Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Amin.

Bebek denen varlık öyle güçlü bir cazibeye sahip ki, düşersin, acılar çekersin, yine de toparlanıp tekrar acılar çekmek için yola koyulursun. Amcamın bir kızı var 35 yaşlarında. İlk çocuğunu sezeryan olmasına rağmen doğumda kayb etti. Ardından 2 kere 6 aylık, 4 kere de 2 aylık düşükler yaşadı. Bir keresinde kürtaj çıkışında canı çok yanmışdı, bu son dedi. Asansörde inerken doktorla karşılaşmış ve ona ne sormuş - doktor tekrar ne zaman başlaya bilirim tedaviye? Şimdi dünya tatlısı 2 oğlu var. ikisi de çok zor bir hamilelik sonucunda (bazan 1 ay qabz olucak kadar, safra kesesi alındı, böbrekleri hasta, şimdi bağırsaklarından amelyat olması gerekiyor, kalçasında, kollarında, bacaklarında eski iynelerden iyne olucak yer kalmadı) sezeryanla oldular. Bazan bir kızım da olsun diye düşünüyor.

Çocuk aşkı böyle bir şey.

Son düzenleme:
ben yavaştan kaçıyım burayada ayıp olmasın..daha gazı çıkaramadım ağrım oluyo ara ara..bakayım uyuyabilecekmim...
herkesi çokkk seviorum ve öptüm

yaa tabi canım unutulacak bu acılar da ama işte insanoğlu böylee...sonuç güzel bitse emin olsam güzel sonuçlanacağından acı falan umrumda olmazda iştee...doktor bile acıdı bana istediği zamana kadar yatsın ellemeyin dedi..

Tekrar geçmiş olsun. Rabbim çektiğin tüm sıkıntılarını günahlarına keffare ve bebeğe kovuşmana vesile eylesin. Amin.

çok saol canım...neden 2 kez lap oldun ..bana da yapmasınlar zaten bidaha yaptıracağımı sanmam...
inşallah boşuna olmamıştır bu acılar..

canim ilkini doktorum tavsiye etmisdi ultrasonda görünür bisey olmadigi halde 2. deneme negativ olunca lap yapalim dedi ve cikolatakisti varmis onu aldi. Ikincisinide ben istedim 4. denemeden önce riske atmamak icin onda da myom varmis onu aldilar.
Gerci doktorun dedigine göre rahmin distarafinda oldugundan gebelige engel deyilmis.
Memorialden de isterlerse yaptircam yine bide onlar baksin alman doktorlarinada cok güvenmiyorum bide semra hanim baksin isterim.
Gerci esim cok kiziyor bana yeter artik diyor, bakalim nur ve semra hanim bana ne tavsiye edecekler.
19 yasimdan beri ugrasiyorum suan 28 yasindayim. Eskiden cok korkusuzdum ne derlerse yaptiriyordum simdi artik korkuyorum.
En güzel yillarim aglamakla cabalamakla gecti yinede bugünümüze sükür diyorum.

hamileyim özür gec kaldım ama pozıtıf getırdım sıze 53 .88 cıktı
tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin...

canım benim diğer hastane hakkında bir bilgim yok. ama memoriel mi dersen kesinlikle evet derim...

kızlar yazamyom sonuç pozitif.hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm
tebrik ederim canımmmm

benden hayırlı bır haber hıc cıkmadı zaten.hayırlı haberı nur hnm a bırakıyorum....
eylule kaldı bızım pozıtıflerr

üzülme tuğçeçim. hem belki daha erkendir senın için. bide bak ne dicem, geçen sene bende her ay gecikiyordum,arkadaşım bana "sen hamıle kalmak istediğin için vucudun tepki veriyor, adetini geciktiriyor" demişti. çok mantıklı geldi. sende gebelik olayını biraz akışına bırakıp aklından çıkarsan belki daha rahat edersin..

kafam bazı dış etkenlerden dolayı bayağ bi karışık ve sıkıntılı... kendimi hiçbirşeye veremiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun.. bunlarıda neden yazdım bilmiyorum. sanırım paylaşmak istedim..:26:

canım benim. çokçok geçmiş olsun. inş rabbim bi daha yaşatmasın. 32 gün sonra hayırlı haberler alırsın inş da güsel güsel tedaviye başlarsın...
Allah acılarının mükafatını iki güzel melekle versin inşaallah

kiyamam ben sana( bende iki defa lap oldum cok zor oluyor 1 hafta hastanede kaldim o agrilar kusmalar cok kötü
Rabbim merhametiyle muamele etsin bizlere ve emeklerimizi bosa cikarmasin insallah

aminnnnnnnnnnnnn

Mummu canım beni sormuşsun ben iyiyim çok şükür her yönden yani.hayata daha umutla bakıyorum biliyorum ki gönülden istendiğinde Allah boş döndürmüyor bide sizlerin duasıyla olacağına inanıyorum çünkü kardeşin için ettiğin dua günahsız ağızla edilmiş olurmuş ve geri çevrilmezmiş.

Arkadaşlar dayanamayıp transferimin 5. günü kan testi yaptırdım blastosist transfer betahcg 28.46 iki embiryom var sizce nasıl?

Arkadaşlar dayanamayıp transferimin 5. günü kan testi yaptırdım blastosist transfer betahcg 28.46 iki embiryom var sizce nasıl?

MaşeAllah, BarakAllah. Ne güzel. Rabbim sağ-salim doğurmanı nasip eylesin:124::124::124::124::124:

. Annesine sıkı-sıkı tutunsun ve sağlıklı bir şekilde doğulana kadar da hiç brakmasın inşeAllah.

Acaba bendemi 5. ve ya 6. gün test yaptırsam

Olucak inşeAllah. Sen şimdilik benim tatmadığım iki duyguyu tatmış bulunuyorsun. Biri hamileyim (Rabbim bana ve tüm arkadaşlara bu duyguyu yaşatsın) duygusu, diğeri bebeğini kayb etmenin acısı (Rabbim kimseye yaşatmasın). Senin gönül alemin şimdi bir az daha zengin. Bebeğini inşeAllah kollarına aldığında daha büyük mutluluk duyacaksın. Kayb etmenin acısını bilen, kovuşmanın da tadını en iyi anlar. Allah Subhenehu Teale böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın ve kucağını tatlı, güzel, sağlam ve salih evlatlarla doldursun. Bu günleri hatırlamayacak kadar da kafan onlara karışsın. Amin.

arkadaslar lutfen cevap verın transferden sonra 9. gunde kasıklarınızda agrı oldumu gıdıp gelen ara ara kasık agrılarım oluyo buda benı korkututo pazartesı test yaptırıcam cok streslıyım

arkadaslar lutfen cevap verın transferden sonra 9. gunde kasıklarınızda agrı oldumu gıdıp gelen ara ara kasık agrılarım oluyo buda benı korkututo pazartesı test yaptırıcam cok streslıyım

Kasık ağrısı hamile arkadaşların çoğunun çektiği bir ağrı. Yani korkulucak bir şey yoktur inşeAllah. Rabbim seninde de güzel haberini almayı nasip eylesin.

Son düzenleme:

Begonvilim inan bu mesajını okuyunca çok mutlu oldum. İyi olmana çok sevindim. Allah'ın izniyle bu acılar da geçecek ve sen önce hamile olduğunu sonra sağlıkla bebeğini kucağına aldığını da yazacaksın buraya inşaallah.

Hayırlı olsun :)

Karlı bir İstanbul sabahından herkese günaydın Eşim işe gitti, ben de işlere girişmeden bir bakınayım dedim tabi bu saatte kimseyi bulamam

İnci canım ben geldim ama sende çıkmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…