Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Aysun sen temmuzda mı düşünüyosun belki ben de o ay başlarım

evet canım okullar tatil olduğunda temmuz da düşünüyorum...
nur hanımı istiyrdum ama oda ağustosta gelecekmiş

ağustostan korkuyorum bi erteleme bi aksilik vs çıkar eylülde olmaz....

o yüzden temmuz istiyorum..öyle olursa karşılaşırız belki

Canim ben cumartesi Nur Hanima kontrole gittim. Maalesef agustosta da olmayacak. Eylul gibi donecekmis. Ben de haziran ya da temmuz gibi dusunuyorum. Hayirlisi

inşallah bişeycik çıkmaz canım inşallah karşılaşır tanışırız sen istanbuldamısın

Canim ben cumartesi Nur Hanima kontrole gittim. Maalesef agustosta da olmayacak. Eylul gibi donecekmis. Ben de haziran ya da temmuz gibi dusunuyorum. Hayirlisi

hayırlısı olsun canım ne güzel yaaa baya tedavi olacak var inşallah aynı heyecanları sevinçleri paylaşırız burdan kızlar

canım naber? kontrole nezaman gidiyorsun? belirtilerin başladı mı?benim bazen sağ bazen sol tarafımda ağrı oluyo.korkuyorum ters bişey varsa diye

öyle mi akasya canım ozaman kafamı karıştırmama hiç gerek kalmadı temmuz da başlarım bende kısmetse..

hep beraber başlarız peş peşe hamila kalırız bizde inşallahhhhhhh

Son düzenleme:
canım naber? kontrole nezaman gidiyorsun? belirtilerin başladı mı?benim bazen sağ bazen sol tarafımda ağrı oluyo.korkuyorum ters bişey varsa diye

aynen bendede ağrılar oluyor zaman zaman şimdi bile var bende çok korkuyorum ama kanama ve şiddetli ağrı olmadığı süre bişey yok parol içsemmi diyorum bir tane ağrı kesilirse kafama takmam diye. Ben bu cuma gidiyorum aslında haftaya salıya git dedi nur hanım ama ayarladığım doktor haftaya müsait değilmiş mecbur bu cuma gidicem hayırlısı olsun sen ne zaman gidicen

almina
akasya
aysunayy
bebekdls
begonvil
belki
beyzzmbak
beylem
caklıt
canocanan
çakır
dentur
dicay
dilberimk
eda3564
esmerim_452
gamzelim_2830
gamzear
grafiking
gelincik_238
happy
hil_bur
inci
juliaa
julietta
kabakcicegi
ketenprensess
kezban
lotus33
medical
mercan2011
meryem
mikro
mimoza06
mry24
mucize2013
mummu
nazyam
nurme
offfff
qingdao
sblkmbsr
semra
sevda_linka
sezyal
sumeyye
tugceserdar
ugurbceği
umudumunumudusun
umutege
umut27
western
verde

ugurböcüğümü unutmuşum Özür böcüğüm
Umarım unuttuğum başka arkadaş yoktur :26:

Benim kisa sureli agri oluyo.jeli artik sonuna kadar uygulayabiliyorum ama yinede akiyo ona gicik oluyorun.parol icme bence.ben 9nisanda gitcem.cuma gunu keseleri gorursub inslh.kalp atisi icin erken haber ver mutlaka cok heyecanlandim

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canım ne güzel yaaa baya tedavi olacak var inşallah aynı heyecanları sevinçleri paylaşırız burdan kızlar

öyle mi akasya canım ozaman kafamı karıştırmama hiç gerek kalmadı temmuz da başlarım bende kısmetse..

hep beraber başlarız peş peşe hamila kalırız bizde inşallahhhhhhh

İnşallah kızlar.. Şaka maka hazirana temmuza da az kaldı. Sayılı gün çabuk geçiyor. İnşallah biz de peşpeşe güzel sonuçlar alırız..

Benim kisa sureli agri oluyo.jeli artik sonuna kadar uygulayabiliyorum ama yinede akiyo ona gicik oluyorun.parol icme bence.ben 9nisanda gitcem.cuma gunu keseleri gorursub inslh.kalp atisi icin erken haber ver mutlaka cok heyecanlandim

Mucizem avatarın super olmuş.. Çok yakışmış sana Nasıl gidiyor bakalım hamilelik :26:

Mucizem avatarın super olmuş.. Çok yakışmış sana Nasıl gidiyor bakalım hamilelik :26:

Tesekkur ederim canim.kendimi hamile gibi hissetmiyorumki.keseleri ve kalp atisini gormedende hissetmem zor.korku var icimde.adet olcakmisim gibide geliyo.sen nasilsin kontroe gitcektin nasil gecti canim.

Canım inşallah 8'i de can bulsun ve en az ikisi annesine tutunup , gerisi de frigo kardeş olsun

listeye bi göz attımda sırada juliaa var sonucu belli olcak yarın inş,bide aysunun laparoskopisi var ondada inş temiz çıkar,akasya sen kontrole gitmişmiydin??

Gittim canım. İyi gibi herşey. İdare eder yani Tedaviye başlamadan önce de gidip bir ön görüşme yapacağım. Hayırlısı

İnşallah kızlar.. Şaka maka hazirana temmuza da az kaldı. Sayılı gün çabuk geçiyor. İnşallah biz de peşpeşe güzel sonuçlar alırız..
inşallahhh
evet az kaldı ona da şafak sayarız akasya
3 ay neki çok az kaldı

Tesekkur ederim canim.kendimi hamile gibi hissetmiyorumki.keseleri ve kalp atisini gormedende hissetmem zor.korku var icimde.adet olcakmisim gibide geliyo.sen nasilsin kontroe gitcektin nasil gecti canim.

inşallah duyarsın canım..

O korku hep oluyor canım. kese, kalp atışı derken doğana kadar sürer bu durum Ama Allah'ın izniyle bir sorun olmayacak inşallah.. Keseyi de göreceksin.. Kalp atışlarını duyacaksın. Benim kontrol fena değildi. Kahverengi bir lekelenme var. Onu temizlemeye çalıştı. Sebebini de pek bilemedi. Eğer kanama devam ederse kürtaj gerekebilir dedi. Ona biraz canım sıkıldı İnşallah gerek kalmadan kesilir. Bir de adet düzeni olmazsa doğum kontrol hapı verebilirim dedi. Bilmiyorum ki mucizem bu olaylar tedaviyi kötü etkileyecek diye korkuyorum. Ama elden gelen birşey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…