Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Evet ya ikinci keseyi gormemissin.cuma gunu gitcem diyordun gitmayecakmisin simdi.ikinci kese sonradan gorunebiliyormus oyle okumustum.bende hep ikizmis gibi dusunuyorum.degerimiz yuksekti bizim.

Arkadaşlar bende mayıs sonunda başlıyorum.
30 mart cumartesi günü Nur hanımla ön görüşmem var. Daha sonrası için Mustafa Beyi istiyorum.
Hayrlısı ile bebeklerimize kavuşuruz inşallah.

İnşallah canım..

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

Hadi gözün aydın kabakçiçeği..Bak boşuna stres olmuşsun.. Bebişin seninle.. Tek çift farketmez. Sağlıkla kucağına aldığın günleri görürsün inşallahh

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

Çok sevindim canım, Allah'ım sizlere bağışlasın...

ay canm ne guzell maşallah duymussun kalp atısınıda cok sevındımm rabbım korusun ıns meleklerımızı

kokoci böyle hissetmen çok normal. İğnelerin de etkisi ile insanın psikolojisi değişiyor. Üstelik negatif alma korkusu da oluyor. Hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz bence. Maddi manevi emek verip ; hayaller kuruluyor. Ama sen içini ferah tut. Hep pozitif düşün. Allah'ın izniyle pozitif olsun.

Evet ya ikinci keseyi gormemissin.cuma gunu gitcem diyordun gitmayecakmisin simdi.ikinci kese sonradan gorunebiliyormus oyle okumustum.bende hep ikizmis gibi dusunuyorum.degerimiz yuksekti bizim.

Bende araştırdım bugün ikinci kese sonradan çıkabiliyormuş burda bi arkadaşım var onunda ikiz ikince kese 2 hafta sonra görünmüş bide ben karından baktırdım alttan değil bununda etkisi olabilir 10 mm kese arkasında kalabiliyormuş bende ikize hazırladım kendimi ama tek olursa da onada çok mutlu olurum tabi sonuçta bu duyguyu yaşamak çok güzel. Cuma günü eşimle gidecez keseyi görmeyi oda çok istiyor

Kizlar telden yaziyorum alintilayamiyorum:) kopru trafigindeyiz. Esimle gittim biz kalp atisini beklemiyorduk aynur hanim dinletince sok olduk esim agzi acik bakiyordu ekrana:) Rabbim bu mutlulugu dileyen herkese nasip etsin insallah.

Kizlar telden yaziyorum alintilayamiyorum:) kopru trafigindeyiz. Esimle gittim biz kalp atisini beklemiyorduk aynur hanim dinletince sok olduk esim agzi acik bakiyordu ekrana:) Rabbim bu mutlulugu dileyen herkese nasip etsin insallah.

ay canım ya gerçekten çok sevındım
rabbim bizede nasip etsin bu duyguları

Arkadaşlar bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.
Ben önümüzdeki hafta zeynep kamilden raporumu alıcam. biliyosunuzki 1 hafta içinde ilaçları yazdırıp Zeynep kamilde onaylatmam lazım. Bende tüp bebeği mayısta düşünüyorum. memorial ilaçları erken yazar mı?
Birde 2. denemem olduğu için benden lap isterler mi?

Karindanmi gorundu bide masallah.normalde gorunmez derler bide.oyuzden gorunmemiste olabilir.

aysuncum llah yar ve yardımcın olsun çarçabok iğleşde bebeişine kavuş hemen
canım çok teşekkür ederim çakırım

çok sağol mummucum iyiyim çok şükür cuma da iyi olucam inşallah
çok geçmiş olsun boyun tutulmasını bede yaşamıştım bi kaç hafta evvel can acıtıcı gerçektende

Arkadaşlar bende mayıs sonunda başlıyorum.
30 mart cumartesi günü Nur hanımla ön görüşmem var. Daha sonrası için Mustafa Beyi istiyorum.
Hayrlısı ile bebeklerimize kavuşuruz inşallah.
hayırlı olsun tedavin canım.

pıt pıtlarını da mı duydunuzzzzzzz Allahım ne kadar güzel bi duygudur kimbilir
tebrik ederim canım gözünüz aydın..darısı başımıza inşallah.

yumurta sayın çok güzel maşallah kokoci
inşallah bebiş gelicek

Kizlar nisanin 13.de istanbula ucacagiz randevum 15.de
Istanbulda alisveris icin nereleri tavsiye edersiniz? Tesettürgiyim nerelerde bulabilirim?
Kahvalti, aksam yemegimizi nerelerde yigebiliriz?
Istanbulu hic bilmiyorum gelmisken birazda gezelim istedim.

insallah canım.insan adım atsa aklı karisiyor.sende keseyi görmüşsun hayirli olsun canım.darısı kucağına aldıktan sonra göğsüne kulağını dayayıp kalbini duymaya

canım çok teşekkür ederim Allah. 4 nisanda senin bu gün yaşadığın mutlulugu yaşatır insallah bana da.

Emin ol çok iyi gelicek inşeAllah. Ablam küçük kızına hamileyken psikolojik çöküntü içindeydi. Annemlere geldi. 1 ay falan kaldı, doğuma kadar. Bizde her gün başında, kendinden emin bir şekilde ordan ayrıldı.

MaşeAllah, BarakAllah. Darısı bizim başımıza inşeAllah.

ilk tedavi hariç, neqatif alan her kes bence bu umutsuzluğu yaşıyor. Bir de neqatif sayısı çok olunca umutsuzluk, korku o kadar çok oluyor. Gelelim nasıl mücadile edileceğine. Bu tedavide bende de vardı, ancak ben sanki kendimi kandırıyormuşum gibi hep olucak dedim. Aklıma neqatif düşünce geldimi, hemen pozitifle değiştirdim. Ya olmazsa diye düşünmedim, aklıma geldimi, hayır olucak dedim. Olucağına etki edeceği için değil de, daha çok umutsuzluktan nefret ettiğim için öğle yaptım, çokta güzel oldu. Eşime dondurma aldırdım-çocuklar istiyor diye

çok sevındım maşallah ne guzel kalp atısınıda duymussunuz 9 ay cabuk gecsınde kucagınıza da alın inş darısı başımıza inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…