Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

tüp bebek konusunda çok az bilgiye sahibim.
ücretleri yüksek mi? kaç kere deneme yapılabiliyor.
hamilelik dönemi sonrasında doğum normalden farklı mı oluyor.

Merhaba handan. Ücret merkeze göre değişiyor ama ortalama 5 bin lirayı gözden çıkarmak gerekiyor tahliller ve ilaçlar hariç.
Deneme sayısı yok. İlk tedavisinde hamile kalan da var burada 8.tedavisinde de.
Normal doğum yapılabilir tabi ama bebeklerimiz çok kıymetli olduğu için anneler genelde sezeryanı seçiyor.

tüp bebek konusunda çok az bilgiye sahibim.
ücretleri yüksek mi? kaç kere deneme yapılabiliyor.
hamilelik dönemi sonrasında doğum normalden farklı mı oluyor.

ben iki kez denedim canım . Fiyat olarak net bir şey ne yazık ki yok . her merkezin kendine özel fiyatı var . ama şöyle düşün ilaç maliyeti toplam 1000-1500 TL arası transfer 3,500-5000 TL arası . yani ortalama 6 bin TL gibi bir maliyet var minimum . nerde yaptıracağın önemli .

Canım cok gecmis olsun öncelikle umarım bir daha yasamazsın ama yılmak yıkılmak yok biliyorsun Allah hepimize kıymetlimizi verecek buna inanıyorum kendine iyi bak

kızlar merhaba.. beklettim kusura bakmayın, ancak girebiliyorum..
sonuç pozitif!
Allahıma binlerce şükürler olsun, nasıl şükretsem, ne desem şaşırdım. Rabbim yüzümüze güldü..

kabakçiçeği tebrik ederim,

dışardan yeni geldim, ilk işim senin sonucunu öğrenmek oldu.

Ne güzel buradan tatlı tatlı sorular sorup durdun beklerken,,

Darısı tüm isteyenlerin başına inş,

ALLAH sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etin..

Begonvil canım , hayat işte böyle birşey. Hepimizin başına her an birşeyler gelebiliyor. Bazen tam sevinmişken üzülebiliyoruz. Önemli olan bu kötü anda bile ayağa kalkıp devam edebilmek. Şükredilmek.. Çok şükür sen bunu başarmışsın. Geleceğe ümitle bakabiliyorsun. Allah'ım inşallah senin şükrünü, sabrını sağlıklı evlatlarla taçlandıracak.. Dualarım seninle

Hakkında hayırlısı olsun Mimoza.. Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlı kılsın inşallah

Gamzelim selam ;

Ben de haziran gibi tedaviye başlamayı düşünüyorum. Haftaya cumartesi görüşmeye gideceğim. tedaviden önce bazı tahliller istendiğinden bence de şu an gidip muayene olmanda fayda var. Allah yardımcımız olsun ..

Semracığım ;

İçini ferah tut canım. İnşallah rahim filminde bir sorun çıkmaz ve tedaviye başlarsın

Mart ve Nisan Tayfası

akasya - 23 mart kontrol
aysunayy - lap
beylem - 13 mart çarşamba tedaviye başladı
caklıt - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor
çakır - gebelik test tarihi 20 mart
dentur - Allah nasip ederse tahmini 29 mart cuma tedaviye başlıyor
dicay - gebelik test tarihi 18 mart pazartesi
inci - Allah nasip ederse 24 mart pazar lucrin'le tedaviye başlıyor
juliaa - 6 mart çarşamba tedaviye başladı
kabakcicegi - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
keten prensess - gebelik test tarihi 20 mart çarşamba
kezban
kokoci
mry24 - 16 mart cumartesi frigo bebişlerini alacak
mucize - gebelik test tarihi 19 mart salı
mummu - 14 mart perşembe tedaviye başladı
ooofffffff - gebelik test tarihi 14 mart perşembe
sblkmbsr
semra58 - Allah nasip ederse 28 mart perşembe tedaviye başlıyor
sezyal - 15 mart cuma lap olacak
sumeyye - gebelik test tarihi 24 mart pazar
uğurböceği - gebelik test tarihi 15 mart cuma
umut27 - gebelik test tarihi 21 mart perşembe
western - 9 mart cumartesi tedaviye başladı
verde - Allah nasip ederse nisanda tedaviye başlıyor

Son düzenleme:
canım ben de devlet okulunda öğretmenim... ben de 2 gün rapor aldım hatta dün bitti... okula götür raporunu elbetteki geçerli...ben onaylatmadım hiçbiryere...
Sagol umutcumm bende öle yaparım o halde umarım sonrasında okuldaki yaramazlar beni yormaz stres yasamak istemiyorum ama zamane cocukları iste bazen delirtiyolar beni :44:

profilime resim ekledim kızlar bakabiilirsiniz.arkadaş olmadıklarımda yollarsa kabul ederim bakarlar.

:)))) :d kabakçicegim hayırlı olsun cok sevındım canım rabbim nazarlardan korusun .darısı bizlere olsun inş bu ay tedavıye baslayacagım bende tahlıllerıme gore aynur hanım kara verecek

Hızla yaklaşıyoruz mutlu sona

:)))) :d kabakçicegim hayırlı olsun cok sevındım canım rabbim nazarlardan korusun .darısı bizlere olsun inş bu ay tedavıye baslayacagım bende tahlıllerıme gore aynur hanım kara verecek
Kabakcicegi canım ya gözün Aydın tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr caklıt sanada bol sans canım

Benıde aranıza alın yaaa cok uzuldüm şu an her zaman nete gıremıyorum calısıyorum malum ancakk ben de sızlerleyım sızlere yazınca rahatlıyorum lütfen tayfaya benıde dahıl et çünkü nisan adetıyle bende balıyacagım yüce rabbımın ıznıyle adetım i ve yaptıracagım fsh lh progesteron testlerımı yaptıracagım günü iple cekıyorum benıdeeeeee yaz lütfennnnnn:)

Tamam canım

kızlarrrrrrrrrrrrrrr internetim bugün bağlanıyo çatlayacaktım az daha açılmasa

inci dün kontrolun vardı ne oldu nasıl geçti geçmişe gidemiyorum..dün aklıma geldin ama saat baya geçmişti msj atamadım...bugün bulurum seni dedim hem
ama şimdi okudum tedaviye 24 ünde başlıyormuşsun çok sevindim canım bnm hayırlı olsun tedavin herşey çok güzel olacak

kabakçiçeği hamile miiiiiiiiii Allah tamamına erdirsin tebrikler arkadaşımmmmmmmm

herkes iyidir inşallah

bu arada benim bugün adetim başladı kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr akşama arayacağım lap.için randevu alacağım...:18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…