Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ıns olacak ben artık cok ınanıyorum her zaman dualarımdasınız tutunacaklar ıns annesı ınan, duanı eksık etme yeter

görüşmeye yarın gitcez ilk defa canım ama sizden aldığım enerjiyle aklıma o yattı.içime sanki burası sindi daha gitmeden kendimi daha rahat hissettim.nasıl olur sence onu seçersem izne ayrılcakmış.

canım ben de senin gibi çok kararsızdım ama nedense semra hanımı nette görünce kesin bu dedim öngörüşmeye gittim ve hemen başladım içine sinerse önemli olan o benim doktorum nur hanımdı dünyalar tatlısı ama bazen izinli oluyodu zaten ekip çalışması o olmayınca başka doktora yönlendiriyorlar.bütün sonuçları hoca değerlendiriyo iyi birekip.

Çakırcım mesajını yeni okudum kusura bakma biraz geç oldu ama benim özel hakkım yok istediğini sorabilirsin lütfen umutsuz olma bide obahsettiğin değer nerde yazıyo bilemedim bilgi verirsen seve seve herşeyi paylaşırım allah yardımcımız olsun

selam kızlar nasılsınız maşallah pozitifler arka arka geliyor tebrik ederim inş hep böyle devam eder bende haziranda başlamayı düşünüyorum inş. ben nur hanımın hastasıyım ama maalesef haziranda orda olmayacak o yüzden doktor tavsiyelerinize ihtiyacım var birde kızlar memorialde embriyo dondurma ücreti ne kadar?

embriyo dondurma ücreti 250 eur diye biliyorum canım tabi ben eski fiyatıda biliyor olabilirim.eskidik neticede çoluk çocuğa karıştık:)

nur hanım yok evet ama MUSTAFA BEY var ,eğer bayan olsun demiyorsan illada.bayan istiyorsanda aynur hanım ve funda hanım var ama genelde topiğimiz nur hanım ve mustafa bey hastalarından oluşuyor.yeni yeni murat beyde katılmaya başladı sohbetlere.

terşekkür ederim cevabın için canım yok illa bayan olsun demiyorum yeter ki nur hanım kadar ilgili bir doktor olsun bu arada canım 250 euro yıllık ücreti mi? sen mustafa beyin hastası mıydın canım

ıns olacak ben artık cok ınanıyorum her zaman dualarımdasınız tutunacaklar ıns annesı ınan, duanı eksık etme yeter

Isallah canim hayirli olsun tekrardan..benim diger sorunum ben 3 ay oldu hayatimdaki en degerlimi babaannemi kaybedeli..toparlanamadim ..surekli aklima geliyor agliyorum..biliyorum aglamamam lazim uzulmemem lazim ama elimde degil..isallah Allahin izniyle tutunurda bebislerim beraber ziyarete gideriz nenemi..ben yiprandim biraz ..Allah yardimcim olsun ((

canım bir de amh testi var..yumurta rezervlerine bakılıyor..ben çapada yaptırmıştım ama sonucu 2 ay sonra çıktı...ben genetik ya da pıhtılaşmada yaptırmadım..sende herhangi bir problem gördüler de mi yaptırdın yoksa önlem olsun diye mi...

başın sagolsun canım benimde babaannem vefat etti tam benim transferime 1 saat kala ögrendim

kızlar yazamyom sonuç pozitif.hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm

çok tebrik ederim canım..umudumuz oldunuz..umutlanıyorum sizi görünce herşey güzel olacak diye.ama bir yandan da ya ben fire verirsem diye korkuyorum... :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

eveeeeet kızlar yarın sıra kimde.... en yakın mutlu haber kimin ???? biz alıştık artık hergün güzel haber duymaya eksiklik yaşamayalım...

yazıma başlamadan önce hamile habri alan arkadaşlaımı tebrik ederim...hayırlısı ile kucağınıza da alırsınızz...
tuğce serdar üzülme negatife diyecem ama insan yinede üzülüyor ama çok kafana takma ...HERŞEY ALLAH tan..isyan etme dua et bol bol....
evet arkadaşlar ben bugün hatırlarsınız laparoskopi ve histereskopi oldumm,oldum da bi de bana sorun tabii...daha önce hist.olmuştum ama ameliyattan sonra akşam üzeri vapura atlayıp evime gidebilmiştim..ama şimdi 2 saattir kendimdeyim..ve 1 saat önce hast.çıktım..lap ve hist.aynı anda olduğu için ameliyat 2.5 saat sürdü..ve sağ tüpümü almışlar ben soldakinde sorun var biliyordum ama mustafa bey dedi ki içeriye girince farklı şeylerle karşılaşabiliyoruz..dedi ve sağ tüp kötüymüş almış..patalojıye yollamışlar..
şimdi hala ist.da arkadaşların evindeyiz yarın sabah yalovaya gönecez...çok kötüydüm de şimdi biraz daha iyiyim size yazıyorum yoksa içim rahat etmiyor..
inci de tedaviye başlıyormuş inşallah hayırlı olur..bana da ilaç verdi 32 gün kullanacakmışım sonra tüpe başlayıp başlayamayacaklarına karar verecekler...haberler böyle geçmii çok okuyamadım önemli bişey atladıysam yazın bana...öptüm hepinizi

Canım benim çok geçmiş olsun. İnşaallah bir an önce toparlanırsın. Emin ellerde oldun ameliyatını, için rahat olsun.
Pozitifler gelmeye devam ediyor :) Arkadaşlar sıralarını savıyorlar yavaş yavaş, bize geliyor sıra inşaallah :)
Hafta sonu güzelce dinlen.

Nazyamcım tebrikler canım Allah tamamına erdirsin inşaallah.

Tuğçecim hayırlısı. Bir doktora görün bence.

Nur Hanım'ı soranlar olmuş. Nur Hanım 1 ay sonra izne ayrılıyor bilginiz olsun. Ancak şu dönemde tedaviye başlayanlar yetişebilecek sanırım. Ne zaman döneceği de belli değil. Ağustos olabilir Eylül olabilir. Bayan doktor şartınız yoksa Mustafa Bey, Müstecep Bey veya Murat Bey'i öneririz, ben hiç birini tanımıyorum ama hastaları çok memnun.

Gelemem dedim ama boşluk bulur bulmaz geldim

Mikrom gelememiş henüz, büyük ihtimalle misafir baskınına uğradı

çok saol incicim yaaa...galiba semra hanım girmedi sadece mustafa bey vardı ama sonra geldiyse bilemem ama hiç görmedimm...o kdar çok midem bulandı karnımdaki gazı çıkaramadım omuzlarım ağardı cokk..hemşire çıkarke mide bulantısı için ve ağrı için iğne yaptı da kendime geldim...bugün kendime çok acıdım yaaa..
emeklerimiz boşa çıkmasın da inşallah...
sen nezaman başlıyorsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…