Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

:) ne güzel canım inş 5.gune gıderler. yarında olsa onemlı olan sana sıkı sıkı tutunması ıns öyle olucak Allah bebeklerını kucagına alacagın gunlerıde yasatacak sana ıns dualarımız senınle

hapyy canım rapor kullanacağım p.tesi işe hemen başlamayacağım...
pazartesinden başlayarak 4 gün rapor alıcam kurtarıcam cuma günüm tatil zaten 4 günle kimse anlamaz ozaman diye düşünüyorum..
hastayım üşütmüşüm derim o kadar...
amirim söylenecek sır tutacak kişi olsa keşke söyleyim canım
birine desem tüm okul duyar
o yüzden sessizce gidip gelcem inşallah.

maşallah canımm...ne güzel bi haber bu..herşey güzel olacak..

çok güsel olmuş yaaaa. çıkartıp duvara asmak lasım bu yazıyı
Allah razı olsun arkadaşlar evt vandayım lütfen dua edin çok ihtiyacımız var Rabbim bi daha öyle kötü depremler yaşatmasın
çokçok geçmiş olsun canım allah beterınden saklasın. bende 12kasım duzce depremınde adapazarındaydım. bildiğin kıyamet gibi bişi

verdecim hiç böyle şeyler düşünme. arkadaşlarında dediği gibi sorun eşinde de olabilirdi. hem öyle bir devirdeyiz ki kimsenın suçu yok. bütün suç cebini hep daha fazla doldurmak isteyen sahtekar üreticiler yuzunden. dayadılar sağlıksız yiyecekleri bize bizde yedik. sonuç bu işte..

haklısın canım dün öyle bi telaşlandım ama artık okulu düşünmüyorum..
inşallah güzel sonuçlarla döneyim başka isteğim yok
amin canım inşşşş

gözun aydın canım. rabbim daim etsin

Canım sorun eşinde veya sende bu hiç önemli değil sonuçta bu ikinizin kaderi vücudumuzda kalbimizi yönlendirebiliyormuyuz hayır bu Allahın bize takdiri halimize şükredip dualara tam sarılıp evladımıza kavuşmak amacımız nedeni hiç önemli değil önemli olan sonuç inşallah pozitifle sonuçlandımı herşey daha güzel olur ama evlatta bir nasip eğer hakkımızda hayırlı ise nasip olsun evlatta çünkü en zor imtihan evlatla olan imtihandır bence başımıza ne gelirse gelsin bin şükür halimize beterinden korusun rabbim derdi veren Allah şifayıda verir bunu düşünüp tadavine yoğunlaşmak ve duayla bebeğine kavuşacağın günü beklemek. Böyle şeyleri hiç takma kafana kendindede bi sorun varmış gibi görme çünkü bunlardan daha büyük sorunlar var buna bin şükür canım. Allah yardımcımız olsun.

evet canım malesef oldu. banada iki embriyo transfer edilmişti. ikiside tutmuştu ama biri daha fazla dayanamayıp düştü. kanamalarımın sebebi oydu. 20gun botunca progestan kullanıp hep yattım. çok şukur oğlum benle kaldı

bulantılarımı hiç sorma. sırf bulantılarım yuzunden akşam onda yatıp sabah ona kadar uyuyordum. o ara annemlere gittim iki hafta baktılar bana sağolsunlar. 20.haftadan sonra şiddeti geçti bulantıların. yoksa şimdi bile hazımsızlık bulantı oluyor

ben memoriali 4.ayda bırakıp, gaziosmanpaşa da özel bi muayeneye gittim. ordaki doktorum sadece özel gaziosmanpaşa da doğum yaptırdığı ve bende orda doğum yapmak istemediğim için medipole gittim. şimdi tuğçenın doktoru neşe hanımla devam ediyorum. bakalım hayırlısı.. inş bende memnun kalırım ordan

Maşallah çok iyi canım bence bakarsın 2 tarnsfer 1 dondurmaya çıkar inşallahda öyle olur sonrada sıkı sıkı tutunurlar annelerine

slm kızlar naslısınız dün okudum ama yazamadım çok halsizdim yattım akşama kadar
incim başlamışın tedaviye allah yardımcın olsun bu son olsun tedavin sana sağlıklı bebişler getirsin inşallah
beylemcim çok sevindim canım bak gördünmü rabbim dileyince nasıl oluyu hep güzel gitsin sonuda güzel gelsin inşallah
wetrn trasferi olması lazım allah yar ve yardımcın olsun rabbim yavrularını 9 ay ayırmasın senden
mikorm naslsın
akasya
denturum sizler nasılsınız sizindew az kalı rabbim gönlnüzün muradını versin

Herkese selam

Beylem çok sevindim canım. Maşallah 5.güne gideceksiniz

Western dualarım seninle. Minişlerini alıp gel

Kızlar laparoskopiden o kadar çok konuşmuşuz ki rüyama girdi
Topikten 5-6 kişiye Mustafa Bey lap yapacakmış hepsi de aynı gün. Karman çorman bir rüyaydı. Allah hayırlara çıkarsın.

canim coook gecmis olsun benim kardesimde vanda iyi sallanmis 5.5 olmus galiba Allah yardimciniz olsun.
sağol canım benim kardeşinde vanda mı yaşıyor
Geçmiş olsun canım yaa, gerçekten çok kötü bir şey:18::18::18:. Ben bir keresinde büyük bir deprem yaşadım, günlerce yerimde dönmeye korktum - dönersem yer sallanıcak diye. Allah korusun.
Allah razı olsun canım hakikaten çok zor biz 1,5 yıldır sürekli sallanıyoruz
günaydınlar

gamzecim allah korusun sizi inşallah bir daha kötü deprem yaşamazsınız
sağol canım dua edin Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
çokçok geçmiş olsun canım allah beterınden saklasın. bende 12kasım duzce depremınde adapazarındaydım. bildiğin kıyamet gibi bişi
amin canım bizde 1,5 yıl önce çok kötü bi deprem yaşadık hala onun artçıları devam ediyor

Allah bir daha yaşatmasın, beterinden saklasın inşaallah.

almina
akasya
aysunayy
bebekdls
begonvil
belki
beyzzmbak
beylem
caklıt
canocanan
çakır
dentur
dicay
dilberimk
eda3564
esmerim_452
gamzelim_2830
gamzear
grafiking
gelincik_238
happy
hil_bur
inci
juliaa
julietta
kabakcicegi
ketenprensess
kezban
kokoci
lotus33
medical
mercan2011
meryem
mikro
mimoza06
mry24
mucize2013
mummu
nazyam
nurme
offfff
qingdao
sblkmbsr
semra
sevda_linka
sezyal
sumeyye
tugceserdar
ugurbceği
umudumunumudusun
umutege
umut27
western
verde

Son düzenleme:

hakkında hayırlısı olsun canım benim...bende raporumu görünce soranlara kist aldırdım diyodum artık napim..hatta biri demiştimi yumurtalıktanmı rahimdenmi ?öylece kalmıştım..ne kadar saklamaya çalışsamda fazla beceremedim.benim iş tüm gün olunca hastaneye git gel mutlaka yakalanıyosun yada anlıyolar...bugünde soran herkese hamile olduğumu söyledim nazar falan düşünemedim bide karnım 5 aylık gibi çok çıkyo zayıf olmama rağmen kıyafetlerimde olmuyo soranlara söyledim mecburen..

sevdacım sen memnun kaldınmı neşe hanımdan ve hastaneden biraz bahsedermisin? diğer bebeğin kaç haftalık düştü kalp atışı varmıydı diğerinde farklımıydı,benimki bi tanesi küçük ya ondan aynımı acaba diye soruyorum.

incim kaynaştırma sınıfını çok beğendim:) uğurlu gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…