Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

cnm benim seni geçmişten bu güne yorumlarını görüyorum gerçekten inci gibi bi kalbin var sanada hep dua ediyorum
inş. RABBİM senide güldürsün burdaki ve evlat hasretiyle tutuşan bütün arkadaşlarımızında yüzüne gülsün inş.
hamişlere kucaklarına nasip etsin doğanlarınki sağlıkla büyüsünler inş.
sen sanırım avcılarda oturuyosun bende sefaköy 5yoldayım yakınız aslında bigün inş. bütün kızlar bebişlerle görüşme yapalım
semra hnla ortak görüşme nasıl yapcam cnm netten alabilirmiyim?
şuan adetimin 10,günü buay bişey yapmadık akışına bıraktık bu cmt gitsem olurmu yada adetlimi gitmem şart?

kızlar merhaba.. beklettim kusura bakmayın, ancak girebiliyorum..
sonuç pozitif!
Allahıma binlerce şükürler olsun, nasıl şükretsem, ne desem şaşırdım. Rabbim yüzümüze güldü..

ya ben ne dedim yaa....şimdi senigöremediğim için bi kez daha üzüldüm....hayırlı olsun....

Kızlar happy ile konuştum. Bilgisayarının ekranında sorun olduğu için yazamıyormuş. Düzeltmeye çalışıyorum dedi.
Kanaması kesilmiş çok şükür. İki bebeği de iyiymiş Ama kanamanın nereden geldiği belli değilmiş. Evdeymiş. Bu sabah 1-2 damla gelmiş sadece. Nur Hanım hemen kesilmez zaten demiş. Haberler böyle İnşaallah bir daha değil kırmızı kahverengi bir leke bile görmez.

çok sevindim inci inş herşey yolında gider cnm

Çok sağol canım
Dün ben seni gördüm sanki :) Ama Nur Hanım'ın yanına girdiğimiz için acele gelemedim yanına. Siyah bir kaban mı vardı üzerinde?

Semra buraya yazmadım ama Allah biliyor aklımdaydın. Dün de hep bakınıp durdum hastanede Belki biri isim söyler de tanışırız diye :)
Hakkında hayırlısı olsun inşaallah filmde bir sorun görünmez. İçini ferah tut.

inciiii hapyy ile konuştunmuu

Aradım şimdi

canım allah senin yanında olsun sana güç versin...zor bi sınavdan daha geçiyorsun...

hayat ne garip değilmi kızlar.hayat işte tam burası...pozitif sonucu alanda kabakçiçeği,pozitif alıp bebeğine kavuşamayanda begonvil..benim gibi bebelerini alıp resimlerini odasını paylaşanda.1.ci bebeğini bulup 2.sini bekleyende tuğçe hepsi burda ve hepimiz omuz omuzayız...

UMUTLU EV KADINLARI SİZİ:)

bazen paylaştıklarım için kızıyorum kendime ne olur sizi üzüyorsa resimler söyleyin daha dikatli olayım...

inşallah canım inşallah stresten belime agrılar giriyor

Dünden bu yana tebrik etmek istiyorum, bir türlü fırsatını bulamadım. Rabbim bu sefer hayırlısı ile bebeğine kouşmanı nasip eylesin. Senin adına çok sevindim

Allah razı olsun sümeyyem

Allah razı olsun canım. İnsanın hiç tanımadığı birinden dua alması o kadar güzel ki... Rabbim hepimizin kucağını sağlıklı, hayırlı, salih evlatlarla doldursun inşaallah.

Evet yakınmışız :)
Canım şimdi 4447888 nolu telefonu arıyorsun ve tüp bebekten randevu almak istediğini söylüyorsun. Onlar seni tüp bebek çağrı merkezine yönlendiriyorlar. Şişli hastanesinden tüp bebekten ön görüşme için randevu alacağım diyorsun. Bilgilerini istiyorlar ve hangi doktora gitmek istediğini soruyorlar. Sen seçtiğin doktor ve Semra Hanım'la ortak randevu istediğini söylüyorsun. Semra Hanım'ın uygun olduğu en yakın zamanı söylüyorlar. Randevunu alıyorsun. Bu kadar :) Bu dönem gidebilirsin. Adetli olmana gerek yok.

ayyyy kabak çiçeği canım ne kadar sevindim anlatamam inman şu an gözlerim dolu dolu yaazıyorum.hayırlı uğurlu olsun inşalahhhh

kızlar çok teşekkür ederim. o kadar tatlısınız ki.. ya ben çok duygulandım. burası bir aile ya! başka birşey değil.. beni bu kadar düşünen, merak eden var mıdır diğer arkadaşlarımda.. burası bambaşka bir yer.. dilerim Rabbimden burada bebek bekleyen herkesin yüzü gülsün inşallah....

canım moralini bozma, Allah'ın izniyle hiçbirşey çıkmaz. benim tüplerimde sıkınıt var mesela. ama Rabbim dilerse herşey olur. hayrılısıyla tedaviye başlarsın inşallah..

amiiiiinnnnn...
:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::92::92::92::92::92::92::92:

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip eylesin. MaşeAllah, BarakAllah

ya ben ne dedim yaa....şimdi senigöremediğim için bi kez daha üzüldüm....hayırlı olsun....

aminnn kızlar, sağolunnn :)

evet ya hilbur ben de aynen seni göremediğime üzüldüm. ama sen demiştin gerçekteeennnnnn

Evet hepimiz birer umutlu ev kadınıyız

Bu fotolar beni daha da motive ediyor Hele şu profil resmin yok mu bitiriyor beni bitiriyor

offfff senın sonucu esın kacta getırır cnm cok merak edıyorum ya ıkıncı pozıtıfıde duyucaz senden ıns

Gamzelim bende tam o vakitler başlamayı düşünüyorum :) belki birlikte başlarız . bende de pko var Ama görüşme için benim düşüncem başlayacağına yakın git . ben gitmiyorum önden mail yazdım cevap döndüler gidersem başlayamadığım için belki daha çok üzülürüm diye düşünüyorum . Eğer ailende kalp damar hastalığı olan kimse varsa genetiklerilerini hemen yaptır derim . Ben zeynep kamilde yaptırdım . Ben ilk bebeğimi kan pıhtılaşmasından kaybettim keşke öncesinde yaptırsaydım diye kendi kendimi yedim . Gidip randevu alıyorsun genetik bölümünden kanı veriyorsun 20 günde çıkıyor . Bence gitmeden yaptır .

Şekerim yeni foto mu ekledin sennnnnnnnnnnnnnnnnnn niye bizim topiğede koymadın baksaydım ben senin miniklere çokkkkkkkkkkkkkk tatlılar yaaa :)

Hadi hayırlı haberle gel inş. Kızlar bişey sorcam ben öğretmenim transferden sonra iki gun rapor alıcam memorialden ama devlet okulunda bu geçerli olurmu bilgisiiii olan varsa yazsın lütfen

canım ben de devlet okulunda öğretmenim... ben de 2 gün rapor aldım hatta dün bitti... okula götür raporunu elbetteki geçerli...ben onaylatmadım hiçbiryere...

tüp bebek konusunda çok az bilgiye sahibim.
ücretleri yüksek mi? kaç kere deneme yapılabiliyor.
hamilelik dönemi sonrasında doğum normalden farklı mı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…