Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

maşallah kiloları gayet iyiymiş tam günündemi dogum yaptın

kızlar az önce çok kötü deprem oldu hala kendime gelemedim bugün 10. artçı deprem bu

geçmiş olsun cnm rabbim korusun her türlü kazadan beladan

yarım saat önce çatlatma iğnemi yaptım :)

hayırlı olsunnnn

transferin en kötü yanı su meselesi zaten sıkışıgım diyorum yok iç iç sen diyip durmuştu önceki merkezdekiler sonrada duramıyodum niye yarım saat ya yarım saat az degilmi daha uzun kalmak istesek bırakmıyolarmı

Kızlar az önce iğne yerlerime baktım kıpkırmızı koca noktalar olmuş iğnenin girdiği yer. Daha önce hiç olmamıştı. Neden oldu acaba :26:

o normal incim bi sorun teşkil etmiyoo

cnm lap.hist.yapmazlar bence sonucta tuttu ama genetik testler fln ister araştırma yaparlar heralde rabbim yardımcımız olsun

cnm inş hamilesindir mucizen olur inş degilsede üzülme geride bekleyen yavruların var

maşallah herşey yolunda gidiyo inş 5 günü göreceksiniz ve bebişlerin 9 ay seninle olacak

Semracım nasılsın?
Tahliller için randevu alabildin mi? Rahim filmi işini ne yaptın?

çok tedirginim incim yaa kafam karma karışık filmi ve istenilen bazı sonucları gönderdik kargoyla hala dönmediler 1 hafta oldu nur hanıma mail atıyorum dönecem diyo hala yok en son salı dönecem dedi bekliyorum 2 gün sonra adet tarihim heralde yetişmeyecek tedavi ertelenecek ben bu ay diye hazırlamıştım kendimi pıhtılaşmayı fln yapmıyolar ya burda gerek yok diyip duruyolar son bi merkez kaldı oda yapmazsa ist geldigimde yaptırmayı deniycem

İnşaallah canım
Nasılsın? Lekelenmeler geçti mi? Bir sonraki randevun ne zaman?

geçmiyo incim yaaa napıcam bilemiyorum her gün mutlaka oluyo 15 gün sonra gelirsin demişti dr yani 5 Nisan olucak galiba Mustafa beye ama bu ay şimdiden sıfırı tükettik bi dahaki maaşa kadar sadece 100 liram kaldı.kredi kartlarını kızıp iptal etmiştim, eşimde öyle kredileri var zaten..biraz aştık bu ay napıcamı düşünüyorum artık bulcaz bi yolunu..

Tabi kalabilirsin uzun yatmak istersen ama gerek yok canım.
Dur telaş yapma. Ertelenmez inşaallah. Sen bugün telefonla ulaşmaya çalış bence.
İstanbul'da özel laboratuvarlarda kolaylıkla yaptırabilirsin.

semracım sen şimdi zeynep kamilden randevunu al genetikten buraya gelincede yaptırırsınız.zaten bişey çıkarsa opudan sonra iğneye başlanıyo ozamana kadar sonucları alırsın ben 10-15 gün gibi bi sürede aldım.ama salı gününe almaya gayret et o zaman kendi laboratuvarlarında bakılıyomuş yoksa geç çıkıyomuş bu testler önemli oda olmasa özelde yaptırırsın bin lira civarı tutuyo sanırım oda 15 günde çıkıyomuş.

İnşaallah zararsızdır :26: Sürekli mi oluyor yoksa gelip gidiyor mu hemen?
Kredi kartı illet zaten sorma Biz bu ay hastane masraflarını hep ondan çektik 2 bine yakın ekstre gelecek Allah hepimizin yardımcısı olsun, ödeme kolaylığı versin.
15 gün içinde gidince ücret ödemiyorsun biliyorsundur. 15 günü geçerse ücret alınıyor.

amin canım rabbim yardımcımız olsun işede gitmeyince maaşta kuş kadar kalmış :) artık napim borç harç bulcaz..bunda muayene ücreti ödememz gerekiyo kontrol süresi geçtiği için..lekelenme günde 1 yada 2 kere oluyo devamlı olmuyo ama mutlaka oluyo bu aralar rengi biraz daha açıldı kan gibi değilde kahverengi akıntı gibi oluyo inşallah bitiyordur

Tabi kalabilirsin uzun yatmak istersen ama gerek yok canım.
Dur telaş yapma. Ertelenmez inşaallah. Sen bugün telefonla ulaşmaya çalış bence.
İstanbul'da özel laboratuvarlarda kolaylıkla yaptırabilirsin.

bilmiyomki cnm ya benim hiç bi işim rast gitmiyo tılsımlımıyım ne anlamıyom burdada öyle oldu hayırlısı artık bakalım nolacak 1 haftadır bakamadılar bi filme sizdede öyle oldumu hiç geciktirdilermi ist uygun fiyata yapan özel nere var mesela aramakla ugrasmıyım bilgisi olan varmı

Herkese selam

Beylem çok sevindim canım. Maşallah 5.güne gideceksiniz

Western dualarım seninle. Minişlerini alıp gel

slm ben istanbul yaşıyom başka hastanede 2 aşılama yaptırdım tavsiye üzerine sağolun kızlar memorialda ilk tüp denememi yaptırdım transfer oldu geçen cuma, ctesi çok ağrım pazar ise kanamaya çevirdi bugünkü yapılan iğneden sonra kanamam geçti çok az geliyo çok şükür 5 günlük rapor aldım şuan evde dinleniyom doktorum funda hanım fakat yumurta toplamayı funda hnm transferi ise aynur hnm yaptı benim transferde çok zorlandım umarım tutar bir hafta sonra sonucum belli olacak

semracım benim filmimi kendim götürmüştüm öyle olmadı ama filme bakmak karar vermek 10 dk üzülme sen adetinin yaklaştığını dra haber ver hızlandırır belki..benim filmimi tedavinin sonuna yaklaşmıştık tekrar bakmak istediler bende korkmuştum acaba bişeymi atlandı diye ama sıkıntı olmadı.özelde yaptıranlar var sana yazarlar

ist ne zaman gidecemiz belli olmadıki olsa ona göre ararım z.kamili nur hanımdan haber bekiyorum 1 haftadır arıyorum dönecem diyo tık yok niye böle oldu anlamadım sonuclara göre belli olacak kısa mı uzunmu herşey bi muamma

ön görüşmeye gittigimde tekrarlayalım dedi filmi beklemeyin burda kargoyla gönderin dedi tmm dedik yoksa bende istiyodum bire bir götürmeyi şehir dışında olunca böle sorunlar oluyo dosyada yazıyodu maildede dedim adet tarihimi ama.....

seni adetliyken görmeden karar veremez sen adetliyken görüşmeye gelmen gerekicek yumurtalıklarına falan bakıcam bu akşam başla diycek veya bi dahaki aya diycek tabi takibini ist da yaptırmayı düşünüyosan,adet başladıktan sonraya z kamilden alablirsin tahmini bi tarihe olmadı iptal edersin randevunu

bakalım nur hanımla konuştuktan sonra z.kamilden randevuyu alıyım kısa protokol olursa ilaca kacıncı günü baslanıyo mesela ve kontrol için kaçıncı günü gel diyolar

Amin cnm eşimle bu seviyeye geldiğimize şükrediyoruz, bundan sonrası için endişelerim daha az, çünkü biz ne yaparsak yapalım Rabbimin dilediği olur, sen de gönlünü ferah tut ..

sağol cnm, senin şafak 1 çok az kaldı, hadi bakalım..karnındaki kelebekleri harekete geçireyim dedim

Amin İNŞALLAH..
Maşallah çok iyi canım bence bakarsın 2 tarnsfer 1 dondurmaya çıkar inşallahda öyle olur sonrada sıkı sıkı tutunurlar annelerine

Eşim 3 ünüde teklif edelim, o da kardeşleriyle gelsin, orada tek kalmasın diyor ama bakalım ne diyecekler..
Herkese selam

Beylem çok sevindim canım. Maşallah 5.güne gideceksiniz

Western dualarım seninle. Minişlerini alıp gel

Evet canım yaa çok şükür bu günlerime..hala şoktayız..

Kızlar laparoskopiden o kadar çok konuşmuşuz ki rüyama girdi
Topikten 5-6 kişiye Mustafa Bey lap yapacakmış hepsi de aynı gün. Karman çorman bir rüyaydı. Allah hayırlara çıkarsın.

kafamız o kadar meşgul ki, tek gündemimiz bu olduğu için doktorlar rüyalarımıza bile giriyor

Son düzenleme:
bakalım nur hanımla konuştuktan sonra z.kamilden randevuyu alıyım kısa protokol olursa ilaca kacıncı günü baslanıyo mesela ve kontrol için kaçıncı günü gel diyolar

kısa olursa 2 yada 3. gün başlanıyo gün aşırı gidyorsun sonlara doğru sürekli takip ediyorlar benim zaten 9.gün yumurtalarım toplanmıştı kısa sürüyo en fazla 10-12 gün falan olması lazım

kızlar merhaba ben geldim bugün idrar testi yaptım ama çok silik çıktı ikinci çizgi... bilmiyorum artık sonuç nasıl olcak yarın umarım hamileyimdir

kısa olursa 2 yada 3. gün başlanıyo gün aşırı gidyorsun sonlara doğru sürekli takip ediyorlar benim zaten 9.gün yumurtalarım toplanmıştı kısa sürüyo en fazla 10-12 gün falan olması lazım

saol cnm ya yardımın için burası olmasa insan sorularla kafayı yer iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…