Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Gözün Aydın canım umarım hep böyle iyi haberlerini alırız Nisan tayfasımiii olcannn

kızlar bişe soracam beni bugün ovitralle için arayacaklardı ama hala aramadılar.aradım 1,5 saat oldu aranacaksınız dediler arayan yok şimdide arıyom cevap yok ne yapacam bilemedim
Westerncim ovitralin saati cok önemli o yüzden mutlaka ulaşmaya çalış

Sagol canım inşallah aklımdan bir an olsun çıkmıyor once senden alacağız canım guzel haberi memorialdemi yaptircan testii

inşallah canım..evet ben de memorialde yaptırıcam testi..bilmiyorum başka yerde yaptırıp olumsuz sonuç alırsam yıkılırım gibi geliyor..ama orası iyle değil..tedaviye gitmiş gibi hissedicem...sonuç negatif olursa da etrafıma bakınıcam ve ordaki herkesin aynı şey için geldiğini hatırlıcam..bilmiyorum şimdilik böyle düşünüyorum ama ruh halim hormonlardan sanırım sürekli değişiyor..

Canım ben sbahlari birer ikişer kaysı yiyommmm ama cayı bilemiycem

İnan bana tek duam bu canim, değerim yükselir isallah..dunden beri kendimi telkinlemeye calisiyorum. .isallah Rabbim yüzüme gulerde bana bağışlar yawrumu..isallah sizin degerleriniz cok iyi olur sizin..

canım inşallah hepimizin değerleri iyi olur..sakin olmaya çalış kolay değil biliyorum..ben ne yaşıcam bilmiyorum..

Westerncim ovitralin saati cok önemli o yüzden mutlaka ulaşmaya çalış

biliyorum canım önemli olduğu için çok endişelendim ama şimdi nöbetçi hemşireye ulaştım endişelenmeyin saatiniz belli olmadı daha arayacağız dedi. nasıl rahatladım anlatamam.
canım senin minnoş da hayırlı olsun inşşallah sarılmıştır bile annecine
yokmu bu ara tedavi gören yaa..?

Rabbimden tedavini başarıyla geçmeni ve aranan çocuğa ilk seferde kovuşmanı dilerim. Rabbim sıkıntılarını en kısa zamanda gidersin. amin.

şuan muayeneye çağırsada bişey göremiycekki daha ne kese var ortada ne kalp atışı.beklemek ve ilaçlara devam etmekten başka çare yok.bilmeeden merkezi zzan altında bırakıcak cümleler kurmayın burayı sadece biz değil birsürü insan okuyor.

bende persembe gunu test yapıcam 16. gunum oluyor katladıysa hala anlarız artık cagırmadılar malesef

betul hn ama ben iğneden cok cektım hala kalçamın morlugu sertlıgı gecmedı apse azaldı ama duruyor hala ben gebelık olustu dıye antıbıyotık ıcmıyom artık zarar vermıyım dıye benı progestan ıgneye gecırmesını ıstemezdım zaten o yuzden bısey demedım belkı jel gunde 2 olabılır ama oda leke yapıyor beklemekten baska care yok galıba

canım yüreğini ferah tut...inşallah herşey çok güzel olacak...
inş bugun bellı olmaz hemen dıye yaptırmadım testı 2 gun sonra yaptırcam hayırlısı bebegım bırakmamıstır ıns

netten arastırdım adet kanamsı gıbı kanama gördugu halde 4 aylık hamıleyım sımdı dıyenler var bugun saglık ocagındakı doktorda rahat ol dedı senın bunyen tutacaksa tutuyor zaten bu ılaclar desteklemek ıcın ama senın bunyen tutmazsa tutmuyor ne kadar ılac alırsan al dedı kafam karıstı ıyıce Allah sonunda aydınlıga cıkarır ıns cok zor bır surec gercekten

Allah yardımımcın olsun. Gerçekden çok zor bir durum yaşıyorsun. Rabbim senin için kolaylaştırsın. Bizim işde bir arkadaş tam 3 ay adet görmüş ve hamile olduğunu yalnız kocası kırılqanlığından anlamışdı. Kocasının ısrarı ile test yapınca çıkmışdı. İnşeAllah senin bebeğin de seninledir. Sadece naz yapıyordur.

simdi bıldırdım dönus yapıcaklarmıs ıns bısey olmaz

Allah razı olsun cnm saol inş kabul olur

aradım söyledım sımdı haber verıcekler istabul evt ınş bısey olmasında yeterkı

inş.. bişey olmayacak canımm allahın izniylee sıkı sıkı sarıl bebişineeee

sağlıklı hamilelik geçirmeniz dileğiyle canlarım
Mikrom nerdesin
İnciyi hep uykuda yakalıyorum yine uyuyordu gerçi uyusun uyusun stok yapsın
Hilalim tekrar mesaj attım neden gelmiyor anlamadım:18:

burdayımm kuzummm naptın aldınmı randevuuu

happy tel.açmadın senden haber bekliyorum müsait değildin heralde nasılsınnn.biz iyiyiz canım şükür bir sıkıntımız yok allahın izniyleee gaz sıkıntısı dışındaa:))

denturrrrr 29 unda bende ordayımmmmm

canımmm çokkk geçmişş olsunn dikkat et kendineee cidden bizi unuttun zannettik ama :))

Kızlar sizlerere iyi dilekleriniz icin tsk. Ederim dua edin kizlarrrr

dualrımız sizlerle kızlarrrr

canımmmm bu çok güzel bir haberrrr hadi bismillah inş... tedavin boyunca hep böyle güzel süprizlerrr yaşarsınnn dualrımızzz sizinleee miniğimiz şifa bulacakk allahın izniyleeee

Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

Rabbim bana ve bu yolda çabalayan her kese sağlıklı evlatlar versin.

teşekkür ederim canım darısı başına inşlh.2 tane koymuşlardı canım 5.gün embriyosu.kafam karıştı benimde bukadar yüksek çıkınca.tahliller mi karıştı diye düşünmedim değil
bir yandan mutluyum bir yandan huzursuz kese ve kalp atışını duysaydım.birde ikiz gebelik riskli diyorlar o gün embriyologda öyle söylemişti.korkuyorum biraz.

sümeyye nekadar sevindim adına inş yarın gzl haberler veririsin heyecanla bekleyeceğim seni

amin canım tesekkur ederim darısı basına ınslh.yarın güzel haberlerini alacağız seninde.ben 2 tane test yaptım canım.en sonuncusunu dun yaptım silik çıktı.

arkadaşlar iyi dilekleriniz ve benimle mutluluğumu paylaştığınız için çok teşekkür ederim.allahım isteyen herkese nasıp etsın ınşlh...

canımmmm maşallahhhh rabbim tamamına erdirsin inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…