Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar merhaba.. beklettim kusura bakmayın, ancak girebiliyorum..
sonuç pozitif!
Allahıma binlerce şükürler olsun, nasıl şükretsem, ne desem şaşırdım. Rabbim yüzümüze güldü..

cnm sana dansöz oynatmak istedim ama beceremedim
çokçok tebrik ediyorummmmm akşamdan beri aklımdasın eşim bile soruyodu :)))))))
RABBİM kucağınada nasip etsin herkesin yüzü gülsün bu topiğin sıkı takipçisiyim
inş. mayıs haziran gibi bende memorialdeyim

canım benim ilk denemeydi. 5. gün embriyosuydu.
yalnız aklınızı karıştırmak istemem ama dünkü idrar testinde çıktı benim. ama emin olamadım tabi. belki de değerim yüksek diyedir.
Ayniyiz cnm benim benimkide 5.gun embriyosu..bende 1 gun once idrar yapicam kendimi hazirlicam olumsuzluga.. cok korkuyorum inan bu arada 4AA ne demek cnm ya

Hayirli olsun cnm ..benimkiside 20 sinde sonuc ogrenicem..hayirlisi olsun herseyin. ..e

İnci guzel haberini şimdi okudum gözün Aydın cok sevindim görüşmen olumlu gecmis dün aklımdaydin ama bağlanmadım buraya neyse inşallah hep guzel haberler alırız

Allah razı olsun juliam

uyuyamadım heyecandan benim 4 gibi belli olcak arkadaşlar bulundugum yer kucuk oldugu için başka bi ilçeden sonuç gelcek ama 10 gibi kan vermeye gidicem

Hadi hayırlısı

Denturum

hadi bismillah.allahın izniyle bundan sonrası da güzel devam edecek canım,hayırlı olsun şimdiden.

Sağol canım

Sagol canım ben transfere gidince sorayım . Ya kısmetseee hafta sonu olcak haber bekliyorum bugünler telefonumu yanımdan ayırmıyorum

Juliaaaa senin opu oldu mu

inciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bekelenen zaman geldin inşallah senin için vakti zamanı gelmiştir ve denle başlıyusundur rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Allah razı olsun çakırım

kuzummmm rabbimin izniyleeee geliyorr bebişlerr

burdayımmm :26::26: am neyse acısını çıkardık akşammmm

İnşaallah mikrom Dediğim gibi bu kez tüy gibi hafifim bakalım ne olacak :)
Evet çıkardık

Çiçeğiiiimmmmmmmmm
Allah'a şükürler olsun... Çok sevindim yaaaaa Rabbim tamamına erdirsin inşaallah...

Begonvilim canım Bu yaşadıklarının karşışığını sağlıklı hayırlı evlatlarla alacaksın inşaallah güzel arkadaşım. Kesinlikle öyle. Çok şükür sağlığın yerinde, eşin yanında en önemlisi bunlar kuzum. Her daim duamdasın...

Canım lütfen hep yaz. İçinde yaşama, paylaş bizimle.

Hadi hayılrlısı :)

Offfffff senin de güzel haberini alacağız inşaallah canım

inşallah inşallah

ahh kabakçiçeğim gördün mü boşuna üzdün stres yaptın tatlım sen valla kuzun kızacak sana haberin olsun rahat bırakmadın bir bebişi :))) canım rabbim 9 ay boyunca hiç ayırmasın sizi paniksiz stressiz rahat bir hamilelik geçir inşallah ikiz yada tek olmasınada takılma rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin tek olsun senin olsun kuzum değerinde maşallah çok güzel inaşşalh dahada artarak sağlıklı devam etsin

incimmmm çok heyecanlıyım çokk mart sonu nisan başı bu tarihler hiççççç unutulmayacakkk allahın izniyle

canım bak ne güzel düşünüyorsun atlatacaksın inş..sonrasında rabbim inş.. sanada çifter çifter vericekk ama önce biraz deniyor rabbim ..isyan edenlerden eylemesin bizi..gelecekler annesiii ama sakın sen onlardan vazgeçmee.ısrarla o kapıda durmasını billl...

evet canım iki tane koydular. ben bugün hemşireye sordum ama ikizlerde biraz daha yüksek oluyor sanki, ama yine de belli olmaz ikiz de olabilir dedi..

amin canım, Rabbim dileyen herkese versin inşallah...

canım benimde 8.gün değerim 140 küsürdü iki meleğimm benimle rabbim inş.. kucağımıza aldığımız günleride gösterir...olabilir yani neden olmasınnn

inş...sanasıkı sıkı tutunurlar canım bol bol dua et konuş onlarla sürekli rabbim sizi ayırmasınnnn....

kızlar mrb bu topiği geçmişten bugüne gün ve gün takip ediyorum
sizinle birlikte sevinip sizinle birlikte üzülüyorum
bende inş. mayıs yada haziran gibi memorialde olcam ama nur hn izinde olcak o zamanlar
bizim sıkınta ben pkoyum eşiminde kurugere göre morfoloji 5 aslında doğal yolla bile olma şansımız var sınırda
ama 4 aydır klomenle yumurta büyüttüm heray 2şer tane çatlattık ilişki yaptık ama olmadı
ben aşılama hiç düşünümyorum ama eşim 1 kez deneyelim istiyor
kabakçiçeğiylede pkolular topiğinden arkadaşız sorunlarımız hemen hemen aynı olduğu için ondan cesaret aldım
bende mayıs yada haziranda yıllık iznime göre inş. memorial ailesiyle tanışmak istiyorum
şuan bi ön görüşme yapsam muayne etseler erkenmi acaba ?
sanırım burdaki arkadaşlar zeynep kamilde kromozom analizi ve pıhtılaşma testleri yaptılar
bende onları kafama göre yaptırsam olurmu? ilk tüp denemem olcak inş.

geçen cuma mustafa beye gittik ama bebek yoktu.kısacası boş gebelik dedi.1 hafta daha bekleyecektik ama dün yeni bir kanama oldu buakşam tekrar gittik yarın kürtaja karar verdi

çok kötüyüm ilk hamileliğimdi.yarın için korkuyorum.hayal dünyasındaydım ayaklarım yere bastı değişik bir duyguymuş.

rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin çok üzüldüm inş bi daki sefere 9 ay sonra kucagında olur bebegin

derin ve denizin odası teyzeleri...

maşallah bıcırıklara ne kadar büyümüşler odalarıda çok şirin olmuş rabbim uzun ömürler nasip etsin

kızlar merhaba sabah 6.30 da kanamam oldu doğru hastaneye gittik.çok şükür bebekler iyi kanama nerden oduğu belli değil şimdi durdu yatıyorum rapor aldık..dua edin nolur..

geçmiş olsun kızlar iyi düşünün iyi olsun inş bebişler iyiler

çok sevindim inci inş herşey yolında gider cnm

kızlar merhaba.. beklettim kusura bakmayın, ancak girebiliyorum..
sonuç pozitif!
Allahıma binlerce şükürler olsun, nasıl şükretsem, ne desem şaşırdım. Rabbim yüzümüze güldü..

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr cnm çok sevindim rabbim daim etsin

her zaman hakkımızda hayırlısı olsun cnm neler yaşayacamızı bilmeden yaşıyoruz beterin beteride var rabbim korusun bizleri o vahşi insanlarıda rabbime havale ediyoruz

dün görüşmem vardı kızlar kimsenin aklına gelmemişim ama neyse saglık olsun yinede bilgi veriyim tam istedigim gibi olmadı filmde şüpeli bi durum var gibi dedi nur hanım film 2009 sonunda çekinmiştim eski bu yenileyim dedi semra hanımda baktı filme çok tuhaf bişey yok ama yeni film gerekiyor dedi yarın çekinip kargoyla göndericem filmi çektirebilirsem sorun çıkarmazlarsa eger filmden olumlu sonuc alırsak tedaviye 28 adetiyle baslıycaz yine şüpeli olursa laparoskopi dedi nur hanım ooff çok canım sıkıldı moralim çok bozuk

Hoş geldin gamzeli Biz de seni görüyorduk ama yazmıyordun hiç :)
Hadi hayırlısı :)
Bence ön görüşme için ideal bir zamandasın. İlk adetin sonrası gitmeni öneririm. Senden ve eşinden tahliller istenecek onları yaptırırsın. Nur Hanım o dönemde olamayacağı için başka bir doktora al randevunu hatta Semra Hanım'la ortak randevu al. Görüşmende doktora istediğin testleri söyle sana istek kağıdı verirler. Zeynep Kamil'İn genetik bölümü hiçbir sorun çıkarmıyor. Orada rahatlıkla yaptırabilirsin. Kadın doğum bölümünde yapılması gereken testleri de evine yakın bir devlet hastanesinde yaptırabilirsin. Zeynep Kamil'in o bölümü gıcık biraz :)
Senin de güzel haberlerini bekliyoruz inşaallah.

darısı offfffun başına inşşş.....

bazen ailemiz yanındayken bile paylaşamadığımız şeyleri paylaşıyoruz burda canım.daha iyi olacaksın ve kıymetline kavuşacaksın.ben buna inanıyorum.hislerim beni yanıltmıyor bence offfffff da hamile inş....

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::92::92::92::92::92::92::92:

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip eylesin. MaşeAllah, BarakAllah

Dünden bu yana tebrik etmek istiyorum, bir türlü fırsatını bulamadım. Rabbim bu sefer hayırlısı ile bebeğine kouşmanı nasip eylesin. Senin adına çok sevindim

evet şekerim yatak benim:) hem orda yatıyorum gözümün önünden ayıramıyorum..hemde altını almak için beslemek için falan odada bi yatak yada koltuk şart...bide annem ne kadar kızsada arada yanıma alıp yatıyorum:) bunca yıl beklemişim hakettim demi ama.annemde kokuma alışcaklar sonra durmuycaklar diye korkouyo amaannnn banane ya ben alışırsam kokularına işe gidemezsem ne olur sonra:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…