Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kizlar ben tedaviden once işten ayrildim tup bebek yapicagimi biliyordi ..simdi benim isim masa basi ve cook rahat maasimda cok iyi..evime minibusle 15 dk ..simdi hamileyim ve isime geri donmek istiyorum patronlarim geri gelebilirsin demislerdi..sizce kalp atisinimi bekliyeyim yoksa bu aralar ise baslayabilirmiyim..aranizda calisan varmi

canım ben öğretmenim.transferden sonra 2 gün rapor aldım ve işe başladım..canavarlarla uğraşıyorum şimdi..ama ev ortamından uzaklaşmak iyi oluyor kendini daha az dinliyorsun..hareket ediyorsun...insanlarla daha fazla iletişim kuruyorsun..ağır bir işin yoksa başla tabi..

günaydınnnnnnnnnnnnn:KK3::KK3:

kızlar korkularım arttı bastı bana:26:

okuluma haber vermeden ş.dışına çıkacağım cuma günüm boş....perşembe akşamından çıkıp gideceğim ve korkuyorum...inşallah okuldan aramazlar yada yolda başıma bişey gelmez.......offfffffffff ne bileyim...işte öyle.

tatlım öğretmen misin...neden okula dilekçe bırakmadın..merak etme bişey olmaz...

O korku hep oluyor canım. kese, kalp atışı derken doğana kadar sürer bu durum :KK1: Ama Allah'ın izniyle bir sorun olmayacak inşallah.. Keseyi de göreceksin.. Kalp atışlarını duyacaksın. Benim kontrol fena değildi. Kahverengi bir lekelenme var. Onu temizlemeye çalıştı. Sebebini de pek bilemedi. Eğer kanama devam ederse kürtaj gerekebilir dedi. Ona biraz canım sıkıldı :KK25: İnşallah gerek kalmadan kesilir. Bir de adet düzeni olmazsa doğum kontrol hapı verebilirim dedi. Bilmiyorum ki mucizem bu olaylar tedaviyi kötü etkileyecek diye korkuyorum. Ama elden gelen birşey yok. :KK31:

Sagol canim benim inslh. Inslh kurtaja gerek kalmaz canim.olursada uzulme vardir bir hayir diye dusun.inslh en yakun zamanda kavusacaksin bebislerine.allahim isteyen herkese nasip et amin...

İnşallah kızlar.. Şaka maka hazirana temmuza da az kaldı. Sayılı gün çabuk geçiyor.:KK52: İnşallah biz de peşpeşe güzel sonuçlar alırız.. :KK16:

Alacağız Akasyam inşaallah :KK16:
Yemekte afedersiniz canım mayonez ketçap çekti eşime bunları bırakmam lazım artık diyorum. Hamilelik moduna girdim resmen :KK1:

slm kızlar yarın 4te Nur Hnla 4:45te Semra Hnla randevum var
inş. rahimdeki sıvı olayı sorun yaratmaz :18:
RABBİM hepimizin yardımcısı olsun :KK16:

Alacağız Akasyam inşaallah :KK16:
Yemekte afedersiniz canım mayonez ketçap çekti eşime bunları bırakmam lazım artık diyorum. Hamilelik moduna girdim resmen :KK1:

Canım doğru yapıyorsun. Ben yumurta kalitesini düşünüp fast food tarzı şeyler yemiyorum. Akdeniz tipi beslenmeye gayret ediyorum.

İnşallah sorun çıkmaz Gamzelim.. Hayırlısı olsun senin için :KK16:

Canım bu cuma mıydı senin işlemin :26: Allah yardımcın olsun..
evet bu cuma canım:26:
çok teşekkür ederim:KK19:

tatlım öğretmen misin...neden okula dilekçe bırakmadın..merak etme bişey olmaz...
evet öğretmenim umutcum..
bırakmadım çünkü okudan kimsenin bilmesini istemiyorum...
cuma günleri okula gitmiyorum o gün halledip dönerim diyorum..
ama inş.yüzüme gözüme bulaşmaz:KK1:

yarın mı..hadi güzel haberlerle gel inşallah canım..

kızlar napıyonuz bakalım ...ben iyiym Allaha şükür...kanamam bir daha olmadı cumartesiden beri...bu gün müstecep beyin isteği üzerine 3. testimi yaptırdım..1. test 211, 2. test 399 ve 3. test 835 çıktı..bir daha istemez sanırım ..kızlar memorialdan randevuyu siz mi aldınız onlar mı aradılar...

X