Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Evet canim yaa saglik olsun da yine kazaniriz parayi... ama iste tupe insan daha bir kiyiyo da bu lap.a da kiyamiyo sanki bosuna gibi ama degilmis...
insallah bebislerimize kavusuruz tez vakitte de bu cilemiz biter bizim de...optum canim..

hayırlısı olsun inş canım dua edıcem senın ıcın fıyatı cok yuksekmıs 5 gun embıryosuyla tutar ıns Allah yanında olsun ıns bu son olur bu kez kavusursun bebegıne guzel haberler verır bızıde sevındırırsın

Allah hepimizin yardimcisi olsun..

Kizlar nasılsınız. .ben iyi degilim ..tuhaf bir ruh halim var..agliyorum tekrar kendime geliyorum yine agliyorum..kalbimde tuhaf bir sızı var..insanlar canimi sıkıyor kafama takiyorum..kendime cok kiziyorum ama elimde degil beni boyle uzenlerden nefret ediyorum inanin..hamileyim herseyden cok istedigim sey ama baksaniza bana..benim acilen ise baslamam lazim yoksa ben boyle kendime ve bebegime daha cok zarar vericem..Allaha havale ediyorum beni uzenleri..Rabbim büyük ...

Sakin kimseyi takma kafana ...bosver seni uzmelerine izin verme...cok uyuz oldum bak simdi ...kendini degilsede bebisini dusun ne olursun..dusun en cok istedigimiz sey rabbim nasip etmis ne guzel baskalarin seni uzup sana nazarrrrrrrr degdirmesine izin verme...lutfen birak ne halleri varsa gorsunler..sen kendine bakkk...

o üzenlerın hıc bırı bebegınden kıymetlı deıl sen sadece onu dusun bunu uygulamak zor tabı ılaclarda senı daha hassas yapıyor cok etkısı var ama yınede kendını ve bebegını dusunmen lazım kolaymı oldu ona ulasmak tedavı surecın ıgneler ılaclar operasyonlar koca bır zaman ve sabır sen bukadar seyler yasayıp cok sukur ıstedıgın seye ulaşmak uzeresın senın bır dılegın vardı bır tek duan vardı onun ıcın cabaladın sımdıye kadar devamda edıyor ınş sonucundada ulasacaksın ama dıger seylerı bu zaman zarfında görmemeye calıs sen kendı ıstedıgın seye yonel bebegıne . düşünkı iş yerındesın ısını bırakıp tv ızleyebılıyormusun hayır buda oyle bısey sen bebegının peşindesin gerisi umurunda olmasın canım Allah yardımcın olsun elbet onlarada bunun hesabı er gec sorulacak için rahat olsun senın

kızlar merhaba ben geldim bugün idrar testi yaptım ama çok silik çıktı ikinci çizgi... bilmiyorum artık sonuç nasıl olcak yarın umarım hamileyimdir

Hayirli olsun tatlim simdiden cok sevindim rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin

valizim hazır
heyecan dorukta.

Allah kolaylik versin canim bundan sonra hersey güzel olacak insallah

Hic degermi kendini üzmeye, bosver canim önemseme denilenleri. Zor bi sürecden gectin cok sükür rabbim seni sevindirdi. Bu sevincine gereksiz seylerle gölgelendirme.

Hepinizden allah razi ve memnun olsun insallah. Mevlam hepimizi sabreden ve sükreden kullarindan eylesin.
Allaha emanet olun hayirli geceler...

Okadar zor bir donemimde basladimki tedavime benim bekledigim mucizeydi aslinda suan hala agliyorum cunki gercekten insanlarin beni kirmasindan yoruldum..sevmedigim bir yerde yasiyorum malesef aileme uzagim babaanne diyorum ama annemdi canimi hayattaki tek dayanagimi kaybettim ve belki bu kadar zor donemlerden gecmisken insanlarin hala vicdanina sasip kalmamdir asil mesele..yorgunum aslinda cogu seyler bahane belkide..insanlar daha cok yoriyor beni..alt katta kaynanam, ozelimin dahi olmadigi gorumcemle yatak odalarimiz yan yana ..esimin kuzenleri teyzeleri herbiseyi etrafimda ama benden aileye dair zerre yok kızlar .cok sukur beni cok seven arkadas cevrem oldu burda ama aile baska bisey..bunlarin hepsi borbirine dayamis sirtlarini peki ya ben koca bi sıfır bundandir icimdeki acim..

Yaşadıkların zor diyil diyemem, çünkü gerçekten zoor. Hamileliyin seni daha hassas yapmış. Senin durumunu anlıyorum. Eğer imkanın varsa kısa bir süreliğine ( 1-2 haftalık) annenlere gitmeni tafsiyye ederim, çok iyi gelir.

Ben de uzun bir süre kalabalık bir ailede yaşadım, çok iyilerdi, ancak her ne kadar iyi olsalar da zor oluyor. Hiç bir zaman annem,ablam dahil ağzımdan olumsuz bir şey duymadılar. Çünki ben hayatta hep kıyaslama yaparım. Bir insanda olan güzel tarafları görmeğe, diğer taraflarını ise kabullenmeğe, ya da kafaya takmamaya çalışırım. Çünki bu hayatta ben de dahil 4 de 4 insan yoktur. Kendi canım annem, babam dahil her keste sevemeyeceğimiz özellikler var. Sen de elindeki güzellikleri düşün, eşini düşün, ac ve açıkta olmadığını, ne biliyim sana ait değerli şeyleri görmeğe çalış. Kalabalık bir ailede yaşamak gerçekten çok zordur. Ancak kabullenirsen, iyi taraflarına bakarsan senin için daha kolay olur.

Şimdi bizim sahip olduğumuz şey, bu güne kadar hasretini çekip, uzaktan baktığımız, ulaşamadığımız bir şey. Bunu görmeğe çalış.

canım prensescim yaşadıkların gereçektende zor..eşinin tüm ailesiyle bir arada olmak hele de anlaşamama varsa çok zor.
ailen çok mu uzakta bi kaç gün gidebilsen?
şu an senden ve bebeğinden önemli hiç bişey hiç kimse yok..yapma bunu kendine.
eşinin sana karşı tutumu nasıl peki..

Allah razı olsun canım teşekkür edrim.

incim valla süpersin memorialin seni kapması lazım maşallah bu nasıl bi hafıza kendimi burdan takip ediyorum:)

keten prenses hormon değişiklikleri bizi çok hassaslaştırıyo sende bu dönemde hassaslaşmışsın..ama bulantıların başlarsa çevrendekileri gözün bile görmez bebeğin her saniye kendini hatırlatır hep beni düşün der:)) bencede olumlu tarafları görmeye bak çünkü yanlız olmakta hiç kolay değil..Allah yardımcınız olsun olumsuz duygulardan ve insanlardan uzak etsin..

Kizlar bugün hastaneden aradilar 3 nisana kese icin gun verdıler .. 10 nisanada kalp atisi için gun verdiler. .cok mutluyum ve cok heyecanliyimmmm :))

sana iki randevu vermişler,memorial verdi dimi yada senmi istedin böyle olmasını..Dicayada 3 hafta sonrasını vermişler ama onların amacı kalp atışınıda duymak yani hem keseyi görüp hem kalp atışını duymak için öyle ayarlıyorlar..7.hafta gibi atmaya başlıyo yavrularımızın kalbi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…