Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

:)
1- Alıyorlar mı bilmiyorum ama girmesine gerek yok bence.
2- Kadın da olabiliyor erkek de.
3- Bildiğim kadarıyla yazdırılıyor.
4- Maalesef bilmiyorum :KK43:

vardecim
1. eşin yanına giremiyor dr izin vermiyolar
2. benim 5 denemede de anestezi uzmanı bayandı
3. onu bilmiyorum ama galiba yazmıyolar
bende glokofen kollanıyurum aba bende kele hiç yapmadı 2 yıldır kesintisiz kollanıyurum

kızlar çok teşekkür edrim cevaplar için saolun
yanı aslında tuhaf olan benım doktora gitme sebebbim ilişki sonrası kanmaydı kı bu rahım agzı yarasından oluyoo
bu ay ne hıkmetse yok bizi tüp bebek teşhisine götüren oydu artık yok heralde dıyoorum olması gerektiği için o süreci yaşadım
bide normalde sizde bilirsiniz yumurtlama akıntısı denen hanı şu yumurta akına benzeyen akıntı bu ay daha cok oldu
heralde ilacın etkısı geçen ay yumurta yoktu akıntıda yoktu
bide kendiliğinden hamile kakıyomuşumm (hayalll) :KK53::KK53::KK52::KK52:
bizim hala umudumuz var:KK36::KK36::KK36:

western, inş sana sımsıkı tutunurlar, hiç bırakmazlar..benim de yarın transferim, senden iki sonra da gebelik testim..

iğne yaptırdığımızda mı hemen masaj yapmak gerekir acaba?
iğneyi yaptırdıktan sonra ben, iki dk bastırıp kalkıyorum, henüz iki gündür yaptırdığım için pek ağrı hissetmiyorum ama ağrıyı da geçtim iğnenin etkisini göstermesi için bu söylediğin önemli..

geçmiş olsun cnm, maşallah sayın çok güzel, inş kaliteli kaliteli döllenirler..

benim de opuma mustafa bey girmişti..

Amin inş semracım, bu arada bana da önce lap. demişlerdi, sağ tüpümde sıvı birikmesi olabilirmiş, daha sonra semra hanım da gördükten sonra 5 .gün embriyosunu denemek istediler,

canim Allah yardimcin olsun.insallah Allahin izni ile pozitif serisini dev ettiririz.bizimde yuzumuZ guler...

kızlar çok teşekkür edrim cevaplar için saolun
yanı aslında tuhaf olan benım doktora gitme sebebbim ilişki sonrası kanmaydı kı bu rahım agzı yarasından oluyoo
bu ay ne hıkmetse yok bizi tüp bebek teşhisine götüren oydu artık yok heralde dıyoorum olması gerektiği için o süreci yaşadım
bide normalde sizde bilirsiniz yumurtlama akıntısı denen hanı şu yumurta akına benzeyen akıntı bu ay daha cok oldu
heralde ilacın etkısı geçen ay yumurta yoktu akıntıda yoktu
bide kendiliğinden hamile kakıyomuşumm (hayalll) :KK53::KK53::KK52::KK52:
bizim hala umudumuz var:KK36::KK36::KK36:

Neden olmasın :KK34:

Bu lucrin gerçekten yakıcıymış cetrotide gibi :KK50:

Anne adaylarımız :KK16:

akasya :nazar:
aylna :nazar:
aysunayy :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
beylem :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
inci :nazar:
julietta :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
meryem :nazar:
mummu :nazar:
qingdao :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sezyal :nazar:
ugurbceği :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
western :nazar:
verde :nazar:

En fazla 6 ay içinde buradaki isimlerin hepsi hamileler listesine geçsin inşaallah :KK16:

inş incim ben başladım düşünmeye zaten en az ıkı ay gecse ıyı olur dımı bana kalsa yarın gidesım var bıde bu defa nur hanım olsun ıstıyorum ama o temmuzda dönucek galıba cok gec oluyor oylede kıme gıdeyım ben ama erkek doktorlar harıc sence

aysuncum llah yar ve yardımcın olsun çarçabok iğleşde bebeişine kavuş hemen

hoşgeldin kaan bebek

canım önceliğimiz inşallah hamilesin deyilsende bir an önce gelsin kırmızıların

hep güzel haberler al inşallah hep böyle gider canım

tebrikler julia :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

maşallah sübhanallah rabbim nazardan kurusun hep böyle devam etsin:nazar::nazar:

allah analı babalı böyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah

aaaaaaaaaaaa ne güze mimoza altdanmı baktı bende cuma günü gidicem acaba gözükürmü senin son adet tarihin ne zaman benim 23 şubat

Canım benim son adet tarihim 20 şubat karnımdan baktı alttan baktırmam sende sakın baktırma 1 hafta daha bekleriz olmazsa kesinlikle karnından baktır bence biliyorsun kuzucuklarımız çok kıymetli rahatsız etmeyelim değilmi :KK16::KK16:

inş incim ben başladım düşünmeye zaten en az ıkı ay gecse ıyı olur dımı bana kalsa yarın gidesım var bıde bu defa nur hanım olsun ıstıyorum ama o temmuzda dönucek galıba cok gec oluyor oylede kıme gıdeyım ben ama erkek doktorlar harıc sence

Canım donmuş tedavisi mi olacak? Donmuşsa bir adet dönemi geçmesi yeterli. Taze tedavi olacaksa 3 ay beklemelisin. Nur Hanım bana öyle demişti. Nur Hanım eylülde dönecek :KK43:
Kadın doktorlardan Funda Hanım'ı öneririm. Aynur Hanım ve Betül Hanım'la diyaloğum olmadığı için bir şey diyemiyorum.

hadi opu neysede transfere niye almıyorlar
hani diyosnuzya miniğimizi koyarken doktor gösteriyomuş eşimde görsün olmazmııı?:KK34::KK34::KK34:

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
tebrikleeeeeeeeeeeeeer işte budur bir taze hamiş daha...göbeklerimizi de tokuşturucaz inşallah...

centrotıde ve gonal hıc yakmıyordu benı. lucrıni öncekı denememden hatırlıyorum bıraz sızlatıyordu

Cetrotide yakıyordu beni ama Allah'tan 2 kez kullanıyordum. Bu lucrin fenaymış. Yaparken ayrı acıyor, yaptıktan sonra sızlıyor :KK50:

Canım benim son adet tarihim 20 şubat karnımdan baktı alttan baktırmam sende sakın baktırma 1 hafta daha bekleriz olmazsa kesinlikle karnından baktır bence biliyorsun kuzucuklarımız çok kıymetli rahatsız etmeyelim değilmi :KK16::KK16:

Alttan bakılması sakıncalı değil ki...

kızlar hepinize merhaba ;

pazardan beri bakamadım hiç benim boynum tutuldu yine hala çok fenayım ama meraktan çatladım geçmişe de bakamadım

verde nasılsın iyi misin ?

western sanırım transfer olmuş umarım senden güzel haberler alırız

incicim tedavi nasıl gidiyor ? opun ne zaman ?

kabakçiçeği umarım sende iyisindir

aysuncum sanada çok geçmiş olsun inşallah iyisindir ve en kısa sürede bebişine kavuşursun

mikro bebişler nasıl ?

happy sümeyye çakır beylem umarım sizlerde iyisinizdir.

unuttuğum kim varsa lütfen kusuruma bakmasın .

Bugün muayeneye gittim kistim geçmiş. İnşallah önümüzdeki ay tedaviye sorunsuz başlayabilirim

hepinizi öpüyorum

hadi opu neysede transfere niye almıyorlar
hani diyosnuzya miniğimizi koyarken doktor gösteriyomuş eşimde görsün olmazmııı?:KK34::KK34::KK34:

Canım onlar o an o kadar heyecanlı oluyorlar ki girseler de heyecandan miniği falan göremezler :)
Fotoğrafını veriyorlar zaten onu görsünler :KK1:

Anne adaylarımız :KK16:

akasya :nazar:
aylna :nazar:
aysunayy :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
beylem :nazar:
caklıt :nazar:
dentur :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
inci :nazar:
julietta :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
meryem :nazar:
mummu :nazar:
qingdao :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sezyal :nazar:
ugurbceği :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
western :nazar:
verde :nazar:

En fazla 6 ay içinde buradaki isimlerin hepsi hamileler listesine geçsin inşaallah :KK16:

Aminn inşallah hep dualarımın içinde sizlerde varsınız Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin...

o pembelık vajına tahrıs oldugu ıcın gelıyor anladıgım kadarıyla jelı sıktıktan sonra bıraz yuru kendını yormadan emılsın ıyıce
inşallah öyledir ya çok sıkıyu canımı öyle olunca

mimozacım benim bildiğim altan bakılması sakıncalı deyil
burada olan arkadaşların hepsi ilk muayeneleri alttan bakılmıştı öyle hatırlıyorum ama tabi üsten gözükürse daha iyi olur inşallah cumaya bende görürüm keseyi

kızlar hepinize merhaba ;

pazardan beri bakamadım hiç benim boynum tutuldu yine hala çok fenayım ama meraktan çatladım geçmişe de bakamadım

verde nasılsın iyi misin ?

western sanırım transfer olmuş umarım senden güzel haberler alırız

incicim tedavi nasıl gidiyor ? opun ne zaman ?

kabakçiçeği umarım sende iyisindir

aysuncum sanada çok geçmiş olsun inşallah iyisindir ve en kısa sürede bebişine kavuşursun

mikro bebişler nasıl ?

happy sümeyye çakır beylem umarım sizlerde iyisinizdir.

unuttuğum kim varsa lütfen kusuruma bakmasın .

Bugün muayeneye gittim kistim geçmiş. İnşallah önümüzdeki ay tedaviye sorunsuz başlayabilirim

hepinizi öpüyorum

Çok sevindim canım. Hadi bakalım hayırlısı :) Bat ne zaman?
Ben iyiyim şükür. Opu belli değil daha adet bile olmadım :)

canım tebrikler :)

çok sevindim sende umuduma umut kattın inşallah bende önümüzdeki ay aranıza katılabilirim.

bebişe güzel bakk :)

inşallah öyledir ya çok sıkıyu canımı öyle olunca

mimozacım benim bildiğim altan bakılması sakıncalı deyil
burada olan arkadaşların hepsi ilk muayeneleri alttan bakılmıştı öyle hatırlıyorum ama tabi üsten gözükürse daha iyi olur inşallah cumaya bende görürüm keseyi

Çakırcım evet sakıncalı değil. Özellikle ikiz gebeliklerde alttan bakılıp ölçüm yapılması lazım.

X