Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Verdecim, sanırım tedavi yaklaştıkça sen de strese girmeye başladın, at kafandan bu tarz düşünceleri...
yaşadıklarını bir sorun, eksiklik olarak görme, eminim eşin de böyle düşünmüyordur, sebep sende olmuş eşinde olmuş ne farkeder?
Allah eşinle mutluluğunu daim etsin..üzülme tamam mı..
kızlar merhabalar..

beylem kaliteli hayırlı yumoşların olsun inş seni hiç bırakmasınlar..

Amin canım inş, çok az kaldı transfere heyecanla bekliyorum..

Son düzenleme:

biraz beklemeyı dusunuyorum ama cok deıl bır defa daha denemeyı dusunuyorum madem denıycem dıyorum gecıkmenın anlamı yok
inş bır daha boyle olmaz hayırlısı olsun inş bu defa kavusurum bende

saol cnm çatlama gunumu hesaplıyım bıraz dıkkat edıyım bır kac ay belkı kendılıgınden olur olmazsada vucudum toparlanır ılaçları atar bu sure ıcınde tekrar baslarım tedavıye ıns icime su serptın rahım fılmı bıle tekrar cekılmek zor gelıyodu bana mecbur kalınca yapıcaz ama ıste ınsanın saglıgıda etkılenıyor devamlı ılac ılac ıyı deıl o yuzden korkuyodum bıraz

ne guzel bızde oyle haberler alsak kendı kendıne olsa ne buyuk suprız olur ya dusunemıyorum bıle :) Allah herkese nasip etsin inş

kesınlıkle ilaçların kilo alımında etkısı var. mesela benım direk göğüsler şişmişti hamıle kalınca. insanın daha ilk ikinci ayında göğusler kocaman olur mu yahu hemşireler de doktorlarda sağolsun hep ilaçların yan etkilerini reddediyorlar. ne var sankı "evet bıraz yapar ama takmayın" deseler

heyecanlımısın yarın buyuk gun az kaldı ınş göruceksın bebısını kalp atısını duyucan :) gerıye saymaya basladınmı

aklına gelmemize sevindim canım, Allahım ne dilerse o oluyor işte. senin yaşadığın da resmen mucize, Rabbim inşallah hayırlısıyla sana tutunmalarını nasip etsin.. bizim buraya yazdıklarımız da sonrakilere umut olsun inşallah..

canım bence alakası yoktur, kafana takma. belirtiler insanı şaşırtabiliyor gerçekten. Rabbim hayırlı sonuçlar versin inşallah :)

canım benim bulantılarım iki gündür başladı gibi. sabah bulantı olur diyorlar ama benim yemek yedikten sonra midem çalkalanıyor hafif, mide bulantısı hissediyorum. ama öğürme, kusma yok henüz.

Adetim ne zaman gelir acaba şimdi de onun sıkıntısı bastı Çok gecikmese bari

kafana hiç takma, taktıkça gelmeyeceği tutar o kırmızların :) inşallah vaktinde gelir!

canım naber? kontrole nezaman gidiyorsun? belirtilerin başladı mı?benim bazen sağ bazen sol tarafımda ağrı oluyo.korkuyorum ters bişey varsa diye

aynı ağrı bende de oluyor, özellikle rahimde batmalar hissediyorum bazen. sol tarafımda batma hissediyorum, zonklama gibi. dış gebelik aklıma geliyor, çok korkuyorum. Rabbime sığındım.. yarın gidiyorum ben doktora inşallah.

slm kızlar yarın 4te Nur Hnla 4:45te Semra Hnla randevum var
inş. rahimdeki sıvı olayı sorun yaratmaz :18:
RABBİM hepimizin yardımcısı olsun

canım benim inşallah tertemiz çıkacak herşey.. bizi bilgilendirmeyi unutma!! :)

canım onlar arıyorlar.

canım benim.. bence sen bir doktora git ve muayene ol.. için rahat etsin. rahim filmi falan isteyeceklerini sanmam tüplerde sorun olsa zaten tutmazdı bebek, sıvı falan olsa. kendini de sakın suçlama. Rabbimin dilediği oluyor. O ne derse o olur.

canım, böyle düşünme. bu bir imtihan ve ikinizin ortak imtihanı. Rabbim demek ki, ikinizin de imtihanını böyle bir sınama olarak belirlemiş ki bunu yaşıyorsunuz. Allah birinin imtihanına diğerini mecbur etmez. bu ikinizin kaderi. seni anlayabiliyorum, bizde de tüm sorunlar benden kaynaklanıyor. tiroit, polipler, tüplerde tıkanıklık, pko.. herşey bende. ilk zamanlar psikolojim bozulmuştu, kendimi eksik hissetmeye başlamıştım. ama bir gün eşim bana ben başkası ile de evlenseydim çocuğum olmayacaktı demek ki benim baba olma vaktim gelmemiş, bu ortak kaderimiz demişti. doğru söylüyordu. eş olmak, aynı yatağı, evi, sofrayı değil, aynı kaderi de paylaşmak demektir. evlilik "iyi günde ve kötü günde"dir.

ay evet ya! insanın içini rahatlatın di mi :) benim de göğüsler aldı başını gidiyor! sığmıyor dağlara taşlara

canım sen hiç rapor kullanmamayımı düşünüyorsun yani cuma ameliyat ptsi iş başımı yapıcaksın..laparoskopiden korkma inş rahatca atlatırsın..bende kimseye söylememiştim ama amirinin yada müdürürün sadce bilse iyi olur en azından kafan rahat eder şimdi ekstra dinlenmek istesen açıklamak zorunda kalınca daha zor olur diye düşünüyorum ama belki sen onuda ayarlamışsındır.

canım badem yağı tüylenmeye sebep oluyor dediler kakao yağı iyiymiş ama onunda kokusu rahatsızediyor dediler..

tebriklerrrrrr. nur topu gibi 5 tane embriyonuz olmuş

maşşallah eriyip gitmişsin bacım... başına gelenlerde ilginçmiş yani. sakınan göze çöp batar hesabı sen üzerine düştükçe ters tepmiş...

canım benim pozitifi aldıktan 5 gun kanamalarım başlamıştı. yaklaşık 20gun surmuştu. o bittikten birhafta sonra da bulantılarım başladı.20.haftaya kadar surdu

kabakçiceği ne zaman senin kalp atışı muayenesi hangi dr a aldın?

canım kalp atışı değil de kese için gidiyorum yarın. aynur hanıma gidiyorum. aslında 11 nisandı ama benim beta hcg %63 civarında artınca aynur hanım erken çağırdı. korkuyorum ben de, bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırım.

o zaman daha cok sevıneceksın cnm :) yarın güzel olacak inş

inşallah canım, Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün..

kızlar ellerim titreyerek aradım embriyolog ile görüştüm.
Bugün 3. günümüz.
1 tane embriyo çok iyi,
2 tane embriyo iyi,
diğer ikisinden haber yok..
Sizi muhtemelen yarın yada yarından sonra çağıracağız.
Şimdi ilerlemeleri güzel gidiyor dedi.
Sesim titredi eşimi aradım hemen haber verdim.

sevda senindemi kanaman oldu..kurudumu peki kanayan yer??bulantında çok sürmüş inş bizim o kadar sürmez yaaaa çok iğrenç hissediyorsun kendini..kakao yağına bi bakıyım nasıl kokuyo dayanabilirmiyim..Bu arada canım sen medipole gittinmi bu zamana kadar nereye gidiyordun?

yarın güzel haberlerle gel inş.
senin için dua edicem canım..

Allah razı olsun canım.inşallah.

canım bu durumda anlayış çok önemli ben kist ameliyatı oldum mesela eşim annesine söylemedi benim psikolojimi düşünerek. Allah eşimden razı olsun her zaman derim.sende bu kadar takma kafana yanlız değilsin hepimizin amacı aynı.

canım maşallah.. herşey gayet iyi gidiyor. Rabbime şükürler olsun.. bugünlerde bol bol hacet namazı kıl mutlaka!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…