Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım bende yarın yaptıracağım inş. pek bi bilgim yok. sadece iki saat surecek dediler. ve bol şekerli bir su içeceğim için fazlaca miğdemin bulanacağını düşünüyorum

geçen hafta 210 euro idi canım ayrıca yıllık bakım ücreti var 100tl civarında... her sene arayıp soruyorlar tamam mı devam mı diye..

Son düzenleme:

Ah kuzum kıyamam. Anestezinin etkisi hepsi. Benim de ameliyat sonrası inanılmaz gaz sıkıntım olmuştu. Allah'ım beterinden saklasın hepimizi... Yakındır sezyalim inşaallah yakındır yavrularımıza kavuşmamız
Ben pazartesi salı gibi smear sonucumu öğreneceğim ve tahlillerimi yaptıracağım. Allah nasip ederse haftaya pazar lucrinle başlıyoruz inşaallah :)

rahim filmin var di mi canım?
Rahimfilmi 2007 de cekildi ve nerde oldugunu da bilmiyorum, almanyada rahimfilmi cekmediklerinden geldigimde cektirmek istiyorum
hamileyim özür gec kaldım ama pozıtıf getırdım sıze 53 .88 cıktı
canim cok cok tebrik ederim rabbim bebegini senden ayirmasin herbiriniz bana umut oldunuz
kızlar yazamyom sonuç pozitif.hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm
masallah canim hayirli olsun ne güzel bir gün rabbim bizlerede nasip etsin cok sevindim bebegini hayirlisiyla kucagina almak nasip olsun insallah
amh testi internationalmi? amh diyip bide anlamassa doktor:))) canim benim 6. denemem olacak artik bizdeki sorun sperm sayi ve morpholoji bendede cikolatakistleri vardi en son 2007 lap oldum simdi varmi bilmiyorum. Ilk görüsmem 15 nisanda olacak nur ve semra hanimda hazirlikli gelmek istiyorum o yüzden gereken testlerin tümünü yaptirip geleyim diyorum.

sezyalcigim cok gecmis olsun rabbim tez zamanda saglikli bebeler versin sana canim

arkadaşlar dondurulmuş emriyo da adetin 3.günü gidiliyo.bide bilgisi olan arkadşların beni bilgilendirmesi rica olunur

inşallah bu son olur ben zaten bidaha hist.lap.deselerde olmam..bugün ne ler çektim ...
smear da bişey çıkmaz da başalrsın hayırlısı ile de senin de son olur...çektiklerimizin mükafatını alırız..ben kaldığım katta 2 tane bayan doğum yaptı ..kadınlar benden önce kendine geldiler ben geceye kadar acı çektim..

bu fırçada tüm şikayet edenlere bi ömür yeter bence

(çok güsel bir hamileymişsin bence :)

Edacım sana tahlilleri yazmıştım gördün mü?
Rahim filmini yenilerler. Doktorlar seni yönlendirecektir.

arkadaşlar dondurulmuş emriyo da adetin 3.günü gidiliyo.bide bilgisi olan arkadşların beni bilgilendirmesi rica olunur

Kezbaaannnnn döndün mü

canım bende yarın yaptıracağım inş. pek bi bilgim yok. sadece iki saat surecek dediler. ve bol şekerli bir su içeceğim için fazlaca miğdemin bulanacağını düşünüyorum

Görümcem bu gün yaptırdı. Biz öncesinden bir şeyler yapılması gerektiğini sanıyorduk, oysa aç gidiyorsun, orda bol miktarda şerbet içiriyolar, sadece oturuyorsun, hareket ettirmiyorlar. Biri aç olmakla birer saat arayla 3 kere kan alıyorlar. Bir de açken idrar örneği alınıyor.

Sezyalcim çok geçmiş olsun. Her sıkıntıdan sonra bir ferahlık vardır. İnşeAllah senin bu çektiklerin bebeğine giden yolun kapılarını açmıştır. Başına gelen her şey için şükür edersen ecr kazanırsın. Allah sevdiği kullarını sınarmış. Her şey bebişler için. Bir gelsinler hayırlısı ile, inşeAllah yaşanan tüm sıkıntılar bir çırpıda unutulucak. Allah acil şifa versin.

Allah acılarının mükafatını iki güzel melekle versin inşaallah

kiyamam ben sana( bende iki defa lap oldum cok zor oluyor 1 hafta hastanede kaldim o agrilar kusmalar cok kötü
Rabbim merhametiyle muamele etsin bizlere ve emeklerimizi bosa cikarmasin insallah

Hoş geldin. Evet donmuş tedavisine adetin ilk günleri başlanıyor. Transfere kadar sadece estrofem tabletle dozu artırılarak yapılan bir tedavi. Eğer gelişmekte olan yumurta varsa baskılıyacak ilaç veriliyor o kadar. Yani tedavi olduğunu anlamıyorsun bile. Çok kolay. Allah yardımcın olsun.

çok saol sümeyyecim..inşallah o ferahlığa hep beraber kavuşuruz...çok canı tatlı bi insan nazlı bi insan da değilimdir...hatta kolay kolay söylenmem bile ama böyle bi acıya dayanamadım bugün bide ameliyat uzun diye çok narkoz verdiler biraz da oyüzden oldu galiba..
İNŞALLAH bu sefer kiler son olurda hep beraber bebişelimize kavuşuruz

Edacım sana tahlilleri yazmıştım gördün mü?
Rahim filmini yenilerler. Doktorlar seni yönlendirecektir.

Kezbaaannnnn döndün mü

Incim gördüm allah razi olsun senden canim, nasipse pazartesi hepsini yaptiracagim

kiyamam ben sana( bende iki defa lap oldum cok zor oluyor 1 hafta hastanede kaldim o agrilar kusmalar cok kötü
Rabbim merhametiyle muamele etsin bizlere ve emeklerimizi bosa cikarmasin insallah
çok saol canım...neden 2 kez lap oldun ..bana da yapmasınlar zaten bidaha yaptıracağımı sanmam...
inşallah boşuna olmamıştır bu acılar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…