Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet çok sıcakkanlı:KK16:
biz gittiğimizde de 2 kere odasına girdik 2.sinde semra hanım baksın birde filmine diye çağırdı bizi..
ben muayene masasına yattım ooo bekle ki semra hanım gelsin tam1.5 saat falan orada yattım:KK1:
sohbet etti bizimlede biz sormadan herşeyi anlattı..
ne sorduysak sanki ailesen bri gibi cevapladı..
sıkıp öpesi sarılası geliyo insanın dimi:KK1::KK16:

bu arada mengenlimisin oradan yılda 5-6 kez geçiyoruz biz..gene geçeceğiz geçenlerde müdürün restoranı mı ne var orası baya güzelmiş :KK1:oraya gittik:KK1:hakkaten güzel yemek yapıyosundur eşin şanslı:KK1:

evet cnm Mengenliyiz sende Zonguldaktan geliyodun sanırım eski yorumlarında okumuştum
Zonguldaklımısın?

Canım servis olayına bakmadınız mı ya da araç?

baktık canım öyle tek kişiyi almıyolar trafik sigortası falan olaylarından dolayı bişey olursa diye korkuyolar trafikte izin vermiyormuş.aslında ben daha önce duymuştum artık nasıl oluyodu bilemiyorum.araba hala aynı otomotikte iyi araba bulmak kolay değil eşim takıntılı alman arabaları dışında otomotik almam bozuluyo diyo bakıyo hala bu gidişle böyle gider..bende hayırlısıyla 3 ayı doldursam daha rahat edicem inş

tşkederim inci kalpli arkadaşım inş. bakalım geçen ay başka dr o sıvı için enfeksiyon ilacı vermişti içmiştim
inş. cmt gittiğimde görmem o sıvıyı :18:

İnşaallah canım.
Belki zararsız bir sıvıdır, vücut kendiliğinden atar onu. Varsa umarız öyledir.
Ne güzel bak doğal hamile kalabileceğini de söylemişler :KK31:

Umutege doğurmuştur şimdi. Oğluyla koklaşıyorlardır :KK16: Darısı başımıza kızlar :KK16:

kızlar merhaba.nette sorun vardı giremedim,geçmişe bakamadan yazıyorum.dün test günümdü 121 çıktı,yani hamileyim çok şükür.ama cumartesi den beri lekelenmem var,jelden iğneye geçtik,yarın testi tekrarlıycaz.dondurulmuşlarda bu durum olabiliyormuş,birde iki tane transfer edilmişti birini kaybettiğimiz için olabilir dedi nur hanım.

benımde öyle olmuştu canım. iğnelerını vurun korkma..

kızlar yaa nur hanım mail atmış tedavi öncesi tanısal lap.öneriyoruz diye:KK43::KK43: ya ben lap istemiyomm 1 kez deneyelim olmazsa lap yapsak dedim bakalım cevap gelmedi kızlar lap öneripte istemeyip pozitif alan oldumu sizde ya kafam karışıktı şimdi dahada karıştı napcam ben yaaa:KK43::KK43::KK43:

canım nur hanım bana da ikinci denemeden önce lap demişti. ama semra hanım muayene ettiğinde şimdilik gerek yok,önce bi deneyelim olmazsa yaparız dedi. bak şimdi hamileyim. sen semra hocanın da senı muayene etmesını iste. o derse yaptır

İnşaallah canım.
Belki zararsız bir sıvıdır, vücut kendiliğinden atar onu. Varsa umarız öyledir.
Ne güzel bak doğal hamile kalabileceğini de söylemişler :KK31:

Umutege doğurmuştur şimdi. Oğluyla koklaşıyorlardır :KK16: Darısı başımıza kızlar :KK16:

günaydın incim.
umutegeyle konuştum sabah 1 de doğuma girecek çok az kaldı:KK16:
darısı başımıza inşallah.:KK16:

Son düzenleme:
baktık canım öyle tek kişiyi almıyolar trafik sigortası falan olaylarından dolayı bişey olursa diye korkuyolar trafikte izin vermiyormuş.aslında ben daha önce duymuştum artık nasıl oluyodu bilemiyorum.araba hala aynı otomotikte iyi araba bulmak kolay değil eşim takıntılı alman arabaları dışında otomotik almam bozuluyo diyo bakıyo hala bu gidişle böyle gider..bende hayırlısıyla 3 ayı doldursam daha rahat edicem inş

Anladım canım.
Bu erkeklerin takıntısı yok mu :KK1: Bizimki alman ama arada arıza veriyor belli olmuyor yani :KK1:

Memorial Tayfası :KK9::KK9::KK9:

almina :KK49: :nazar:
akasya :nazar:
aylna :nazar:-27 mart çarşamba opu :nazar:
aysunayy :nazar: - 29 mart cuma lap :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beyzzmbak :KK49::nazar:
beylem :nazar: - 6 nisan cumartesi gebelik testi :nazar:
caklıt :nazar:
canocanan :KK49::KK49::nazar:
çakır :KK49::nazar: - 12 nisan cuma kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dentur :nazar:
dicay :KK49::nazar: - 11 nisan perşembe kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
esmerim_452 :KK49::nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
grafiking :KK49::nazar:
gelincik_238 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
happy :KK49::KK49::nazar: - 5 nisan cuma kontrol :nazar:
hil_bur :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
inci :nazar: - 24 mart pazar lucrin'le başladı :nazar:
juliaa :KK49::nazar:
julietta :nazar:
kabakcicegi :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba kese randevusu var :nazar:
ketenprensess :KK49::nazar: - 10 nisan çarşamba kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
lotus33 :emir_bebek::nazar:
medical :KK49::KK49::nazar:
mercan2011 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
meryem :nazar:
mikro :KK49::KK49::nazar: - 29 mart cuma kontrol :nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013:KK49::nazar:
mummu :nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
qingdao :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sevda_linka :KK49::nazar:
sezyal :nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
tugceserdar :emir_bebek::nazar:
ugurbceği :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
umutege :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba Kaan Paşa geliyor :nazar:
umut27 :KK49::nazar:
western :nazar: - 4 nisan gebelik test tarihi :nazar:
verde :nazar:

listen çok güzel incim :KK34:
inş. bu listedeki bütün kızlar bigün bebişlerimizle ilgili topiklerdede sevinçlerimizi uykusuzluklarımızı zırıl zırıl bebeklerimizin ağlamalarını :KK1: dertleşiriz :KK16::KK16:

progestan iğne kullanan arkadaşlar..........igne yerlerinizi sağlı ve sollu dairesel hareketlerle masaj yapın her gün ilac yağlı olduğu için kalçada kalıyomuş beze olmasa bile kalabiyormuş masaj yaparsak daha iyi ulaşıyo bebişlerimize sürekli yapıldğını bilmiyodum şimdi idrardan bile kokuyo dağılınca, buna dikkat edin nolur yoksa kanamalar falan oluyo..

günaydın incim.
umutegeyle konuştum sabah 1 de doğuma girecekmiş çok az kaldı:KK16:
darısı başımıza inşallah.:KK16:

Çok az kalmış :) Ne heyecanlıdır şimdi :KK31: Sağ salim kavuşsun yavrusuna inşaallah...

listen çok güzel incim :KK34:
inş. bu listedeki bütün kızlar bigün bebişlerimizle ilgili topiklerdede sevinçlerimizi uykusuzluklarımızı zırıl zırıl bebeklerimizin ağlamalarını :KK1: dertleşiriz :KK16::KK16:

Amin gamzelim amiiinnnnn :)

progestan iğne kullanan arkadaşlar..........igne yerlerinizi sağlı ve sollu dairesel hareketlerle masaj yapın her gün ilac yağlı olduğu için kalçada kalıyomuş beze olmasa bile kalabiyormuş masaj yaparsak daha iyi ulaşıyo bebişlerimize sürekli yapıldğını bilmiyodum şimdi idrardan bile kokuyo dağılınca, buna dikkat edin nolur yoksa kanamalar falan oluyo..

Canım sen ne zamana kadar kullanacaksın iğne?

bugün daha teşrif etmedi sürekli kontrol ediyorum inş gelmez bi daha..işte devamlı oturuyorum evede gider gitmez yatağa girip yarım saat kırk dakka yatıyorum öyle kalkıp bişeyler yiyorum..sonra yine yatıyorum..tek sıkıntı metrobüse binme çabası onun içinde evden erken çıkıyorum .oturarak gelip gitmek için..Allaha emaetiz yani napim heyeti devletten almak lazım galiba hastanenin içi okadar büyükkü ondan gözüm korkuyo bu haftayıda atlatırsam inş sağlıklı bir şekilde bakıcaz artık canım..

inşallah bir dahada gelmezler happycm allahım sağlıklı bir şekilde devamını nasip etsin inşallah metrobüs oturarak iyide ayakta gerçekten zor allah kolaylık versin canım

X