Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mucize-2013,mimoza tebrik ederim,rabbim tamamına erdirsin,darısı başımıza dua edin bizlere.belirtiniz olmuşmuydu?

Aminnn inşallah rabbim herkeze taddırsın. Sizinde güzel hbrlerinizi bekliyoruz inşallah rabbim hepimizi tamamına erdirsin dualarım sizinle. Bebek düşmesine karşı elinizi karnınıza koyun 99 kere ya mübdi okuyun ben hergün yapmaya çalıştım inş :))

Ugurbocegim baya kirmizi kan mi geliyor? Rengi onemli canim.

Evt ben adet oldum galıba bıde test yaptırmaya gıttım testle dustugu bellı olmazmıs deger yuksek olurmus ben nasıl anlıycam ya dusup dusmedıgını neye baktırmam lazım anlamadım dusse deger de dusmezmı kafayı yıyıcem sonunda

canım kaç gündür jel kullanıyon jeldenmi oldu acaba?

keşke jelden olsa ıns jelden olmustur ama rengı kırmızı cok korkuyorum ögrenemıyorumda bu sitresle ıyıyse bıle duser daha nısanın 10 a cok var

Canlar hepinizden Allah razi olsun. 10 aydir bekledigim an geldi cok sukur. Bugun doktorla konusurken agladim sevincten resmen. Allah hepimizin yardimcisi olsun...

Incim gözün aydin, Allahin izniyle cok az kaldi bebeklerine kavusmaya. Emeklerini bosa cikarmasin mevlam.

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktıinşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

tebrikler tatlim bebislerin 9 ay boyunca göbüsünde olsun:)))

canımm rabbim inş.. kötü bir durumla karşılaştırmasın canımmm.sakin ol stres yapmamaya çalış doktorunla konuştunmuuu.

tebrık ederım ıns sızı bırakmasınlar dunyaya gelsınler sıkı sıkı sarılın kuzularınıza

Aminnn inşallah canım. Nolur stres yapma sende dinlen yat uzann dualarım senile inşallah önemli bişey yoktur sakin ol sakın stres yapmaa tamam sana burdan ayatelkürsü okuyorum şifa olur inşallah...

inş. cnm hepimiz gülelim bu savaşta
rahim filmini özel bi hastanede çektirdim ben drun türkçe yazdıklarında sorun yok diyor hatta filmden sonra gayet iyi rahmin demişti
bana bide cd vermişlerdi ama ingilizce tıp dili yazıyo ve görüntüler var ama programları açamadım benim pcde çokta uğraşmadım dr iyi demişti yüzyüze
cdyide götürücem semra hnma film anında olanların görüntüsü var sanırım inş. sıvı gitmiştir

Canlar hepinizden Allah razi olsun. 10 aydir bekledigim an geldi cok sukur. Bugun doktorla konusurken agladim sevincten resmen. Allah hepimizin yardimcisi olsun...

cnm çok sevindim inş herşey yolunda gider bebişlerin rabbimin izniyle seninle can bulur

çekinme sor sorularını bilgisi olan seve seve paylaşır

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktıinşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cnm tranfer 2 mi 3 mü degerine göre üçüz bile olabilir

cnm bi hastaneye gitsen muayene olsan net bişeyler söylerler belki rabbim yardımcın olsun

anladım cnm..
semra hanım ne diyecek bakalım bende merak ettim inş.lap gerek kalmaz ama olursa da herşey bebeğimiz için onu da oluruz
moralini sakın bozma ve gelişmeler hemen yaz cnm..

anladım cnm..
semra hanım ne diyecek bakalım bende merak ettim inş.lap gerek kalmaz ama olursa da herşey bebeğimiz için onu da oluruz
moralini sakın bozma ve gelişmeler hemen yaz cnm..
evt cnm gerek görürüse yapcak bişey yok bu yola başkoyduk bikere napalım
yazarım mutlaka ama nasıl gelcek şimdi bu sitresle salı bilmiyorum
heralde tüp bebek yapsam o bekleme süresi bile şuanki ruh halimden kötü olamaz

Ugurbocegim oncelikle sakin.. Belki de yolundadit hersey kendini stres yapma lutfen. Ama bu sekilde 10 nisani beklemen bence dogru degil. Memoriali aradin mi? Onlar kan rengi olursa haber verin demisti. Bence ara durumu izah et. İstanbulda miydin sen? Olmadi bi gidersin.

ben de mikro inci de face de varım bakın benide ekleyin olmaz mı
canım az önce birini ekledim herhelde sensin:26:
ay ne güzel canım inş. tedaviden sonra da bu mutluluğunu bebişine kavuşarak yaşarsın
canım bulamadılar mı hala sorununun ne olduğunu :26:
sende mi esma? bende esma
evt caım benim adımda esma

canım ne yaptın test yaptırdın mı değerin kaç olmuş.benimki biraz yüksek 500 çıktı. inşlh bir sorun yoktur.
canım tebrik ederim ikiz mi desem üçüz mü desem maşallah değerine:118:

mimoza canım seni de alıntı yaptığımı zannediyordum unutmuşum seni de tebrik ederim tatlım maşallah

gelir cnm günler su gibi akıp geçiyo..
sonu güzel olacak stres yok

mucizecim tebrik ederim bak o kadar üzüldün umutsuzdun ama hediyeni aldın maşallah umarım sorunsuz bir hamilelik geçirir ve bebişini en kısa sürede kucağına alırsın

canımm rabbim inş.. kötü bir durumla karşılaştırmasın canımmm.sakin ol stres yapmamaya çalış doktorunla konuştunmuuu.

simdi bıldırdım dönus yapıcaklarmıs ıns bısey olmaz

Aminnn inşallah canım. Nolur stres yapma sende dinlen yat uzann dualarım senile inşallah önemli bişey yoktur sakin ol sakın stres yapmaa tamam sana burdan ayatelkürsü okuyorum şifa olur inşallah...
Allah razı olsun cnm saol inş kabul olur

aradım söyledım sımdı haber verıcekler istabul evt ınş bısey olmasında yeterkı

tebrik ederim kızlar sağlıkla gelsin miniklerinizzz
bu ara hep güzel haberler alıyoruz devamıda hep böyle olur inşallah

sağlıklı hamilelik geçirmeniz dileğiyle canlarım
Mikrom nerdesin
İnciyi hep uykuda yakalıyorum yine uyuyordu gerçi uyusun uyusun stok yapsın
Hilalim tekrar mesaj attım neden gelmiyor anlamadım:18:

baya biriktirmişsiniz haberler çok güzel bebşler ikişer ikişer geliyo Rabbim hepinizinkini tamamına erdirsin inş..topiğimizi nazarlrdan korusun...

offf mutlaka hastneye git ve görün senin daha çok yeni tutunma kanaması denen şey olabilir..

incim çok sevidim tebrik ederim başlıyosun inş.bebiş uğurlu geldi...

bende bugün tekrar muayne olcam bakalım hayırlısı..

mikkrom senin bebişler nasıl ne kadar olmuşlar ,farkediyor dimi hızlı büyüyorlar..

canan merhaba sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…