Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Bizdeki lakaytlığa bak hele bugün funda hn aramış ben duymayınca eşimi aramış o zamn ikna olmuş )) ben arkadaşlarımla buluşmaya Taksim'e gidiyorum dedim tutturdu taksiyle git diye normalde ilgilenmez nasıl gittiğimle)

canımm güzel bir haber bu..
bir an evvel tedaviye başlarsınız işte.
inş.güzel haberlerin devam edecek..

sümeyyecim tebrikler cnm..
yarın kantestine gidin bence de çok heyecanlı yaaa
Allahım bizde görürmüyüz o çift çzgiyi..
tebrikler canımmmmmmmmmmm

sümeyyecigim tebrik ederim insallah yarinda güzel haberlerle gelirsin
Ne güzel Tevekkül icindeydin rabbim ne güzel ödüllendirdi seni elhamdülillah

canım sanırım ketenprensese yazmıştım daha önce. sabahları aç karnına kuru erik yersen, üzerine de ılık su içersen epey faydalı oluyor kabızlığa. çekirdeksizleri de satılıyor, yemesi daha rahat oluyor. bir de aç karnına zeytinyağı içersen acayip faydalı.

ay ben de ağrı olunca endişeleniyorum senin tam tersin neyse içim rahatladı.

istersen bir daha test yap demek mantıklı değil. en azından testini tekrarlatıp Allah korusun düşük ihtimaline bakmalı. bilmeden söylemiyorum, sadece kendi subjektif fikrimi belirtiyorum. neticede burası herkesin kendi subjektif görüşlerini yazdığı bir yer.

canım endişelenme. öyle çok insan var gerçekten, Allah'ın izniyle birşey olmaz. bak sen stres yaptıkça daha kötü olur.

canım sümeyyecim vallahi çok sevindim.. ikinci çizgi belirdiyse Rabbimin izniyle hamilesin

ay senin eşin alem yaa.. bak işte başladı üzerine düşmeye, acısını çıkar

Canım çokkk sevindim. Telden girmiştim mesajını görünce dayanamadım pc'yi açtım. Çoookk çokk güzel bir haber bu. :118::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::119::119::118::118::118::118::118::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124: Ama PGT topiğine bakarsan ben ne demişim. Olumlu hissediyorum deyip işaretini de yapmışım Allah sağlıkla kucağına almanı da nasip etsin inşallah...

mart7de op olmuştu 12martta da 6.gün 2 blastosist embriyo tarnsfer edilmişti.8gün sonra beta hcg baktırdım arkadaşlar değer 34,7 çıktı.normalde 21martta baktırmam gerekiyor.2 günsonra yanii ama dayanamadım.yorumlarınıız alayım sizce durumum nedir????

arkadaşlar iyi dilekleriniz ve benimle mutluluğumu paylaştığınız için çok teşekkür ederim.allahım isteyen herkese nasıp etsın ınşlh...

Canım iyi günde kötü günde birbirimize destek olmak için buradayız.. :13: Tekrar hayırlı olsun.

Kızma hocam Biz uğurböceği arkadaşımız için panik olduğumuzdan böyle yazdık şaka bir yana evet bu durumda yapılacak çok fazla birşey yok ama belki iğneye geçirebilirdi. Ya da progestan hapı günde 3 kere verebiliyorlar.

Anladım canım. Senin iğne konusunda hassasiyetin var. Moralini bozma. Bol bol dinlen. Ve su iç. Allah nasip ettiyse bebişin seni bırakmayacaktır.

Yok canım daha neler. Olur mu öyle şey . Testler karışmaz merak etme. Sayın çok güzel maşallah. İkiz gebelik riskli olabilir ama hediyesi çok büyük Hatta üçüz doğuran insanlar var. Allah kolaylığını verecektir.

Canim cok buyuk ihtimalle hamilesin degerin guzel. Hayirli olsun:)

uğurböceği iğne istemiyorki...dilerim bu tutunma kanaması..

pardon ya doktordann iyi bileceğin ihtimalini düşünemeedim.

canım yarın sabah tekrarla testi ondan sonra kan ver...inşallah umduğun gibidir.bizi de haberdar et.. ha canım bir de transferden sonra kaçıncı günde yaptın testini...

merhaba arkadaşlarım kaderdaşlarım canlarıımmmm,

az biraz gecmisi okudum.. incim tedaviye başlamış hayırlı ugurlu yumoşlu olsun inşallahhhhh...
diğer arkadaşlardan da hamilelik haberleri alanlar var hayırlı uğurlu olsunnn.. sıkı sıkı tutunsunlar insallahhhh
Hilbur avatar resmin on numara bes yildiz... cokkk begendim... cookkkk
Yaa bu arada Umutege nin bebisi dogdu mu?

bende raporluydum yani birazcık beybi beni yoruyor.. bizde de son 6 haftamızdayız Allah nasip ederse...
Mayısın ilk haftası kucagimiza alacagiz..

Allah herkese nasip etsin..

cokkk opuyorum..

hayırlı olsun cnm..inşallah kandada tescillensin hamileliğinn

canım ne yaptın test yaptırdın mı değerin kaç olmuş.benimki biraz yüksek 500 çıktı. inşlh bir sorun yoktur.
ooo hatunnnn. sen sevinçten şaşırmışsın bence 500 süper bir sayııı

canım herkes bir değil ki işte. anladığım kadarıyla birdefa yaptığın görüşmede edindiğin izlenimler değil bunlar. bikaç görüşme sonrası aldığın bi karar. herkes herkese aynı elektriği verecek die bi şart yok tabi. sende kendini kimde rahat hissediyorsan on adevam et. sonuçta az şeyler yaşamıyoruz. hakkında hayırlısı olsun canımm.gebelik takibine memorilde mı devam edeceksin?

miğde bulantılarından korkma canım. senın canın çıkıyor ama o minnaklara hiçbişi olmuyo merak etme

canım çok güsel bi haber bu. belkide bu bi işaretttir. hayırlı işlerinizde acele ediniz hadisi gibi inş güsel haberler alırsın

kabakk sen misin kızzz bunları yazan sanamı çemkirdim ben..anam benimde başıma vurdu..
canım benim.. onca hastane ortamından sonra ikizlerle evde yoruluyorsun. haklı olarak dalgınsın.

maşallah grafiking sana.. inş sağsalim bi avazda doğum yaparsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…