Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

İyiYim sagol haber bekliyomm ararlarsa transfere gidebiliriz benim bı tanecik adayım oldu allahım ona güç kuvvet verir umarım sen yarınımı gidiyosun

Opu ne zaman oldu hiç haberimiz yok :KK53:
Allah can versin miniğine inşaallah. Kaçıncı gün bugün?
Evet nasipse yarın sabah çıkıyoruz yola.

Opu ne zaman oldu hiç haberimiz yok :KK53:
Allah can versin miniğine inşaallah. Kaçıncı gün bugün?
Evet nasipse yarın sabah çıkıyoruz yola.
Çarşamba Oldu gideceğimi söylemiştim ama kimsenin aklına gelmeyince bide böyle tek olunca yumosummm yazmak istemedim sen sorunca söyledim canım âmin canım umarım can verir ben ona güveniyorum umudum herseyim o benim :KK16: İnci siz ne icin gidiyordunuz işle mı alakalı orayı kaçırmışım

Çarşamba Oldu gideceğimi söylemiştim ama kimsenin aklına gelmeyince bide böyle tek olunca yumosummm yazmak istemedim sen sorunca söyledim canım âmin canım umarım can verir ben ona güveniyorum umudum herseyim o benim :KK16: İnci siz ne icin gidiyordunuz işle mı alakalı orayı kaçırmışım

Ben sana kaç kere sordum ama opu ne zaman opu ne zaman diye :) Çok ayıp ne demek tek olunca yazmak istemedim olur mu öyle şey :) Maşallah bugün 3.gün :nazar: İnşaallah sımsıkı tutunur sana :KK31: Ne güzel yazmışsın umudum her şeyim o benim :KK16: Gerçekten öyle...
Juliam eltim 1 ay önce doğum yaptı, bebek için gidiyoruz.
Siz nerede kalıyorsunuz burada?

Ya bu site beni bazen dışarı atıyor anlamadım tekrar giriş yapmam gerekiyoooo niye böyle acaba

Isallah canim hayirli olsun tekrardan..benim diger sorunum ben 3 ay oldu hayatimdaki en degerlimi babaannemi kaybedeli..toparlanamadim ..surekli aklima geliyor agliyorum..biliyorum aglamamam lazim uzulmemem lazim ama elimde degil..isallah Allahin izniyle tutunurda bebislerim beraber ziyarete gideriz nenemi..ben yiprandim biraz ..Allah yardimcim olsun :KK43:((

basın saolsun Allah mekanını cennet etsin inş uzuldugunde bebişlerını getır aklına normaldede bıseylerle ugras aklına getırmemeye calış inş olucak bebişlerın sevınıcez yıne burda hersey guzel olucak

Ben sana kaç kere sordum ama opu ne zaman opu ne zaman diye :) Çok ayıp ne demek tek olunca yazmak istemedim olur mu öyle şey :) Maşallah bugün 3.gün :nazar: İnşaallah sımsıkı tutunur sana :KK31: Ne güzel yazmışsın umudum her şeyim o benim :KK16: Gerçekten öyle...
Juliam eltim 1 ay önce doğum yaptı, bebek için gidiyoruz.
Siz nerede kalıyorsunuz burada?
Ya canım iste bu tedavi psikolojimizde etkiledi bide bakıyorum herkes üçer beşer maşallah tabii yumoslari iste kalanı dondurmak falan isteyenler ama bide kendime bakıyorum bir tane savaşçıyla yola devam ne dieyim tek olsun sonuna kadar gitsin inşallah tek istegim bu sizde dua edin kızlar bana inci biz ist.dayiz zaten evimiz burda
hiiiii evet hatırladım pardon dogum yapmıştı canım şimdiden iyi yolculuklar belki bugun gelemem daha cok öptüm seni

Ya canım iste bu tedavi psikolojimizde etkiledi bide bakıyorum herkes üçer beşer maşallah tabii yumoslari iste kalanı dondurmak falan isteyenler ama bide kendime bakıyorum bir tane savaşçıyla yola devam ne dieyim tek olsun sonuna kadar gitsin inşallah tek istegim bu sizde dua edin kızlar bana inci biz ist.dayiz zaten evimiz burda
hiiiii evet hatırladım pardon dogum yapmıştı canım şimdiden iyi yolculuklar belki bugun gelemem daha cok öptüm seni

Olur mu öyle şey lütfen. Embriyoya can verecek olan Rabbim. İster 10 yumurta olsun ister tek yumurta olsun. Etmez miyiz ediyoruz her zaman. Sen sakın yazmamazlık etme.

Ya biri yazmıştı İstanbul'a gelmişken gezmemezlik olmaz diye. Karıştırdım galiba :26:

Sağol canım. Duamdasın. Transferini yaz mutlaka bize. Duaların gücüne inanıyorum. Dört bir koldan herkes dua ediyor baksana şimdiye kadar pozitifler peş peşe geldi. Önce Allah'ın izni sonra duaların gücü ile inşaallah...

Olur mu öyle şey lütfen. Embriyoya can verecek olan Rabbim. İster 10 yumurta olsun ister tek yumurta olsun. Etmez miyiz ediyoruz her zaman. Sen sakın yazmamazlık etme.

Ya biri yazmıştı İstanbul'a gelmişken gezmemezlik olmaz diye. Karıştırdım galiba :26:

Sağol canım. Duamdasın. Transferini yaz mutlaka bize. Duaların gücüne inanıyorum. Dört bir koldan herkes dua ediyor baksana şimdiye kadar pozitifler peş peşe geldi. Önce Allah'ın izni sonra duaların gücü ile inşaallah...
Tamam inci yazarım canım şimdi çıkıyorum ben kahvaltı falan.... Sonra görüşürüz artık sen dönünce tekrar iyi yolculuklar öptüm

uğur böcüğüm çok tebrik ederim ....şimdi göbüşünü okşuyosun ve hemen bizim için de dua etmeye başlıyorsun.... :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

tşk ederım cnm .tmm hemen yapıyorum :) en kısa zamanda hamıle kalın ınş :)

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yazıma başlamadan önce hamile habri alan arkadaşlaımı tebrik ederim...hayırlısı ile kucağınıza da alırsınızz...
tuğce serdar üzülme negatife diyecem ama insan yinede üzülüyor ama çok kafana takma ...HERŞEY ALLAH tan..isyan etme dua et bol bol....
evet arkadaşlar ben bugün hatırlarsınız laparoskopi ve histereskopi oldumm,oldum da bi de bana sorun tabii...daha önce hist.olmuştum ama ameliyattan sonra akşam üzeri vapura atlayıp evime gidebilmiştim..ama şimdi 2 saattir kendimdeyim..ve 1 saat önce hast.çıktım..lap ve hist.aynı anda olduğu için ameliyat 2.5 saat sürdü..ve sağ tüpümü almışlar ben soldakinde sorun var biliyordum ama mustafa bey dedi ki içeriye girince farklı şeylerle karşılaşabiliyoruz..dedi ve sağ tüp kötüymüş almış..patalojıye yollamışlar..
şimdi hala ist.da arkadaşların evindeyiz yarın sabah yalovaya gönecez...çok kötüydüm de şimdi biraz daha iyiyim size yazıyorum yoksa içim rahat etmiyor..
inci de tedaviye başlıyormuş inşallah hayırlı olur..bana da ilaç verdi 32 gün kullanacakmışım sonra tüpe başlayıp başlayamayacaklarına karar verecekler...haberler böyle geçmii çok okuyamadım önemli bişey atladıysam yazın bana...öptüm hepinizi

cok gecmış olsun cnm ıns en kısa zamanda ıyılesırsın bebeklerını kucagına alır ve bu cektıgın acıları unutursun

tebrik ederim canım :KK49: Allah tamamına erdirsin...

tsk ederım cnm amin ıns darısı tum ısteyenlerın basına

canım benim diğer hastane hakkında bir bilgim yok. ama memoriel mi dersen kesinlikle evet derim...:KK9:

:KK9::KK64: tebrik ederim canımmmm

üzülme tuğçeçim. hem belki daha erkendir senın için. bide bak ne dicem, geçen sene bende her ay gecikiyordum,arkadaşım bana "sen hamıle kalmak istediğin için vucudun tepki veriyor, adetini geciktiriyor" demişti. çok mantıklı geldi. sende gebelik olayını biraz akışına bırakıp aklından çıkarsan belki daha rahat edersin..

Arkadaşlar dayanamayıp transferimin 5. günü kan testi yaptırdım blastosist transfer betahcg 28.46 iki embiryom var sizce nasıl?
:emir_bebek:

hamılesın ne guzel ya şükürler olsun .degerın ıyı bence ıns katlaya katlaya gıder

Uğurböcüğü :KK3:
Günaydın :) Minnak uyutmadı mı :)

erken kalktım acıkmıştır dıye dıkkat edıyom artık onun ıcın :) bıde benım degerım 53.88 ya düşükmüş bıraz doktorum takıp etmemız gerekır dedı ıns pazar gunu yapacagım teste ıkıye katlamıs olur o geloıyor hep aklıma bugun kuran okuyup dua edıcem sizler ıcınde ıns bır aksılık olmaz cok korkuyorum 9 ay boylemı gecıcek acaba ? bı rahat edemedım hep bıseyler cıkıyor Allahım sen yardım et hepımıze

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 8

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

keten prensess - 20

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 10

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

keten prensess - 20

lotus33 - 25

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

semra58 - 20

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

25 nisan perşembe gününe kadar

gelin bayanlar gelinnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK34::KK34::KK34:
bol hamişli bol neşeli bol sabırlı bol güçlü topiğimize gelinnnnnnnn
bu topikte ne ararsan var :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
cici anneler,cici hamişler,cici hamiş ve anne adaylarıııııı :KK49::KK49::KK49::KK49::49
sabırla mücadele edenler,birlikte üzülüp birlikte sevinenler YÜCE RABBİNE sığınanlar
maşallah topiğimize :nazar::nazar::nazar:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK6::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

X