Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım bu güzel bir haber!! reglinle başla hemen, hiç geciktirme :) Rabbim inşallah hayırlı neticeler almayı nasip eder.

bilmiyorum mazur gör :) senin sanırım bir bebeğin var di mi şu an? ikinci çocuğa mı tedavi görüyorsun?

ya istanbulda olsaydım bende orayı isterdim ama imkanım pek yok o yüzden kafam karıştı az

inşallah normal bi kanamadıır. biraz daha vakit geçsın kan testi yaptırıcam

evet canım aradılar doktorum ilaçlara devam edelim dedi değiştirmeyelim eğer istersen bir kere daha test yap beklicez dinlen dedi

inşallah dediğin gibi benımkide öyledir kötü bişey değildir

canım düşük olsa Allah korusun değerlerin de düşer. ama senin değerin artmıştı. istersen bir kez daha tekrarla. dış gebelik olsa onda da lekelenme kahve gibi oluyormuş ve değerlerin artışta. o da olamaz. ayrıca ağrı da yapıyor. belki senin normal bir lekelenmedir ki bana öyle geliyor. gönlün rahat olsun, stres yapma.
ama benim anlamadığım gelin bir bakalım demediler mi ya?

boşver canım benimki de abartma diyo ben karnımı tutunca...ama bir doğsun vermiycem kucağına öyle iç çekecek

Ben de şaşırdım :26: Bu kadar kanama olan bir durumda hastanede muayene etmeleri gerekmez mi ? Hem benim bildiğim progestan iğne jelden çok daha etkili. Allah korusun düşük riski varsa iğneye geçilmesi gerekmiyor mu ? Uğurböceği doktorun kimdi ?

ketenim prensesim bak ben sen ve çakırı takip ediyorum biliyorsun..ben de cuma yaptırıcam testi...eminim katlanacak değerlerin ve çok mutlu olacaksın...

evet canım ben de sana katılıyorum. nasıl böyle rahat olabiliyorlar. insan bir çağırır bakar, olmazsa iğneye geçer yani.
ben tüp bebek tedavisine diyecek lafım yok ama gebe kaldığın andan itibaren ilgi azalıyor memorialda, öyle hissettim şu ana kadar.

Çok güzel bir haber bu Müjdeli haberlerini bekliyoruz canım.. Dualarımız PGT'ci annelerle ..

maşşallah maşşallah bu günde mimoza ve mucizeden pozitif gelmiş hayırlı ugurlu olsun Allah pozitife bereket versin inşallah.

kızlar bişe soracam beni bugün ovitralle için arayacaklardı ama hala aramadılar.aradım 1,5 saat oldu aranacaksınız dediler arayan yok şimdide arıyom cevap yok ne yapacam bilemedim

ketenim prensesim bak ben sen ve çakırı takip ediyorum biliyorsun..ben de cuma yaptırıcam testi...eminim katlanacak değerlerin ve çok mutlu olacaksın...

İnan bana tek duam bu canim, değerim yükselir isallah..dunden beri kendimi telkinlemeye calisiyorum. .isallah Rabbim yüzüme gulerde bana bağışlar yawrumu..isallah sizin degerleriniz cok iyi olur sizin..

kızlar dün kahverengi akıntım ve ağrım var demiştim ya...lekelenme bitti.... ama ağrı var biraz...kabızlıktan da kaynaklanabilir tabi..bir de bişey sorcam kabızlık için incirr ve kayısı dışında tüketebileceğimiz birşey var mı bitkisel bir çay falan...

canım o zaman sıkıntı yapma, orada en güvendiğin doktora gidersin. gebeliğini kim takip edecek bundan sonra?
ya senin de hala kasık ağrıların oluyor mu böyle arada?

evet oluyor arada bır hatta ilk başta korktum agrım azalınca dedim ne oluyor burda varbi doktor canım valla aklımdan geçen burda olayım muanıye bi sikinti olursa ole istanbula geleyim diye düşünüyorum allah göstermesinde :)merkezde özel hastanede bi doktorumuz var butun arkadaşlarımında gittigi 3 arkadaş beraber hamile kaldıkta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…