Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet cnm yarın :18:
sağol cnm inş. ALLAHIM emeklerimizin karşılığını versin

Şükür canım.
Maşallah
Test gününden sonraki 3.hafta için randevu alabilirsin. Ben olsam hemen arardım

Onlar arıyor canım.

Halimize bak ya
Evlenmeden babam dikilirdi tepeme evlendim eşim başladı

Hee valla Benim de bekarken annem sürekli başımın etini yerdi. O gitti yerine koca geldi

benim iki tane çıkmıştı..üstelik adet sancım da her ay olduğu gibi..tek fark resmen sızarak uyuyakalıyordum..hala uyuyorum

teşekkür ederim. allah sonunu hayır etsin. ama ben heyecanlandım şimdi yaa.bi telaş sardı beni :)

benim nasıl olacagına, nasıl yaptıklarına dair en ufak bir bilgim ve fikrim yok.baygın mı oluyoruz yoksa hafif sedatif mi veriyorlar?

sümeyyecim merhaba...canım sen ne iğnesi vuruluyorsun..jele geçmedin mi...

canım 835 çıktı..

benim nasıl olacagına, nasıl yaptıklarına dair en ufak bir bilgim ve fikrim yok.baygın mı oluyoruz yoksa hafif sedatif mi veriyorlar?

Sabah hastaneye gidip senin için ayrılan odaya çıkıyorsun. Önlük falan giyiniyorsun. Sen hazırlanırken eşinden örnek alınıyor. Ardından tekerlekli sandalyeyle seni almaya geliyorlar. 2.kata indiriliyorsun. Orada bir odaya alınıyorsun bazı evraklar imzalıyorsun, koluna isminin yazılı olduğu bant takılıyor. Saatin gelince opu odasına alınıyorsun. Muayene sandalyesine benzer sedyeye yatıyorsun. Doktor ve anestezist geliyor. Hafif bir uykuya dalacağını söylüyorlar :) İlaç veriliyor ve yaklaşık 20 dakika süren bir uykuya dalıyorsun :) Uyandığında başka bir sedyeye alınıyorsun. Yumurtalarının sayısını söylüyorlar. Sedyeyle odana çıkarılıyorsun. Eşin de seninle tabi. Odana kahvaltın geliyor. Hemşire gelip kullanacağın ilaçlar hakkında bilgi veriyor. Kahvaltını ettikten sonra hazırlanıp hastaneden ayrılıyorsun. Perşembe sabahı da embriyoların hakkındaki ilk bilgiyi alıyorsun. Bu kadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…