Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar eşim aradı şimdi çok şaşkınım.ayın 1de verdiğimiz genetik testimiz 2 ay içinde sonuçlanır demişlerdi bizde tüm planımızı mayıs başı gibi tedaviye başlanır diye düşünmüştük,ben bugün aradım kız mail bekliyorum gelsin size ortalama bir tarih söylerim demişlerdi.mail gelmiş eşimi aramışlar ve genetikler hazırlanmış benim reglimi bekliyorlarmış buda nisanın ilk haftası demek.çok şaşırdım elim ayağım titriyor.ben ne yapacağım kime ne diyeceğim bilmiyorum.çok şaşkınım.kendimi cimcikliyorum ama offfffffff .....
Gözün Aydın canım umarım hep böyle iyi haberlerini alırız Nisan tayfasımiii olcannn :KK16:

kızlar bişe soracam beni bugün ovitralle için arayacaklardı ama hala aramadılar.aradım 1,5 saat oldu aranacaksınız dediler arayan yok şimdide arıyom cevap yok ne yapacam bilemedim:KK50:
Westerncim ovitralin saati cok önemli o yüzden mutlaka ulaşmaya çalış

:KK1: Sagol canım inşallah aklımdan bir an olsun çıkmıyor once senden alacağız canım guzel haberi memorialdemi yaptircan testii

inşallah canım..evet ben de memorialde yaptırıcam testi..bilmiyorum başka yerde yaptırıp olumsuz sonuç alırsam yıkılırım gibi geliyor..ama orası iyle değil..tedaviye gitmiş gibi hissedicem...sonuç negatif olursa da etrafıma bakınıcam ve ordaki herkesin aynı şey için geldiğini hatırlıcam..bilmiyorum şimdilik böyle düşünüyorum ama ruh halim hormonlardan sanırım sürekli değişiyor..

kızlar dün kahverengi akıntım ve ağrım var demiştim ya...lekelenme bitti.... ama ağrı var biraz...kabızlıktan da kaynaklanabilir tabi..bir de bişey sorcam kabızlık için incirr ve kayısı dışında tüketebileceğimiz birşey var mı bitkisel bir çay falan...

Canım ben sbahlari birer ikişer kaysı yiyommmm ama cayı bilemiycem

İnan bana tek duam bu canim, değerim yükselir isallah..dunden beri kendimi telkinlemeye calisiyorum. .isallah Rabbim yüzüme gulerde bana bağışlar yawrumu..isallah sizin degerleriniz cok iyi olur sizin..

canım inşallah hepimizin değerleri iyi olur..sakin olmaya çalış kolay değil biliyorum..ben ne yaşıcam bilmiyorum..

Westerncim ovitralin saati cok önemli o yüzden mutlaka ulaşmaya çalış

biliyorum canım önemli olduğu için çok endişelendim ama şimdi nöbetçi hemşireye ulaştım endişelenmeyin saatiniz belli olmadı daha arayacağız dedi. nasıl rahatladım anlatamam.:KK52::KK52:
canım senin minnoş da hayırlı olsun inşşallah sarılmıştır bile annecine:KK48:
yokmu bu ara tedavi gören yaa..?

kızlar eşim aradı şimdi çok şaşkınım.ayın 1de verdiğimiz genetik testimiz 2 ay içinde sonuçlanır demişlerdi bizde tüm planımızı mayıs başı gibi tedaviye başlanır diye düşünmüştük,ben bugün aradım kız mail bekliyorum gelsin size ortalama bir tarih söylerim demişlerdi.mail gelmiş eşimi aramışlar ve genetikler hazırlanmış benim reglimi bekliyorlarmış buda nisanın ilk haftası demek.çok şaşırdım elim ayağım titriyor.ben ne yapacağım kime ne diyeceğim bilmiyorum.çok şaşkınım.kendimi cimcikliyorum ama offfffffff .....

Rabbimden tedavini başarıyla geçmeni ve aranan çocuğa ilk seferde kovuşmanı dilerim. Rabbim sıkıntılarını en kısa zamanda gidersin. amin.

evet canım ben de sana katılıyorum. nasıl böyle rahat olabiliyorlar. insan bir çağırır bakar, olmazsa iğneye geçer yani.
ben tüp bebek tedavisine diyecek lafım yok ama gebe kaldığın andan itibaren ilgi azalıyor memorialda, öyle hissettim şu ana kadar.

şuan muayeneye çağırsada bişey göremiycekki daha ne kese var ortada ne kalp atışı.beklemek ve ilaçlara devam etmekten başka çare yok.bilmeeden merkezi zzan altında bırakıcak cümleler kurmayın burayı sadece biz değil birsürü insan okuyor.

canım düşük olsa Allah korusun değerlerin de düşer. ama senin değerin artmıştı. istersen bir kez daha tekrarla. dış gebelik olsa onda da lekelenme kahve gibi oluyormuş ve değerlerin artışta. o da olamaz. ayrıca ağrı da yapıyor. belki senin normal bir lekelenmedir ki bana öyle geliyor. gönlün rahat olsun, stres yapma.
ama benim anlamadığım gelin bir bakalım demediler mi ya?

bende persembe gunu test yapıcam 16. gunum oluyor katladıysa hala anlarız artık cagırmadılar malesef

Ben de şaşırdım :26: Bu kadar kanama olan bir durumda hastanede muayene etmeleri gerekmez mi ? Hem benim bildiğim progestan iğne jelden çok daha etkili. Allah korusun düşük riski varsa iğneye geçilmesi gerekmiyor mu ? Uğurböceği doktorun kimdi ? :KK31:

betul hn ama ben iğneden cok cektım hala kalçamın morlugu sertlıgı gecmedı apse azaldı ama duruyor hala ben gebelık olustu dıye antıbıyotık ıcmıyom artık zarar vermıyım dıye benı progestan ıgneye gecırmesını ıstemezdım zaten o yuzden bısey demedım belkı jel gunde 2 olabılır ama oda leke yapıyor beklemekten baska care yok galıba

canım yüreğini ferah tut...inşallah herşey çok güzel olacak...
inş bugun bellı olmaz hemen dıye yaptırmadım testı 2 gun sonra yaptırcam hayırlısı bebegım bırakmamıstır ıns

evet canım ben de sana katılıyorum. nasıl böyle rahat olabiliyorlar. insan bir çağırır bakar, olmazsa iğneye geçer yani.
ben tüp bebek tedavisine diyecek lafım yok ama gebe kaldığın andan itibaren ilgi azalıyor memorialda, öyle hissettim şu ana kadar.

netten arastırdım adet kanamsı gıbı kanama gördugu halde 4 aylık hamıleyım sımdı dıyenler var bugun saglık ocagındakı doktorda rahat ol dedı senın bunyen tutacaksa tutuyor zaten bu ılaclar desteklemek ıcın ama senın bunyen tutmazsa tutmuyor ne kadar ılac alırsan al dedı kafam karıstı ıyıce Allah sonunda aydınlıga cıkarır ıns cok zor bır surec gercekten

bende persembe gunu test yapıcam 16. gunum oluyor katladıysa hala anlarız artık cagırmadılar malesef

betul hn ama ben iğneden cok cektım hala kalçamın morlugu sertlıgı gecmedı apse azaldı ama duruyor hala ben gebelık olustu dıye antıbıyotık ıcmıyom artık zarar vermıyım dıye benı progestan ıgneye gecırmesını ıstemezdım zaten o yuzden bısey demedım belkı jel gunde 2 olabılır ama oda leke yapıyor beklemekten baska care yok galıba

inş bugun bellı olmaz hemen dıye yaptırmadım testı 2 gun sonra yaptırcam hayırlısı bebegım bırakmamıstır ıns

netten arastırdım adet kanamsı gıbı kanama gördugu halde 4 aylık hamıleyım sımdı dıyenler var bugun saglık ocagındakı doktorda rahat ol dedı senın bunyen tutacaksa tutuyor zaten bu ılaclar desteklemek ıcın ama senın bunyen tutmazsa tutmuyor ne kadar ılac alırsan al dedı kafam karıstı ıyıce Allah sonunda aydınlıga cıkarır ıns cok zor bır surec gercekten

Allah yardımımcın olsun. Gerçekden çok zor bir durum yaşıyorsun. Rabbim senin için kolaylaştırsın. Bizim işde bir arkadaş tam 3 ay adet görmüş ve hamile olduğunu yalnız kocası kırılqanlığından anlamışdı. Kocasının ısrarı ile test yapınca çıkmışdı. İnşeAllah senin bebeğin de seninledir. Sadece naz yapıyordur.

simdi bıldırdım dönus yapıcaklarmıs ıns bısey olmaz :KK43:

Allah razı olsun cnm saol inş kabul olur

aradım söyledım sımdı haber verıcekler istabul evt ınş bısey olmasında yeterkı

inş.. bişey olmayacak canımm allahın izniylee sıkı sıkı sarıl bebişineeee

:nazar::nazar::nazar: sağlıklı hamilelik geçirmeniz dileğiyle canlarım :KK16:
Mikrom nerdesin
İnciyi hep uykuda yakalıyorum yine uyuyordu gerçi uyusun uyusun stok yapsın :KK16:
Hilalim tekrar mesaj attım neden gelmiyor anlamadım:18:

burdayımm kuzummm naptın aldınmı randevuuu

baya biriktirmişsiniz haberler çok güzel bebşler ikişer ikişer geliyo Rabbim hepinizinkini tamamına erdirsin inş..topiğimizi nazarlrdan korusun...

offf mutlaka hastneye git ve görün senin daha çok yeni tutunma kanaması denen şey olabilir..

incim çok sevidim tebrik ederim başlıyosun inş.bebiş uğurlu geldi...

bende bugün tekrar muayne olcam bakalım hayırlısı..

mikkrom senin bebişler nasıl ne kadar olmuşlar ,farkediyor dimi hızlı büyüyorlar..

canan merhaba sen nasılsın?

happy tel.açmadın senden haber bekliyorum müsait değildin heralde nasılsınnn.biz iyiyiz canım şükür bir sıkıntımız yok allahın izniyleee gaz sıkıntısı dışındaa:))

iyiyim mikrom günümüzü bekliyoruz işte senin içinde çok sevindim canım benim inaşllah hep böyle güzel ve sorunsuz kolay bir hamilelik dönemi geçirirsin

zambağım iyim çok şükür 29 mart gibi gözüküyor ama tabi allah bilir bakalım beklemedeyiz canım sende iyisindir inşallah kuzunla beraber

denturrrrr 29 unda bende ordayımmmmm

çok kötü girip oldum midem zaten beni benden aldı iyce bunaldım bende ablama geldim pazar günü şimdi biraz iyim bakim dedim inşallah herşey güzeldir burda durumlar sizlerden uzak durmam münkün değil iyi olursam hep beraberiz inşallah

canımmm çokkk geçmişş olsunn dikkat et kendineee cidden bizi unuttun zannettik ama :))

Kızlar sizlerere iyi dilekleriniz icin tsk. Ederim dua edin kizlarrrr

dualrımız sizlerle kızlarrrr:KK16:

canımmmm bu çok güzel bir haberrrr hadi bismillah inş... tedavin boyunca hep böyle güzel süprizlerrr yaşarsınnn dualrımızzz sizinleee miniğimiz şifa bulacakk allahın izniyleeee

Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım :KK5: :KK5:

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

Rabbim bana ve bu yolda çabalayan her kese sağlıklı evlatlar versin.

Mucize 3 tane miydi bebişler yoksa :KK53: Gözün aydın kuzum.. Allah nazarlardan saklasın. Sen bizim umudumuzdun biliyorsun. O kadar stres yaptın ama sonu iyi oldu çok şükür.. Allah'ım sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah :KK16:

Mimoza tebrik ederim canım. Nur Hanım oldukça pozitif biridir. Ama boş yere de ümit vermez. Sanırım onun söylediklerini yanlış algıladın. Neyse bunların önemi yok. Bebişn geliyor onu düşün :KK16:

teşekkür ederim canım darısı başına inşlh.2 tane koymuşlardı canım 5.gün embriyosu.kafam karıştı benimde bukadar yüksek çıkınca.tahliller mi karıştı diye düşünmedim değil:KK1:
bir yandan mutluyum bir yandan huzursuz kese ve kalp atışını duysaydım.birde ikiz gebelik riskli diyorlar o gün embriyologda öyle söylemişti.korkuyorum biraz.

Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım :KK5: :KK5:

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

sümeyye nekadar sevindim adına inş yarın gzl haberler veririsin heyecanla bekleyeceğim seni

allah kucağına almayı nasip etsin canım çifter çifter geliyor bebişler:emir_bebek::emir_bebek::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::119::119::119::119::119::119::118::118::118::118::118::121::121::121::121::121::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK8::KK8::KK8::KK8:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük KK:nazar::nazar:
mucize sen kaç gebelik testş yaptın ben 6 tane erken gebelik testi 1 tanede eczaneden 2 liraya aldım onda daha net çıktı benimde varmı acama ya hamilemiyim neyse son saatler kaldı

canım bebeyin düşmüş olsa sen kan verdiğinde çıkar zaten inşallah normal bir kanamadır benim ablamın 50 çıktı sonra kanama başladı test yağtık 18 olmuştu belli olur kan testinde
dr konuştuktan sonra kan testi yap

amin canım tesekkur ederim darısı basına ınslh.yarın güzel haberlerini alacağız seninde.ben 2 tane test yaptım canım.en sonuncusunu dun yaptım silik çıktı.

arkadaşlar iyi dilekleriniz ve benimle mutluluğumu paylaştığınız için çok teşekkür ederim.allahım isteyen herkese nasıp etsın ınşlh...

canımmmm maşallahhhh rabbim tamamına erdirsin inş...:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:

X