Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kabakçiçeğinin bugün ilk kontrolü vardı değil mi. çok merak ediyorum gördümü bebişini acaba.hadi gelde anlat çatladım meraktan

kızlar ikinci testimi yaptım 245 çıktı,rabbime binlercekez şükür olsun.rabbim burda ki arkadaşlara ve isteyen herkese nasip etsin inşaallah.16 nisan da muayenem var kese ve kalp atışı için,dua edin hayırlısıyla onuda göreyim.zaman nasıl geçecek:)))

Selam arkadaslar opudan çıktım.11 yumurta almışlar.bu süreçte her gün başka stres yaşıyor insan.dun yumurta stresinde iken bugün embriyolar gelisecekmi stresi.allah yardımcımız olsun hepimizin

Hayirli olsun canim, insallah hersey güzel olacak kalbini ferah tutmaya calis

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

Juliacim cok güzel bi haber:) mevlam yavrunu kucagina almayi nasip etsin

3 ayda 17 pozitif :nazar::nazar::nazar:

Masallah rabbim daha cok pozitif göstersin bizlere

Anne adaylarımız :KK16:

akasya :nazar:
aylna :nazar:
aysunayy :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
beylem :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
inci :nazar:
julietta :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
meryem :nazar:
mummu :nazar:
qingdao :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sezyal :nazar:
ugurbceği :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
western :nazar:
verde :nazar:

En fazla 6 ay içinde buradaki isimlerin hepsi hamileler listesine geçsin inşaallah :KK16:

amin amin amin rabbim hepimize hayirli saglikli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin

Canim haklisin hem yakiuor, hem de cok fena kasiniyor..az kaldi dayan canim.

Masallah cok sanslisiniz , kuzenler kardes gibi buyuyecek..

Ben insallah ohss olmazsin demek istemiyorum.insallah olursun ama hafif atlatirsin.
Benim transfrin 6.gunu asiri karin ve mide agrisi basladi, idrara cikamadim, nefes almakta zorlaninca hemen merkeze gittik.Ben agir gecirdim.merkezde araliksiz kusmaya basladim.ilac verip kan aip yatisimi yaptilar.Nur hnm kan sonuclarimla odama gelip gebelik haberini vermisti..zor bi surecti cok sukur cektiklerime degdi.insallah gebelik elde edilir, ohss yi hafif atlatirsin..

Evet onun kızı olacak bizde şimdiden hayaller kuruyoruz eğer bende bir kız bir oğlan olursa kızlar kolkola girer oğlana sen git biz özel konuşacaz derler oğlanda şikayete gelir beni kovuyolar diye çok gülüyoruz hayırlısı olsun hepimiz için inş :KK9::KK9::KK9:

selam canlar nasılsınız geçenlerde mustafa beyden mesaj geldi mayısta rutin testler için arayın haziranda başlayacağız diye bugünde memorialden aradılar ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz kiminle devam etmek istiyorsunuz diye bende haziranda inş. mustafa beyle dedim şimdiden heyecanlanmaya başladım:KK16:

kizlar biseyler sorak istiyorum size transfer sonrasiyla ilgili.
transferden sonra kac gun dinlendiniz
ben dun yatarak gecirdim ama bu gun igne icin cikmak zorunda kaldim ve birazda yurmek zorunda acaba olumsuz etkilermi.
bi de dun aksam yagmurda taksi bekledik biraz.
vallla icimi yiyor .bunlar ya insalllah sorun olmaz.

Canım birşey olmaz inş Allah' ın izni ile ben İsatanbuldan Ankaraya döndüm transfer günü yatmadım hiç ama ağırda kaldırmadım en çok buna dikkat ettim yürüdüm valla avmelere bile gezmeye gittim birşey olmadı tutundular. İçini ferah tut ondan birşey olmaz hemşirede orda konuşmuştu alışveriş bile yapabilirsiniz yürümenizde sakınca yok diye rahat ol sadece önemli olan bu bence :nazar::nazar:

selam canlar nasılsınız geçenlerde mustafa beyden mesaj geldi mayısta rutin testler için arayın haziranda başlayacağız diye bugünde memorialden aradılar ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz kiminle devam etmek istiyorsunuz diye bende haziranda inş. mustafa beyle dedim şimdiden heyecanlanmaya başladım:KK16:

Gamzeciğim hadi gözün aydın. Hayırlı olsun. Ben cumartesi gittiğimde rutin test listesini aldım. Hatta yarın yaptıracağım. Ben de galiba Mustafa Bey'den randevu isteyeceğim. Sanırım bizim tedaviler denk gelecek.. :KK16:

Canim gormussun keseyi masallah cok sevindim icin rahat etmistir biraz.ben hergunisten adet oldum korkusuyla geliyorum.daha randevuma cok var

Evet canım bir tanesini gördük henüz, bekleyiş bitermi daha kalp atışı var heycanla beklediğimiz ikinci kese var. Sende adet olmayı çıkar aklından baksana bugün 7. gün oldu adetimiz gecikeli :nazar:hiç düşünme bunları inş keseni görürsün çifter çifter güzel düşün güzel olsun bence :KK16::KK16:

Arkadaşlar bende mayıs sonunda başlıyorum.
30 mart cumartesi günü Nur hanımla ön görüşmem var. Daha sonrası için Mustafa Beyi istiyorum.
Hayrlısı ile bebeklerimize kavuşuruz inşallah.

kızlar ikinci testimi yaptım 245 çıktı,rabbime binlercekez şükür olsun.rabbim burda ki arkadaşlara ve isteyen herkese nasip etsin inşaallah.16 nisan da muayenem var kese ve kalp atışı için,dua edin hayırlısıyla onuda göreyim.zaman nasıl geçecek:)))

Maşallah:nazar::nazar: inşallah hep böyle güzel haberler alırsın yüzünden gülücük eksik olmaz :KK9::KK9:

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: oooooo süper valla maşallah :nazar: çok güzel bir haber keseyle kalp atışı aynı gün rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş:emir_bebek::emir_bebek:

Çok sevindim kabakçiçeği. Allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin :nazar::nazar:

canım ya maşallah kalp atışınıda duydun için rahatlamıştır artık
eşinle mi gittin ne güzel bişeydir o an emınmkı
tekrar tebrik ederim cnm sağılkla kucağına al inşalah:emir_bebek:

Kızlar büyük ihtimal pazartesi opum olacak... Önden giden 7 yumurtamın olduğunu, arkadan gelen küçüklerinde yetişebileceğini söyledi Nur hanım.. Her şey yolunda dedi ama gel gelelim ben kendimi mutsuz ve umutsuz hissediyorum, sanırım korkuyorum yine negatif almaktan, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43:( sizler tedavideyken neler hissediyordunuz, nasıl motive ediyorsunuz kendinizi.. Ben niye böyle mutsuzum....

Gamze zeynep kamile gittin mi rapor için? Benim mayıs sonu haziran başı gibi. Aynı dönemde orda olucaz. İnşallah bizde pozitifi görürüz.

X