Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bebişin sımsıkı tutunsun annesine inşallah canım
heyecanlı bekleyiş başladı herşey güzel olacak...
akasyam çok teşekkür ederim canım bnm..
güzel haberlerle gelmek nasip olsun inşallah

anladım canım benimde ilk tedavi olduğum yer hiç bir problemi görememişti. yada görmek istememişti direk tüp bebeği yaptı bana ve tutmadı
inanki yaptığı işten anlamayan doktorların eline düştüğün zaman giden para daha çok oluyo..
memorial öyle değil herşeyden emin hareket ediyorlar lap.yada hist.1 kere olacksın ve durumun kesinleşecek.
o halde önümüzdeki pazartesi sabahtan aramaya başla memoriali hemen randevunu alırsın.
oraya gittiğinde aklında hiç bir soru işareti kalmayacak için rahat olsun.
lap.yada hist gerekiyorsa yaparlar.

evet çok şekerdir
memnun ayrılmana herşeyin oylunda olmasına sevindim gamzelim

tşkler Akasyam bana kalırsa hemen başlamak istiyorum ama eşim Mayısa söz verdi belli olmaz benim sağım solum
Nisan Mayıs Haziran bunların 3ünden biri olcak inş. cnm beklemek istemiyorum nasip tabiki
fazla pko olmadığım için Nur Hn hergün çağırmayız seni dedi iznini beklemene gerek yok dedi
bakalım hayırlısı hepimiz için

Western tek olsun senin olsun.. İnşallah 4 nisanda burada bayram yapacağız.. Allah yardımcın olsun canım. Bol bol su iç, protein ağırlıklı beslen ve tuzu kes derim.

insallah canim Allah razi olsun.Allahin izni ile insallah kavusurum bebegime.su icmekten carkicak gibi oldum ))
bol bol protein tuketiyorum sabah zorla 2yumurrta yedirdi esim))

tşkler cnm inş. sende ameliyatını hayırlısıyla atlatta bebişine yaklaşmana az kalsın
Nur Hn çok cici şeker bayan gerçekten 3 Mayısta doğumu olcakmış
annesi Mersinli babası İzmirliymiş sanırım yıllardır İstanbuldalarmış
bende Bolu Mengenli olduğum için eşime diyo şanslısın güzel yemekler yapıyodur
2050 yılında kısırlık daha çok artıcakmış 2 çiftten birinde çocuk olmıcakmış hayat şartları hormonlu gıdalar radyasyon v.s.
biz Nur Hnla tedaviden çok günlük yaşamı konuştuk

sanırım alyna opusu vardı allah hepsinin yardımcısı olsun canım sen nasılsın kanamalar devam ediyor mu happy evde işte kendini yormuyorsun dimi

bugün daha teşrif etmedi sürekli kontrol ediyorum inş gelmez bi daha..işte devamlı oturuyorum evede gider gitmez yatağa girip yarım saat kırk dakka yatıyorum öyle kalkıp bişeyler yiyorum..sonra yine yatıyorum..tek sıkıntı metrobüse binme çabası onun içinde evden erken çıkıyorum .oturarak gelip gitmek için..Allaha emaetiz yani napim heyeti devletten almak lazım galiba hastanenin içi okadar büyükkü ondan gözüm korkuyo bu haftayıda atlatırsam inş sağlıklı bir şekilde bakıcaz artık canım..

evet çok sıcakkanlı
biz gittiğimizde de 2 kere odasına girdik 2.sinde semra hanım baksın birde filmine diye çağırdı bizi..
ben muayene masasına yattım ooo bekle ki semra hanım gelsin tam1.5 saat falan orada yattım
sohbet etti bizimlede biz sormadan herşeyi anlattı..
ne sorduysak sanki ailesen bri gibi cevapladı..
sıkıp öpesi sarılası geliyo insanın dimi

bu arada mengenlimisin oradan yılda 5-6 kez geçiyoruz biz..gene geçeceğiz geçenlerde müdürün restoranı mı ne var orası baya güzelmiş oraya gittikhakkaten güzel yemek yapıyosundur eşin şanslı

Gamze kontrolün sorunsuz geçmiş inş rahimdeki sıvı olayıda çözülür ve bebeklerine kavuşursun..

Ne diyeyim ben o adama. Allah akıl fikir versin. Kadın biraz baskı yapsın. Bak o kadar para veriliyor, bu merkez dünya listelerine adını yazdırmış bir merkez falan desin.

Canım aileden uzak olmak zordur ve sen şu an çok hassas bir dönemdesin. Bebeğini düşün, onun için nasıl mücadele ettiğini düşün. İmkanın varsa ailenin yanına git.

Günaydın günaydın.. Bir sorum var arkadaşlar.. Şimdi bizim bu tüp bebeklerimizde gebelik başlangıç tarihi nasıl hesaplanıyor? Normal insan evlatlarınınki gibi mi ))

Opu gününden hesaplıyorsun dicaycim.

Canım her şeyin yolunda olmasına çok sevindim İnşaallah cumartesi gittiğinde sıvının nedeni de bulunur.

O saatte yollar boş olur canım. 5.30 gibi bile çıksanız çok rahat yetişirsiniz.

Oh maşallah Sıkıca tutunsun kuzucuğun inşaallah
4 nisan biliyorum da yanlışlıkla 2 gelmiş yanına sorry şekerim

Herkese günaydııınnnn

Canım servis olayına bakmadınız mı ya da araç?

Memorial Tayfası

almina
akasya
aylna -27 mart çarşamba opu
aysunayy - 29 mart cuma lap
bebekdls
begonvil
belki
beyzzmbak
beylem - 6 nisan cumartesi gebelik testi
caklıt
canocanan
çakır - 12 nisan cuma kese ve kalp atışı randevusu
dentur
dicay - 11 nisan perşembe kese ve kalp atışı randevusu
dilberimk
eda3564
esmerim_452
gamzelim_2830
gamzear
grafiking
gelincik_238
happy - 5 nisan cuma kontrol
hil_bur
inci - 24 mart pazar lucrin'le başladı
juliaa
julietta
kabakcicegi - 27 mart çarşamba kese randevusu var
ketenprensess - 10 nisan çarşamba kese ve kalp atışı randevusu
kezban
kokoci
lotus33
medical
mercan2011
meryem
mikro - 29 mart cuma kontrol
mimoza06
mry24
mucize2013
mummu
nazyam
nurme
offfff
qingdao
sblkmbsr
semra
sevda_linka
sezyal
sumeyye
tugceserdar
ugurbceği
umudumunumudusun
umutege - 27 mart çarşamba Kaan Paşa geliyor
umut27
western - 4 nisan gebelik test tarihi
verde

tşkederim inci kalpli arkadaşım inş. bakalım geçen ay başka dr o sıvı için enfeksiyon ilacı vermişti içmiştim
inş. cmt gittiğimde görmem o sıvıyı :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…