Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kizlar nisanin 13.de istanbula ucacagiz randevum 15.de
Istanbulda alisveris icin nereleri tavsiye edersiniz? Tesettürgiyim nerelerde bulabilirim?
Kahvalti, aksam yemegimizi nerelerde yigebiliriz?
Istanbulu hic bilmiyorum gelmisken birazda gezelim istedim.

İyi yolculuklar dilerim

Yemeği falan bilmem ama, tesettür giyim için Fatih Çarşamba çok iyi. Hem fiyatlar uygun, hem de istediğin çeşit elbiseler var.

İyi yolculuklar dilerim

Yemeği falan bilmem ama, tesettür giyim için Fatih Çarşamba çok iyi. Hem fiyatlar uygun, hem de istediğin çeşit elbiseler var.

canim cok saol maglum almanyada pek fazla Tesettüre uygun giyim yok, istanbula gelmisken degisik birseyler almak istiyorum.

insallah canım.insan adım atsa aklı karisiyor.sende keseyi görmüşsun hayirli olsun canım.darısı kucağına aldıktan sonra göğsüne kulağını dayayıp kalbini duymaya

Güzel temennilerin beni çok duygulandırdı teşekkür ederim inşallah senin pozitif haberinde halayın benden Rabbim sanada bu güzel temennini nasip eder inşallah canı gönülden dualarım seninle...

Güzel temennilerin beni çok duygulandırdı teşekkür ederim inşallah senin pozitif haberinde halayın benden Rabbim sanada bu güzel temennini nasip eder inşallah canı gönülden dualarım seninle...

Allahin izni ile insallah canım
.Allah razı olsun.sizin dualarıniza ihtiyaçimiz var.

Sende hamilelik belirtileri varmı. Bende ne bulantı, ne kabızlık, ne başdönmesi, hiçbirşey yok sadece adet gecikmesi var acaba erkenmi daha?

arkadaşlar bilenlere sorulur
soru:
1-opu ve transferde eşinizde işlem sırasında yanınıza girebiliyormu?
2-anestezist erkek mi?
3-progestan iğnesini devlette yazdırabiliyomuyuz.
4- ben glifor kullanıyorum bu ay yanı pazartesi gunu lekenmem oldu glıfor kullananlar sizdede oldumu
biraz çok oldu galıba:KK17:

verdecim

eşler maalesef hiçbirine giremiyor anestezist erkek ya da kadın olabiliyo progestan iğnelerini uzman dr yazarsa karşılıyo herhangi uzman dr illa kadın doğum şart değil ben aile hekimime yazdırmıştım sanırım 4 kutu yazıyo 3 de olabilir tam hatırlamıyorum hatta kan sulandırıcı bile yazıyo glifor ben de kullandım bende olamadı lekelenmenin ondan olduğunu sanmıyorum canım böle işte

kızlarr maaşaallahhh her girişimde hamile haberi alıyorum türkiyede nufüs patlaması yaşatacak bu memorıal yaww:nazar::nazar:

X