Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar dün benim akşama doğru açık kahve lekelenmeler başlayınca ohhh başladı dedim sevindim ama bir daha gelen giden yok hoplayıp zıplıyorum merdivenleri hoplayarak iniyorum ama yok yok içimdeki bu hamilesin sesinide es geçip biberiye çayıda içemiyorum yada adaçayı dua edin kızlar bebiş kesin yokturda bari düzenim değişmesin

inşallah bir dahada gelmezler happycm allahım sağlıklı bir şekilde devamını nasip etsin inşallah metrobüs oturarak iyide ayakta gerçekten zor allah kolaylık versin canım

saol canım inş..ben inatla bekliyorum oturmadan gitmiyorum mutlka oturuyorum yarım saat sürüyo çok şükür eskiden s.ahmetteydik o zaman tramvayda oturmayı bırak binebilirsem sevniyodum..böyle idare eder..

Allah yardımcın olsun canım. Bir dahaki gidişinde büyük ihtimalle jel ya da fitil verirler.

Kardeş kardeş büyüyorlardır anneleri

aradım şimdi,

5. güne gidilecekmiş..
durumlarını sordum uslular mı dedim
günleri ile uyumlu ilerliyorlar dedi embriyolog..
transferim yarın inş, henüz saati belli değilmiş, saati çin de yarın bilgilendireceklermiş..
heyecanlandım..
Allahım nerden nereye, çok şükür bu günlerime..

her zaman nasıl oluyodun birdenmi geliyodu inş canım bekle sen gelir adetin geçtimiki??

saol canım inş..ben inatla bekliyorum oturmadan gitmiyorum mutlka oturuyorum yarım saat sürüyo çok şükür eskiden s.ahmetteydik o zaman tramvayda oturmayı bırak binebilirsem sevniyodum..böyle idare eder..

inşallah şartlar hergeçen gün dahada düzelir zaten şu 3 aylık dönemi bir geçseniz daha rahat olucak allahın izniyle

Denturum bir test yaptırsan her ihtimale karşı :26:

Sultanahmet Adliyesi'nde miydin :) Evlenmeden oralarda oturuyordum.

Maşallah yavru kuşlara
Yarın büyük gün hadi bakalım

İnci, seni hastanenin fahri danışmanı ilan ediyorum..bence seni merkeze transfer etmeliler.
bakar mısın yaa
ne kadar anlaşılır yazmışsın, tek bir detay bile atlanmamış..

bu arada yarın ki transferim için de bilgilenmiş oldum.
eline sağlık..

her zaman nasıl oluyodun birdenmi geliyodu inş canım bekle sen gelir adetin geçtimiki??

Denturum bir test yaptırsan her ihtimale karşı :26:

Sultanahmet Adliyesi'nde miydin :) Evlenmeden oralarda oturuyordum.

incim kanda baktırmaya içim el vermiyo geçen sefer tam 6-7 kere test yatırmıştılar ya değerler yüzünden artık nefret geldi ama biraz bekliyim belki akşama doğru gelir

Bildiklerimi aktarıyorum ki herkes faydalansın

Özellikle su içme kısmı çok önemli bilgine :)

incim kanda baktırmaya içim el vermiyo geçen sefer tam 6-7 kere test yatırmıştılar ya değerler yüzünden artık nefret geldi ama biraz bekliyim belki akşama doğru gelir

Anlıyorum canım. Akşama gelmezse yarın bir baktır ama. Bu kez öyle bir olumsuzluk yok ama geçen seferkiyle kıyaslama. Şu an hamile değilsen bir önceki gibi yıpratmayacaksın kendini çünkü bileceksin ki önünde güzel bir tedavi dönemi var inşaallah

biberiye çayını demledim içicem şimdi tevekkül allaha bebek varsada rabbim koruyor o istedikten sonra ameliyat olsanda düşmüyor kızlar benim en ufak kardeşim bir mucize oldu anlatıyım size annnem rahiminde miyom aldırdı ve defalarca küçük müdahale yapıldı röntgen narkoz yedi iğne ilaç üstünede 15 yıl önceki miyom ameliyatlarından oldu ve annem hamileymiş kardeşime hiç bişi olmadı ve bunu doktor anlamamış düşünebiliyor musunuz rabbim korumuş saklamış ne bir özrü oldu nede sakat cin gibi bir kardeşim var şimdi 14 yaşında rabbim istedikten sonra her türlü nasip ediyor çok şükür

haklısında incim dur bakalım inşallah ona gerek kalmadan gelir kırmızılar ve bende biran önce bebelerime kavuşurum kavuşuruz hep birlikte inşallah

Bildiklerimi aktarıyorum ki herkes faydalansın

Özellikle su içme kısmı çok önemli bilgine :)

evet yaa, işin en zor kısmı, birden yüklenmemek gerek suya azar azar içip, ölçüm yaptırayım di mi?
diğer merkezde hemşire anlatmıştı, hastanın bir tanesi tutamamış,
sonra o duruma düşmek istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…