu kadar pozitif haber ve kese görmeler falan olduğunu hatırlamıyorum inci daha iyi biilr bu kadar bereket varmıydı inci benmi yanlış hatırlıyorum Allah bozmasın nazarlardan korusun inş..hergün güzel haber alıyoruz daim olsun inş..:nazar: :nazar: :nazar:

kabakçiçeği gözün aydın canım maşşalh size :nazar::nazar::nazar:

günaydınlar ben hala adet olmadım o kadar bitkin hissediyorum ki kendimi yazı yazarken gözü kapalı yazıyorum benim bu saatte kadar başlaması lazımdı yaa:18: :18::18: bugün erken çıkabilirsem test yaptırıcam eğer testte bişi çıkmazsa doktoru ararım belki kist oluştu inşallah başıma bide böyle bişi çıkmaz heryerim ağrıyor

Değerlerin çokgüzel mry, inş o günleri de göreceksin, Allah tamamına erdirsin..

Hayırlı olsun tedavin..

Kabakçiçeği düb hep aklımdaydın sonra nete girme imkanı bulamadım, çok sevindim.. Allah tamamına erdirsin..

yumurta sayın çok güzel, herşey yolunda ilerlerlerken kendini boş yere üzme..
Tedavim boyunca hiçbirşey düzgün ve yolunda gitmezken, Rabbim opu günü mucizesini gösterdi..
Kötü düşünceleri kafamızdan silelim ki, etkilenmeyelim..
İçin sıkıldığında buraya yaz, paylaştıkça sıkıntılarımız azalıyor..
Bir de bol bol dua et, içine ferahlık gelsin..
Sen de güzel haberlerle geleceksin inş..

Çok güzel yaaa,
İnşş biz de görürürz o günleri.. Kabağım Çiçeğim:KK16:

Ohh belirtisi mi acaba bulantılar,
Bu tarz rahatsızlıklar pozitif habercisi diye biliyorum ben..
İnş öyledir canım..

Günaydın arkadaslar. Telden yazıyorum gecmisi okuyamadim eminim güzel haberler vardır.dun benim opum vardı sizce bugün embriyolar hakkında bilgi alabilir miyim? Yoksa daha erken mı?

kızlar, herkese tek tek teşekkür ediyorum. Rabbim bu mutluluğu dileyen herkese nasip etsin, hepimiz kucaklarımıza sağlıkla alalım evlatlarımızı inşallah.

aylna canım dün opun olduysa bugün döllenme durumları hakkında bilgi verirler.

beylemcim Rabbim yar ve yardımcın olsun, inşallah bebeklerin sana sımsıkı tutunsunlar. o anın tadını çıkar.

verdecim, zaten duygusalım, yazdığın gözlerimi yaşarttı. Rabbime hep dua ettim, bu evlada can ver, ben anne olmanın her daim kıymetini bilicem, hiç şikayet etmicem diye.. kolay elde etmiyoruz bu bebekleri biz..

denturcum bence bir test yapıver :)

Son düzenleme:
X