Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

şimdi çenem açılırsa çok kalırımm benn okumalarım var hadi hepiniziii öpüyorumm byyy 30 tane aldımm daha 10 tane okudummm

selam kızlar nasılsınız

incim gözünaydın bitanem çok ama çok sevindim sırada hayırlı haberlerini almak var inşallahhhh

kabak çiceği canım hayırlı olsun çok sevindim rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin

medicalcim allahın izniyle bişi olmaz sen sakin ol sıkıntı yapma kendine herşey yoluna giricek kuzum

happy kanaman durmuş çok sevindim inşallah birdaha hiç olmaz

hilalcim 41 kere maşallah çok tatlı kuzuların insan bakmaya doyamıyor

akasyacım seninde kontrole az kaldııı

offfff hayırlı haberlerini bekliyorum canımmmmm

Offf face'te densizin biri fotoğrafımı paylaşmış delireceğim şimdi. Hepsini siliyorum.

Son düzenleme:

Kızlar diyorum acaba bendemi Memorial üsulu test tarihi seçsem ??? Sizden istedikleri gibi yaptırsam test tarihim 21 mart oluyor

Canım hoş geldin Allah'ım nasip ederse haftaya pazar lucrinle başlıyorum inşaallah Sağol kuzum
Aysunum hadi hayırlısı. Cuma için mi alacaksın? Adetin kaçıncı günü dediler?

şimdi çenem açılırsa çok kalırımm benn okumalarım var hadi hepiniziii öpüyorumm byyy 30 tane aldımm daha 10 tane okudummm

Kimden aldın nereden aldın

selam kızlar nasılsınız

incim gözünaydın bitanem çok ama çok sevindim sırada hayırlı haberlerini almak var inşallahhhh

Selam canım
İnşaallah kuzum hayırlısıyla

Kızlar diyorum acaba bendemi Memorial üsulu test tarihi seçsem ??? Sizden istedikleri gibi yaptırsam test tarihim 21 mart oluyor

Daha iyi öne çekeriz işte

Hilbur fotoğraflarına bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm .
Vakit ayırıp paylaştığın için teşekkürler hepsi çok şeker canım ya bittim resmen :)

denturummm naberrrr iyisin

iyiyim canım benim sen nasılsın

Ay inşaallah denturum Sık sık karşılaşırız artık

inşallah inşallah gerçi ben bu sefer çok gel git yapmayacağım ama seni görmek için elimden geleni yapıcam :))

amin inşallah incim sağol haber verdiğin için happycik dinlen sen iyi ol yeterki

ben çok memnun oluyorum mutlu oluyorum en ümitsiz anımda ümit oluyor maşallah allahım nazarlardan saklasın anneleri gibi bize destek oluyorlar güç veriyorlar

inci yazıyı görünce bir an bayılacağım sandım ayy ben şimdiden çok heyecanlıyım daha 15 gün var bide

şimdi çenem açılırsa çok kalırımm benn okumalarım var hadi hepiniziii öpüyorumm byyy 30 tane aldımm
daha 10 tane okudummm

al bendende o kadar mikrom 10 tane okudum birde 3 günde bitiririm demiştim ( çok tembelim çokk

evet 22 mart cuma için alacağım inci...ş.dışı olacağından hafta sonu da bize kalır daha rahat olur diye cuma olacak..
adetin 1. günü ara dediler..

10 günlük rapor okulumdan sorun yaratacak çünkü kimse bişey bilmiyor söylemeyeceğimde...

perşembe sevk alacağım ve yola çıkacağız nasipse....cuma günüm boş ameliyat olurum cumartesi pazar tatil zaten....

pazartesi de durumum kötü olursa 3-4 günlük rapor alacağım benim işler karışık inş.elime yüzüme bulaşmaz

Sagol umutcumm bende öle yaparım o halde umarım sonrasında okuldaki yaramazlar beni yormaz stres yasamak istemiyorum ama zamane cocukları iste bazen delirtiyolar beni :44:

valla canım ne diyeyim...transferin ertesi günü grip oldum...raporumda bitince bugün gitmek zorunda kaldım okula...facia gibiydi..sesim zaten kısık ilaç da içemiyorum...yarını da atlatırsam haftasonu dinlenirim artık...

Aysuncuğum ; sen de bebişlerine yaklaştın canım. Şu Lapı da Allah'ın izniyle atlatırsan geriye bişey kalmayacak.. Devamında gelsin bebişler

Çok şükür az kaldı canım. Kontrolü de hayırlı haberlerle atlatırsak tedavi için gün saymaya başlayabiliriz... Sen nasılsın ? Mercimek büyüdü maşallah

Canım böyle durumlarda rapor hak, okulda sorun mu çıkarıyorlar. Neyin olduğu kimseyi ilgilendirmez sonuçta sen al raporunu dinlen iyice.

çok üzüldüm cnm RABBİM inş. bunda yüzünü güldürsün
erken olduğunu biliyorum ama bi muayne ederler yol çizeriz ona göre hazırlığımı yaparım
eski yorumlardan görüyorum kızalrın sorunlarını farklı drlar görmemiş memorialde öğreniyolar
bende büyük sıkıntı görünmüyo ama varsa belki memorialde anlarlar
zaten bu testleride çok istiyorum tüp tedavisinden önce yapmayı tedbirli olmakta fayda var
herşey kısmet tabi :)

kızlar merhaba.. beklettim kusura bakmayın, ancak girebiliyorum..
sonuç pozitif!
Allahıma binlerce şükürler olsun, nasıl şükretsem, ne desem şaşırdım. Rabbim yüzümüze güldü..

kabağım benim çok mutlu oldum yaaaa...güzel Allahım ne büyüksün...bize de güler inşallah..ama ben günü bırak saatler geçtikçe daha çok umutsuzluğa kapılıyorum..şanssız bir insanım çünkü...işlerim hiç rast gitmez...dua ediyorum...hepimiz için...çünkü öyle bir özlem ki asla sadece kendimiz için dua edemiyoruz hepimize diyoruz....

Canım böyle durumlarda rapor hak, okulda sorun mu çıkarıyorlar. Neyin olduğu kimseyi ilgilendirmez sonuçta sen al raporunu dinlen iyice.

ahah incim okulum idaremdeki bi kaç kişi problemli insanlar...onların ağzına laf vermek hiç istemiyorum ben...
stresli bi okulum var

ben yine 10 gün yatacağım evde ama raporum 3-4 günlük olacak o zaman sesleri çıkmaz

çok sağol cnm bnm inşallah az kalmıştır inşallah

seninde kontrolün varmış herşet güzel geçecek inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…