Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Hoş geldin gamzeli :KK16: Biz de seni görüyorduk ama yazmıyordun hiç :)
Hadi hayırlısı :)
Bence ön görüşme için ideal bir zamandasın. İlk adetin sonrası gitmeni öneririm. Senden ve eşinden tahliller istenecek onları yaptırırsın. Nur Hanım o dönemde olamayacağı için başka bir doktora al randevunu hatta Semra Hanım'la ortak randevu al. Görüşmende doktora istediğin testleri söyle sana istek kağıdı verirler. Zeynep Kamil'İn genetik bölümü hiçbir sorun çıkarmıyor. Orada rahatlıkla yaptırabilirsin. Kadın doğum bölümünde yapılması gereken testleri de evine yakın bir devlet hastanesinde yaptırabilirsin. Zeynep Kamil'in o bölümü gıcık biraz :)
Senin de güzel haberlerini bekliyoruz inşaallah.
cnm benim seni geçmişten bu güne yorumlarını görüyorum gerçekten inci gibi bi kalbin var sanada hep dua ediyorum :KK6:
inş. RABBİM senide güldürsün burdaki ve evlat hasretiyle tutuşan bütün arkadaşlarımızında yüzüne gülsün inş.
hamişlere kucaklarına nasip etsin doğanlarınki sağlıkla büyüsünler inş.
sen sanırım avcılarda oturuyosun bende sefaköy 5yoldayım yakınız aslında bigün inş. bütün kızlar bebişlerle görüşme yapalım :KK1:
semra hnla ortak görüşme nasıl yapcam cnm netten alabilirmiyim?
şuan adetimin 10,günü buay bişey yapmadık akışına bıraktık bu cmt gitsem olurmu yada adetlimi gitmem şart?

kızlar merhaba.. beklettim kusura bakmayın, ancak girebiliyorum..
sonuç pozitif!:KK1:
Allahıma binlerce şükürler olsun, nasıl şükretsem, ne desem şaşırdım. Rabbim yüzümüze güldü..

ya ben ne dedim yaa....şimdi senigöremediğim için bi kez daha üzüldüm....hayırlı olsun....

Kızlar happy ile konuştum. Bilgisayarının ekranında sorun olduğu için yazamıyormuş. Düzeltmeye çalışıyorum dedi.
Kanaması kesilmiş çok şükür. İki bebeği de iyiymiş :nazar: Ama kanamanın nereden geldiği belli değilmiş. Evdeymiş. Bu sabah 1-2 damla gelmiş sadece. Nur Hanım hemen kesilmez zaten demiş. Haberler böyle :KK31: İnşaallah bir daha değil kırmızı kahverengi bir leke bile görmez.

çok sevindim inci inş herşey yolında gider cnm :nazar:

Çok sağol canım :KK16:
Dün ben seni gördüm sanki :) Ama Nur Hanım'ın yanına girdiğimiz için acele gelemedim yanına. Siyah bir kaban mı vardı üzerinde?

dün görüşmem vardı kızlar kimsenin aklına gelmemişim ama neyse saglık olsun yinede bilgi veriyim tam istedigim gibi olmadı filmde şüpeli bi durum var gibi dedi nur hanım film 2009 sonunda çekinmiştim eski bu yenileyim dedi semra hanımda baktı filme çok tuhaf bişey yok ama yeni film gerekiyor dedi yarın çekinip kargoyla göndericem filmi çektirebilirsem sorun çıkarmazlarsa eger filmden olumlu sonuc alırsak tedaviye 28 adetiyle baslıycaz yine şüpeli olursa laparoskopi dedi nur hanım ooff çok canım sıkıldı moralim çok bozuk:KK14::KK14::KK14::KK14:

Semra buraya yazmadım ama Allah biliyor aklımdaydın. Dün de hep bakınıp durdum hastanede :KK1: Belki biri isim söyler de tanışırız diye :)
Hakkında hayırlısı olsun inşaallah filmde bir sorun görünmez. İçini ferah tut.

inciiii:KK52: hapyy ile konuştunmuu

Aradım şimdi :KK1:

Kızlar ben iyiyim çok şükür.dün çok stresliydi resmen ameliyat oluyor gibiydim insanın aklına herşey geliyor sorunsuz geçti ve gitti. ama öyle bir geçtiki....
dün kötü düşünceler geldikçe şükür ki sağlıklıyz eşim yanımda.kıymetlim gelcek bunuda yaşayıp kıymetini daha iyi anlyacam dedim durdum
Ve şu çocuklarını döven kıymetini bilmeyip hor davranan çöpe atan aldıran insanlara kızdım durdum kimi bu dünyada kimisi ahirette görecek yaptıklarını...
.Bunlarıda yaşamalıymışım nediyelim Rabbimden gelen herşey hoş.

canım allah senin yanında olsun sana güç versin...zor bi sınavdan daha geçiyorsun...

hayat ne garip değilmi kızlar.hayat işte tam burası...pozitif sonucu alanda kabakçiçeği,pozitif alıp bebeğine kavuşamayanda begonvil..benim gibi bebelerini alıp resimlerini odasını paylaşanda.1.ci bebeğini bulup 2.sini bekleyende tuğçe hepsi burda ve hepimiz omuz omuzayız...

UMUTLU EV KADINLARI SİZİ:)

bazen paylaştıklarım için kızıyorum kendime ne olur sizi üzüyorsa resimler söyleyin daha dikatli olayım...

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: darısı offfffun başına inşşş.....

bazen ailemiz yanındayken bile paylaşamadığımız şeyleri paylaşıyoruz burda canım.daha iyi olacaksın ve kıymetline kavuşacaksın.ben buna inanıyorum.hislerim beni yanıltmıyor bence offfffff da hamile inş....:KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah canım inşallah stresten belime agrılar giriyor

Dünden bu yana tebrik etmek istiyorum, bir türlü fırsatını bulamadım. Rabbim bu sefer hayırlısı ile bebeğine kouşmanı nasip eylesin. Senin adına çok sevindim

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah razı olsun sümeyyem :KK16:

cnm benim seni geçmişten bu güne yorumlarını görüyorum gerçekten inci gibi bi kalbin var sanada hep dua ediyorum :KK6:
inş. RABBİM senide güldürsün burdaki ve evlat hasretiyle tutuşan bütün arkadaşlarımızında yüzüne gülsün inş.
hamişlere kucaklarına nasip etsin doğanlarınki sağlıkla büyüsünler inş.
sen sanırım avcılarda oturuyosun bende sefaköy 5yoldayım yakınız aslında bigün inş. bütün kızlar bebişlerle görüşme yapalım :KK1:
semra hnla ortak görüşme nasıl yapcam cnm netten alabilirmiyim?
şuan adetimin 10,günü buay bişey yapmadık akışına bıraktık bu cmt gitsem olurmu yada adetlimi gitmem şart?

Allah razı olsun canım. İnsanın hiç tanımadığı birinden dua alması o kadar güzel ki... Rabbim hepimizin kucağını sağlıklı, hayırlı, salih evlatlarla doldursun inşaallah.

Evet yakınmışız :)
Canım şimdi 4447888 nolu telefonu arıyorsun ve tüp bebekten randevu almak istediğini söylüyorsun. Onlar seni tüp bebek çağrı merkezine yönlendiriyorlar. Şişli hastanesinden tüp bebekten ön görüşme için randevu alacağım diyorsun. Bilgilerini istiyorlar ve hangi doktora gitmek istediğini soruyorlar. Sen seçtiğin doktor ve Semra Hanım'la ortak randevu istediğini söylüyorsun. Semra Hanım'ın uygun olduğu en yakın zamanı söylüyorlar. Randevunu alıyorsun. Bu kadar :) Bu dönem gidebilirsin. Adetli olmana gerek yok.

ayyyy kabak çiçeği canım ne kadar sevindim anlatamam inman şu an gözlerim dolu dolu yaazıyorum.hayırlı uğurlu olsun inşalahhhh

cnm sana dansöz oynatmak istedim ama beceremedim :KK1:
çokçok tebrik ediyorummmmm akşamdan beri aklımdasın eşim bile soruyodu :)))))))
RABBİM kucağınada nasip etsin herkesin yüzü gülsün bu topiğin sıkı takipçisiyim
inş. mayıs haziran gibi bende memorialdeyim :KK1:

Allah razı olsun juliam :KK16:

Hadi hayırlısı :KK16:

Denturum :KK16::KK16::KK16:

Sağol canım :KK16:

Juliaaaa senin opu oldu mu

Allah razı olsun çakırım

İnşaallah mikrom :KK16: Dediğim gibi bu kez tüy gibi hafifim bakalım ne olacak :)
Evet çıkardık :KK1:

Çiçeğiiiimmmmmmmmm Allah'a şükürler olsun... Çok sevindim yaaaaa :KK16::KK16::KK16::KK16: Rabbim tamamına erdirsin inşaallah...

Begonvilim canım :KK19: Bu yaşadıklarının karşışığını sağlıklı hayırlı evlatlarla alacaksın inşaallah güzel arkadaşım. Kesinlikle öyle. Çok şükür sağlığın yerinde, eşin yanında en önemlisi bunlar kuzum. Her daim duamdasın...

Canım lütfen hep yaz. İçinde yaşama, paylaş bizimle.

Hadi hayılrlısı :)

Offfffff senin de güzel haberini alacağız inşaallah canım :KK16:

ahh kabakçiçeğim gördün mü boşuna üzdün stres yaptın tatlım sen valla kuzun kızacak sana haberin olsun rahat bırakmadın bir bebişi :))) canım rabbim 9 ay boyunca hiç ayırmasın sizi paniksiz stressiz rahat bir hamilelik geçir inşallah ikiz yada tek olmasınada takılma rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin tek olsun senin olsun kuzum değerinde maşallah çok güzel inaşşalh dahada artarak sağlıklı devam etsin

incimmmm :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: çok heyecanlıyım çokk mart sonu nisan başı bu tarihler hiççççç unutulmayacakkk allahın izniyle

rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin çok üzüldüm inş bi daki sefere 9 ay sonra kucagında olur bebegin

maşallah bıcırıklara ne kadar büyümüşler odalarıda çok şirin olmuş rabbim uzun ömürler nasip etsin

geçmiş olsun kızlar iyi düşünün iyi olsun inş bebişler iyiler:nazar::nazar:

çok sevindim inci inş herşey yolında gider cnm :nazar:

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr cnm çok sevindim rabbim daim etsin :KK49::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

her zaman hakkımızda hayırlısı olsun cnm neler yaşayacamızı bilmeden yaşıyoruz beterin beteride var rabbim korusun bizleri o vahşi insanlarıda rabbime havale ediyoruz:KK47:

kızlar çok teşekkür ederim. o kadar tatlısınız ki.. ya ben çok duygulandım. burası bir aile ya! başka birşey değil.. beni bu kadar düşünen, merak eden var mıdır diğer arkadaşlarımda.. burası bambaşka bir yer.. dilerim Rabbimden burada bebek bekleyen herkesin yüzü gülsün inşallah....

dün görüşmem vardı kızlar kimsenin aklına gelmemişim ama neyse saglık olsun yinede bilgi veriyim tam istedigim gibi olmadı filmde şüpeli bi durum var gibi dedi nur hanım film 2009 sonunda çekinmiştim eski bu yenileyim dedi semra hanımda baktı filme çok tuhaf bişey yok ama yeni film gerekiyor dedi yarın çekinip kargoyla göndericem filmi çektirebilirsem sorun çıkarmazlarsa eger filmden olumlu sonuc alırsak tedaviye 28 adetiyle baslıycaz yine şüpeli olursa laparoskopi dedi nur hanım ooff çok canım sıkıldı moralim çok bozuk:KK14::KK14::KK14::KK14:

canım moralini bozma, Allah'ın izniyle hiçbirşey çıkmaz. benim tüplerimde sıkınıt var mesela. ama Rabbim dilerse herşey olur. hayrılısıyla tedaviye başlarsın inşallah..

:KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::nazar::nazar::nazar::nazar: darısı offfffun başına inşşş.....

bazen ailemiz yanındayken bile paylaşamadığımız şeyleri paylaşıyoruz burda canım.daha iyi olacaksın ve kıymetline kavuşacaksın.ben buna inanıyorum.hislerim beni yanıltmıyor bence offfffff da hamile inş....:KK16::KK16::KK16::KK16:
amiiiiinnnnn...
:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::92::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip eylesin. MaşeAllah, BarakAllah

ya ben ne dedim yaa....şimdi senigöremediğim için bi kez daha üzüldüm....hayırlı olsun....

aminnn kızlar, sağolunnn :)

evet ya hilbur ben de aynen seni göremediğime üzüldüm. ama sen demiştin gerçekteeennnnnn :KK1:

canım allah senin yanında olsun sana güç versin...zor bi sınavdan daha geçiyorsun...

hayat ne garip değilmi kızlar.hayat işte tam burası...pozitif sonucu alanda kabakçiçeği,pozitif alıp bebeğine kavuşamayanda begonvil..benim gibi bebelerini alıp resimlerini odasını paylaşanda.1.ci bebeğini bulup 2.sini bekleyende tuğçe hepsi burda ve hepimiz omuz omuzayız...

UMUTLU EV KADINLARI SİZİ:)

bazen paylaştıklarım için kızıyorum kendime ne olur sizi üzüyorsa resimler söyleyin daha dikatli olayım...

:KK9::KK9::KK9: Evet hepimiz birer umutlu ev kadınıyız :KK9:

Bu fotolar beni daha da motive ediyor :KK1: Hele şu profil resmin yok mu bitiriyor beni bitiriyor :KK52:

offfff senın sonucu esın kacta getırır cnm cok merak edıyorum ya ıkıncı pozıtıfıde duyucaz senden ıns

kızlar mrb bu topiği geçmişten bugüne gün ve gün takip ediyorum
sizinle birlikte sevinip sizinle birlikte üzülüyorum :KK16::KK16:
bende inş. mayıs yada haziran gibi memorialde olcam ama nur hn izinde olcak o zamanlar :KK19:
bizim sıkınta ben pkoyum eşiminde kurugere göre morfoloji 5 aslında doğal yolla bile olma şansımız var sınırda
ama 4 aydır klomenle yumurta büyüttüm heray 2şer tane çatlattık ilişki yaptık ama olmadı
ben aşılama hiç düşünümyorum ama eşim 1 kez deneyelim istiyor
kabakçiçeğiylede pkolular topiğinden arkadaşız sorunlarımız hemen hemen aynı olduğu için ondan cesaret aldım :KK1:
bende mayıs yada haziranda yıllık iznime göre inş. memorial ailesiyle tanışmak istiyorum
şuan bi ön görüşme yapsam muayne etseler erkenmi acaba ?
sanırım burdaki arkadaşlar zeynep kamilde kromozom analizi ve pıhtılaşma testleri yaptılar
bende onları kafama göre yaptırsam olurmu? ilk tüp denemem olcak inş.

Gamzelim bende tam o vakitler başlamayı düşünüyorum :) belki birlikte başlarız . bende de pko var :KK43: Ama görüşme için benim düşüncem başlayacağına yakın git . ben gitmiyorum önden mail yazdım cevap döndüler gidersem başlayamadığım için belki daha çok üzülürüm diye düşünüyorum . Eğer ailende kalp damar hastalığı olan kimse varsa genetiklerilerini hemen yaptır derim . Ben zeynep kamilde yaptırdım . Ben ilk bebeğimi kan pıhtılaşmasından kaybettim :KK43: keşke öncesinde yaptırsaydım diye kendi kendimi yedim . Gidip randevu alıyorsun genetik bölümünden kanı veriyorsun 20 günde çıkıyor . Bence gitmeden yaptır .

Şekerim yeni foto mu ekledin sennnnnnnnnnnnnnnnnnn niye bizim topiğede koymadın baksaydım ben senin miniklere çokkkkkkkkkkkkkk tatlılar yaaa :):nazar::nazar::nazar:

Hadi hayırlı haberle gel inş. Kızlar bişey sorcam ben öğretmenim transferden sonra iki gun rapor alıcam memorialden ama devlet okulunda bu geçerli olurmu bilgisiiii olan varsa yazsın lütfen

canım ben de devlet okulunda öğretmenim... ben de 2 gün rapor aldım hatta dün bitti... okula götür raporunu elbetteki geçerli...ben onaylatmadım hiçbiryere...

tüp bebek konusunda çok az bilgiye sahibim.
ücretleri yüksek mi? kaç kere deneme yapılabiliyor.
hamilelik dönemi sonrasında doğum normalden farklı mı oluyor.

X