Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

maşallah hiçbişeye para yok ama sigaraya para çok. nasıl kızıyorum şöyle tiplere

canım bana da şu rutin listeyi özelden yollar mısın bi bakayım neler istiyorlar
Arkadaşlar bende mayıs sonunda başlıyorum.
30 mart cumartesi günü Nur hanımla ön görüşmem var. Daha sonrası için Mustafa Beyi istiyorum.
Hayrlısı ile bebeklerimize kavuşuruz inşallah.
hadi hayırlısı canım bende haziranda inş. mustafa beyle düşünüyorum
Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)
maşallah canım ne güzel yaa Rabbim bizlerede nasip eder inş. hayırlısıyla
canım o korku hepimizde var inan bana bende ikinciye başlamaya bi yandan korkuyorum bi yandan hemen başlayalım istiyorum :26:
Gamze zeynep kamile gittin mi rapor için? Benim mayıs sonu haziran başı gibi. Aynı dönemde orda olucaz. İnşallah bizde pozitifi görürüz.
canım ben istanbulda yaşamıyorum ki
canımm benimde 2. denemem olacak ama benden lap istemediler nur hanım bi sıkıntı yok dedi bi de canım neden bi hafta içinde yazdırman gerekiyor ki

Evet yakıyor canım. İlk iki gün bir şey yoktu da yeni başladı. Cetrotide gibi yakıcı Uzun süre de kullanılacak bir iğne.

Mucize sende yanma olmuş muydu?

anladım canım cetrodit biraz yakıyo evet ben ilk 2 denemem de menagon kullanmıştım karnım felaket şişmişti 3.zaten donmuşlarla olmuştu son 2 de ise gonalf kullandım onda o kadar çok şişmedim şimdi sen adet olunca gonalf ler mi ilave olacak lucrine

oooooo süper valla maşallah çok güzel bir haber keseyle kalp atışı aynı gün rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş

Çok sevindim kabakçiçeği. Allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin

canım ya maşallah kalp atışınıda duydun için rahatlamıştır artık
eşinle mi gittin ne güzel bişeydir o an emınmkı
tekrar tebrik ederim cnm sağılkla kucağına al inşalah

kızlar çok teşekkür ederim.. Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah.. hepiniz için dua ediyorum bol bol..

canım tedavi sırasında bu duygular çok normal. ama yumurtaları hiç kafaya takma. ben ve beylem örneği var.. Rabbim dilerse yumurtalar gayet de güzel gelişiyor!! Allah'ın izniyle bir sıkıntı olmayacak..

İnşallah canım..

Hadi gözün aydın kabakçiçeği..Bak boşuna stres olmuşsun.. Bebişin seninle.. Tek çift farketmez. Sağlıkla kucağına aldığın günleri görürsün inşallahh

Çok sevindim canım, Allah'ım sizlere bağışlasın...

ay canm ne guzell maşallah duymussun kalp atısınıda cok sevındımm rabbım korusun ıns meleklerımızı

Tebrikler canim cok sevindim.ilac falan verdiler mi canim

ay canım ya gerçekten çok sevındım
rabbim bizede nasip etsin bu duyguları

hayirli uğurlu olsun canım tebrik ederim Allah kulagina almayı nasip etsin insallah .

kız kabak hayırlı olsun canımm.
kızlar bugun acayıp sancım var.kalkamıyorum yerımden cok fenayımmmmm

çok sevındım maşallah ne guzel kalp atısınıda duymussunuz 9 ay cabuk gecsınde kucagınıza da alın inş darısı başımıza inş

Gözünaydin canim pit pitlarindan sonra tekmelerinide hisset insallah

Sende hamilelik belirtileri varmı. Bende ne bulantı, ne kabızlık, ne başdönmesi, hiçbirşey yok sadece adet gecikmesi var acaba erkenmi daha?

Çiçeğim çiçeğim kabakçiçeğim
Maşallah size Allah daim etsin inşaallah...

kızlar çoook sağolun.. Rabbim tüm evlat isteği olanların bu isteğini nasip etsin inşallah.. çok teşekkürler.
ilaç aynılarına devam dedi aynur hanım. kan testleri istedi, hamilelerden istenen. 1 ay sonra tekrar gelebilirsin dedi.. öyle işte :)

Evet kuzum. Gonal f i ilk kez kullanacağım. İkisini bir götüreceğiz bakalım.
Sen temmuz gibi mi düşünüyorsun?

Evet yakıyor canım. İlk iki gün bir şey yoktu da yeni başladı. Cetrotide gibi yakıcı Uzun süre de kullanılacak bir iğne.

Mucize sende yanma olmuş muydu?

canım çok mu yakıyor? kızarıklık, kaşıntı yapıyor mu? cetrotide bende yapmıştı ama normalmiş onlar..

hadi hayırlı olsun canım. şafak şafak die die gunleri erittin bak bitti bile. güsel haberlerle gel inş..

canım benım inş sımsıkı tutunur sana bebeğin...

Selam arkadaslar opudan çıktım.11 yumurta almışlar.bu süreçte her gün başka stres yaşıyor insan.dun yumurta stresinde iken bugün embriyolar gelisecekmi stresi.allah yardımcımız olsun hepimizin
ohhhh maşşallah. hadi bakalım. inş 5. gune kadar marş marş

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:
tebrik ederim juliacım. Allah tamamına erdirsin

mutluluktan ağlıyorum şu an.. darısı başımıza..

Bende yanma olmadi canim.bazen aciyodu yaparken bazen acimiyodu.ben cetrodit kullanmadim.gerek olmadi.catlamaya kadar lucrin gonal kullandim.

Evet canım ya yakıyor. Göbeğime dokunamıyorum resmen. Daha 4 gün oldu

canım bünyeden bünyeye değişiyor işte. üzülme, bebeğine kavuşmanda bir yol olacak bunlar inşallah. senin de hayırlı haberlerini alacağız buradan inşallah, bunların hepsi geride kalacak.. ben sana dair çok umutluyum :)

İnşaallah canım.
Ben de kendimden çok umutluyum. Umarım umutlarımız boşa çıkmaz.

Annelerimiz

gelincik_238
hil_bur
lotus33
mercan2011
tuğçe
umutege

maşşalah onlara yaaa. yerim ben o bebikleri

canım sıkıntı yapma onları çok normal şeyler. bende kahverengı dökuntuler oluyordu toprak gibi. o sonradan geçebiliyorda.

gözün aydın arkadaşım allah nazarlarsan saklasın allahım tamamına erdirsin

kızlar hamile kalıp atladığım varsa kusura bakmasın aklımda tutamıyorum maaşaallah o kadar çoğaldı kii allah arttırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…