Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın canım inşallah juliaa bide kabakta kese görcek başka ne vardı bugün transfer falan varmıydı beylemin yumoşları vardı galiba..

sanırım alyna opusu vardı allah hepsinin yardımcısı olsun canım sen nasılsın kanamalar devam ediyor mu happy evde işte kendini yormuyorsun dimi

Günaydın günaydın.. Bir sorum var arkadaşlar.. Şimdi bizim bu tüp bebeklerimizde gebelik başlangıç tarihi nasıl hesaplanıyor? Normal insan evlatlarınınki gibi mi )) :KK3:

Günaydın günaydın.. Bir sorum var arkadaşlar.. Şimdi bizim bu tüp bebeklerimizde gebelik başlangıç tarihi nasıl hesaplanıyor? Normal insan evlatlarınınki gibi mi )) :KK3:

dicay günaydın sanada canım benimkini hesaplarken opu tarihini baz aldılar ama bazı arkadaşların transfer bazılarınında adet son adet tarihini

:26:
dicay günaydın sanada canım benimkini hesaplarken opu tarihini baz aldılar ama bazı arkadaşların transfer bazılarınında adet son adet tarihini

Çok teşekkür ederim dentur demek kaç haftalık diye sorsalar cevap veremeyeceğim )) onun için de 11 Nisanı bekleyeceğiz )

kızlar dün gittim 5gibi Nur Hnla görüştük
kapıdan girişte önce tanışıp mrblaştıktan sonra bebişini tebrikettim sonrada k.klübünde sizden melek die bahsediyorlar bunu sölemesem içimde kalır dedim güldüK :KK1:
sonra hikayemizi anlattım sorular sordu cvpladık eşimle
bizi biraz hiperaktif görmüş Nur Hn. aceleniz ne der gibiydi :KK1:
muayne etti çok az pko var yok gibide diebiliriz dedi,rahimağzı yara enfeksiyon bişeyde görmedi şükür
doğal yolla olabilcek değerleriniz var eşininde seninde dedi :KK1:
dün adetimin 3, günüydü aslında bu dönem beklemiyodum adetimi ama kistim vardı başka dr doğum kontrol hapı vermişti bende 4-5 gün içip bırakmıştım nolur nolmaz umut dünyası die oda tesadüf gitti memorialle ilk görüşmemde adet olmama denk geldi :KK19:
rahimdeki sıvı olayını sordum Nur Hna şuan adetli olduğun için sıvı kan zaten vardır rahimde dedi cmt istersen gel adet bitiminde bakıyım tekrar dedi
daha sonra Semra Hn geldi mrblaştık Nur Hn anlattı hikayemizi Semra Hnda muayne etti herşey gayet normal dedi
fazla konuşamadık Semra Hnla tekrar çıktı
toplamda 1 buçuk saatlik bi görüşmeydi Nur Hn gerçekten çok şeker bi bayanmış :KK16:
yalnız rahimdeki sıvı olayım gene çözülmedi malesef cmt tekrar gidicem :KK50:

:26:

Çok teşekkür ederim dentur demek kaç haftalık diye sorsalar cevap veremeyeceğim )) onun için de 11 Nisanı bekleyeceğiz )

canım nette otomatik hesaplayıcılar var ordan bak ama sen muhtemelen 4 yada 5 haftalıksın tatlım 11 nisanda direk kalp atışı için çağırıldıysan 7 haftalık olucaksın opu tarihin ne zamandı canım senin bende bakayım bir

kapıdan girişte önce tanışıp mrblaştıktan sonra bebişini tebrikettim sonrada k.klübünde sizden melek die bahsediyorlar bunu sölemesem içimde kalır dedim güldüK :KK1:
muayne etti çok az pko var yok gibide diebiliriz dedi,rahimağzı yara enfeksiyon bişeyde görmedi şükür
dün adetimin 3, günüydü aslında bu dönem beklemiyodum adetimi ama kistim vardı başka dr doğum kontrol hapı vermişti bende 4-5 gün içip bırakmıştım nolur nolmaz umut dünyası die oda tesadüf gitti memorialle ilk görüşmemde adet olmama denk geldi :KK19:
rahimdeki sıvı olayını sordum Nur Hna şuan adetli olduğun için sıvı kan zaten vardır rahimde dedi cmt istersen gel adet bitiminde bakıyım tekrar dedi
daha sonra Semra Hn geldi mrblaştık Nur Hn anlattı hikayemizi Semra Hnda muayne etti herşey gayet normal dedi
toplamda 1 buçuk saatlik bi görüşmeydi Nur Hn gerçekten çok şeker bi bayanmış :KK16:

canım ya yoktur cok guzel haberller bunlar sıvıda yoktur inşallahbelkı tüpe bile gerek kalmaz
nasılsınız bayanlar

Son düzenleme:
kızlar hastaneden aradılar şimdi bak gene heyecan bastı:26:

ameliyatıma semra hanım ve nur hanım girecekmiş:KK16::KK16:

sabah 8.30 da diyorlardı şimdide 7.30 dediler. tuzlada kalıcam ben o gece 5 te yola çkmamız lazım o halde:KK1:

Son düzenleme:
canım nette otomatik hesaplayıcılar var ordan bak ama sen muhtemelen 4 yada 5 haftalıksın tatlım 11 nisanda direk kalp atışı için çağırıldıysan 7 haftalık olucaksın opu tarihin ne zamandı canım senin bende bakayım bir

4mart opum. 9 transferim . Nette baktıklarım hep son adet tarihi üzerinden hesaplıyor.. Dedim uzmanlara sorayım))

sabah 8.30 da diyorlardı şimdide 7.30 dediler. tuzlada kalıcam ben o gece 5 te yola çkmamız lazım o halde:KK1:

histereskobi hangi amaçla yapılıyor sana maliyeti nedir

işte laporaskobi neden yapılıyor bende tanısal amaçlı yaptırmak istiyorum ama yaparlar mı bilmiyorum

canım benim rahim filmimde sağ tüpümün şekli tuhaf çıktı ve sıvı birikmesi olabileceği söylendi. oyüzden de tanısal lap.istendi.
sen memoriale ön görüşmeye gittin mi..rahim filmin var mı..

Gamzelim herşeyin normal olmasına sevindim canım. İnşallah cumartesi gittiğinde sıvı olayının sebebi de bulunur. Sen de galiba haziran temmuz tayfasında olacaktın. Hakkımızda hayırlısı olsun

Aysunumm dualarımız seninle kuzum.. Bunu da atlattın mı bebişlere bir adım daha yaklaşacaksın :KK16:

canım benim rahim filmimde sağ tüpümün şekli tuhaf çıktı ve sıvı birikmesi olabileceği söylendi. oyüzden de tanısal lap.istendi.
sen memoriale ön görüşmeye gittin mi..rahim filmin var mı..[/QUOT

ön görşme için doktorların hepsi dolu durumda semra hanımda nisan ayından sonra boşmuş randevu alabilmek için nisan ayını bekliyorum
nisan ayı programı görülmediği için.benim sol tüpüm tıkalıydı.1.tüp denemem boşa çıktı.doktorum araştırmaya gerek görmedi.rahim filmim var ama sıvı görülmüyor dedi bana.yine içimde şüphe kaldı.sıvı birikmesini görebilmek için hisetereskobi mi daha iyi laporaskobimi bunu bilemiyorum.ayrıca maliyet de çok geldi.hep tüp bebek hem his.lap.testler vs 10 milyarı geçecek.altından kalkmakda gerçekden zor yine tutmassa kötü işte

western nerelerde kaldı :26:
Bebişlerini alacaktı bugün :KK16:

Kızlar şöyle bir baktım da 3 ayda 15 kişi pozitif almış tayfamızdan maşallah :nazar::nazar:

gunaydin kizlar.
biz geldik.:KK66: tek embrio transfer edildi
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.

gunaydin kizlar.
biz geldik.:KK66: tek embrio transfer edildi
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.

Western tek olsun senin olsun.. :nazar::KK16: İnşallah 4 nisanda burada bayram yapacağız.. Allah yardımcın olsun canım. Bol bol su iç, protein ağırlıklı beslen ve tuzu kes derim. :KK31:

Son düzenleme:
X