Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

insallah canim yarin bu saatlerde insaalh yavrularla birlikte yazacaz size....

canim Allah razi olsun o kadar ictensinki bende cok umutluyum bu surecte.hele bu gunde 4 u iyi durda deyince embriolok o masayi asip kizin boynuna sarilmak geldi icimden o kadar mutlu oldumki bakalim.bende her gun ayet-el kursi okuyorum her biri icin.insallah ALlahin izni ile yarin kavusacam.hasret bitiyorr....

peki sen neden histereskobi yaptırmıştın ben 1.denememde başarısız oldum laporoskobi yaptırmak gerekirmi acaba

degerın guzel gıdıyor cnm inş Allah bebegını kucagına almayıda nasip etsin

Maşallah inş hepsı 5. gune kadar gıtsın annelerıyle bulussunlar inş

beylemcim cok sevındım ne guzel Allah istedımı ne guzel seyler yasatıyor mucızelerıyle sasırtıyor sevındırıyor ınsanı inş bebeklerıne kavusucaksın cnm ben öyle hıssedıyorum hayırlı guzel mutlu gunler yaşayaccaksın ınş

dualarımız senınle canım transferın rahat sorunsuz gecer ıns bebekler artık yerlerınde buyumeye başlarlar. 9 ay tasıtırlar kendılerını sana inş :)

arkadaslar ben şimdi düşük yaptım ya o düşük adet mı oluyor yoksa ben sımdı tekrar adetmı olucam ne zaman olucam acaba bısey anlamadım ben bu işten bide ben şimdi tekrar tedavıye baslasam yıne aynı tedavımı olur yoksa hanı düştü ya benım neden dustu dıye arastırılırmı baska seyleer soyluyosunuz ya laparoskopı falan benden de baska seyler yaptırmamı ısterlermı ama tuttu sonucta belki progestan ıgne vurulmadım ya ıyı tutunamadı yada coraspırın kullanmadım ondandır başka seyler yaptırmasalar bana korkuyorum tedavıye baslamayı dusunuyorumda bazen daha farklı seyler ıstemeseler keske aynı sekılde denesek bu kez dusmez ıns progestan iğneye dayanmaya calıscam bukez

Rabbim senin yaşadığını bundan sonra ne sana ne de bir başkasına yaşatmasın.

Yaptığın düşük adet sayılıyor ve yeni adetin büyük ihtimal 1 ay sonra gelir. Belkileri aklından çıkar. Ne gerekirse doktorların söyliycek. Unutma inşeAllah emin ellerdesin. Senin yerine ben olsam randevu alıp durumumu görüşmek için hastaneye giderdim. Bence daha detaylı araştırma yaparlar. Allah yardımcın olsun.

sümeyyecim merhaba...canım sen ne iğnesi vuruluyorsun..jele geçmedin mi...

Ben başka bir hastanede tedavi gördüğüm için ilaç kullanımı da bir az farklı. Opu gününden bu yana hem jel, hem de iyne kullanıyorum ve sanırım bir süre daha böyle devam edecek.

kızlar az önce çok kötü deprem oldu hala kendime gelemedim bugün 10. artçı deprem bu

Geçmiş olsun canım yaa, gerçekten çok kötü bir şey:18::18::18:. Ben bir keresinde büyük bir deprem yaşadım, günlerce yerimde dönmeye korktum - dönersem yer sallanıcak diye. Allah korusun.

Rabbim sağ-salim kucağına almayı da nasip eylesin. Amin.

yarım saat önce çatlatma iğnemi yaptım :)

MaşeAllah, BarakAllah. Rabbim yumoşlarına bereket versin. Güzelce olgunlaşıp birer bebek adayı olsunlar, tabii sonra da bebek olsunlar

Kızlar az önce iğne yerlerime baktım kıpkırmızı koca noktalar olmuş iğnenin girdiği yer. Daha önce hiç olmamıştı. Neden oldu acaba :26:

İncim eğer kan sulandırıcı kullanıyorsan bu durum normal bir şeydir. Kullanmıyorsan da korkma önemli bir şey yoktur inşeAllah.

Son düzenleme:
günaydınlar

gamzecim allah korusun sizi inşallah bir daha kötü deprem yaşamazsınız
kızlar benim adete daha 4 yada 5 gün var ama kasıklarda acayip ağrı sızı var ya erken olucam yada içimdeki şeytan benimle dalga geçer gibi sen hamilesin diyor aynı tedavideki gibi ağrılar var benim normalde o dönem ağrım pek olmaz eşimde bekle bakalım belki olabilir diyor eğer olursa donmuşları ne yapıcam diye saçma bir soruyla cevap verdim garip bir ruh hali sardı beni

ya arkadaşlar daha önceden de söylediğim gibi biz geçen aya kadar sebebsız ınfertılıte olarak biliyoduk sorunumuzu
şimdi benden dolayı olmaması bana çok ağır gelıyo eşime karşı kendımı çok eksık görüyorum
siz nasıl atlattnız bu süreci ben bugün cok kötüyüm:2::2::2:

günaydınnnnn şafak 3

dentur canım inşallah gebesindir..4-5 günün varmış sonrasında müjdeli haberini alırız inşallah..donmuşlar boşa gidecek die hiiiç düşünme bebek gelsinde donmuşlarda yada normal yoldan ne farkeder

canım herşey gönlünce olsun
hadi bir süpriz yap bize inşallah

canım biz de eşimden dolayı olmadığını düşünüyorduk değerleri biraz düşüktü ama doktorlar yine de olabilir diyorlardı..ilaç kür kullandı değerleri kat kat iyileşti sonradan öğrendik ki asıl problem bendeymiş..
onda yada ben de sende önemi var mı verdecim..yeter ki sonuç güzel olsuneşlerimizde problem olsa idi kendilerini eksik hissetmeleri bizi ne kadar üzerdi değil mi..eminim eşinde böyle düşündüğünü hissetse çok üzülür..bunu kendine yapma.canım bnm bebişin gelecek az kaldı

uğurböceği, endişelenme..
benim de ilk tedavim düşükle sonuçlanmıştı fakat farklı bir merkezdeydim,
oradaki doktoruma ben de sormuştum, bu kanamayı adet gibi kabul ediyoruz, bir ay sonra tekrar adet olduğunda gel, rahme bakalım demişti.
bizden genetik testler istemişti..
ilk düşükleri bir çok doktor normal kabul ediyor. normal gebeliklerde bile, ilk hamileliklerde %20 düşük riski varmış,
ki bizim gebeliklerimiz tedaviyle..bu nedenle araştırma yoluna gidiyorlar..
senden belki genetikle ilgili testler isteyebilirler..
onu yapmadım bunu yapmadım diye kendini suçlama, bir çok devlet hastanesi araştırmaya bile gerek görmüyor..
İçin rahat olsun, lap ya da his. diyeceklerini düşünmüyorrum, rahimde ya da tüplerinde problem görselerdi zaten, tedaviyi erteleyip transferi ertelelerdi.
İçin rahat olsun canım..
İnş en kısa zmanda kendini toparlayıp ikinci tedavine başlarsın.

İnci, gebelik testi tarihimi senden öğrendim, çok hoş yaa :)
heyecanlandım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…